Tulum

Motor sürücüleri için önemli güvenlik önlemleri arasında kendisine yer bulan motosiklet tulumu ürünleri, olası kaza durumlarında ve sürüş esnasında sürücüleri koruyor. Motor sürücüleri için özel olarak üretilen motosiklet tulumları sayesinde herhangi bir elbise ile motorun sürülmesi durumuna oranla birçok avantaj sağlanıyor. Trafikte araba sürücülerine oranla daha yüksek risk taşıyan motosiklet sürücüleri, bu tulumlar sayesinde gönül rahatlığı ve emniyet hissi içerisinde seyahat edebiliyor. Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun olan motosiklet tulumları, sürücü hakimiyetini geliştirmeye de yardımcı oluyor. 

Motosiklet Tulumu Ne İşe Yarar?

Motosiklet kullanan sürücülerin sürüş deneyimini geliştiren motosiklet tulumları, öncelikle fiziki koruma sağlıyor. Motorcunun vücudunu tamamen sararak her türlü hava koşuluna karşı tam güvenlik oluşturuyor. Yağmurda ya da karda tutunamama problemini ortadan kaldırıyor. Vücut sıcaklığını dengede tutarak parmakların ve bacakların rahat hareket edebilmesine, işlevlerini yerine getirebilmesine yardımcı oluyor. Vücuda yağışların girmesini engelleyerek vücut içinin daha kuru kalmasını sağlıyor. Ayrıca daha profesyonel bir görünüm elde etmeye sağlayarak trafikte görünürlüğü de arttırmayı başarıyor.

Motosiklet Tulumu Nasıl Giyilir?

Farklı model ve çeşitleri bulunan motosiklet tulumları oldukça kolay bir şekilde giyilebiliyor. Hem cırt cırtlı hem de fermuarlı seçenekleri ile motorseverlerin yardımcısı olan bu ürünler, akıllı tasarımları sayesinde saniyeler içerisinde giyilebiliyor. Vücudu boydan boya saran bir ürün olan motosiklet tulumları önce bacaklardan başlanmak üzere içine girilerek vücuda geçiriliyor. Daha sonra cırt cırt ya da fermuar kapatılmaya başlanarak gövde bölgesine ulaşılıyor. Bu noktadan sonra kol kısımlarından geçirilen kollar tulumun giyilme işleminin neredeyse bitmesini sağlıyor. Son bir adım olarak gövdeden baş bölgesine kadar olan kısmın da kapatılması sağlanarak tulumun giyilme işlemi gerçekleştiriliyor.

Motosiklet Tulum Bedenleri Nelerdir?

Kullanıcıların farklı beden yapılarına uygun olarak tasarlanan motosiklet tulumları; küçük, orta ve büyük beden olmak üzere üç genel kategori altında toplanıyor. Sürücülerin rahat ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilmesi için vücuda oturan bedene sahip ürünleri kullanmaları gerekiyor. Ergonomik tasarımlı olan tulum modelleri sayesinde vücut ile uyumlu bir motosiklet tulumuna kavuşmanın keyfi yaşanıyor. Motosiklet tulumlarının bel bölgesinde bulunan kemer desteği sayesinde el ile tulumun sıkılığını ayarlamak kolaylaşıyor.

Motosiklet Tulum Fiyatları Nelerdir?

Birçok markanın özel olarak ürettiği kaliteli motosiklet tulumları farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıların bütçelerine hitap etmeyi başarıyor. Her bütçeye uygun fiyat seviyeleri sayesinde alım kolaylığı sağlayarak daha güvenli bir yolculuğu mümkün kılıyor. Kaliteli dokuları ve ve vücudu açık havadaki rüzgardan koruyan yapılarıyla sürücülerin olmazsa olmaz yol arkadaşları arasına giren bu tulumlar, kumaş türleri ve işlev kapasiteleri açısından da değişik fiyatlandırma seviyelerine sahip olarak satışa sunuluyor.  

Motosiklet Tulumu Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Yağışlı havalarda motor ile sürüş yapmak bir hayli zor olduğu için motor sürücülerinin bu hava koşuluna uyum sağlayabilmeleri adına geliştirilmiş olan motosiklet tulumu yağmurluk modelleri, büyük beğeni kazanıyor. Sürüş esnasında vücuda suyun geçmesini engelleyerek ellerin ve ayakların etkili bir şekilde kullanılabilmesini destekleyen yağmurluk motosiklet tulumları, sürtünme katsayısını da artırmayı başarıyor. Yağmurlu havalarda ıslak zeminlere daha rahat bir şekilde uyum sağlanabilmesi adına tırtıklı dış yüzey özelliği ile üretilen bu tulumlar, sürücünün motora hakim olmasını kolaylaştırıyor. Kayganlıktan dolayı yaşanan kazaları önleyerek sürücülerin güvenini kazanan yağmurluk tulumları ile tüm hava koşullarında motor sürebilir olmanın tadına varılıyor. Ürünler, görüş mesafesinin düştüğü yağışlı havalarda dikkat çeken tasarımları ve vücudu kaplayan dış yüzeyleriyle sürücülerin daha kolay fark edilebilmesini sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Tulumu

13 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Toplam 13 / 13 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/80273080/80273081