1853 yılında kurulmuş olan Motul, yenilikçilik ve mükemmel inovasyona kendini adamış ve otomotiv sektöründe adından söz edilen Amerikan menşeili bir markadır. 1966 yılında satışına başlanan Century 2100 yarı sentetik otomotiv yağı, yüksek performansı ile göz önüne çıkmış ve Motul’un kaderini değiştirmiştir. 1971’de piyasaya sürülen dünyanın ilk tam sentetik motor yağı 300V, Motul’un yenilikçiliğinin altını çizmiştir. Marka 1989’den beri ise uluslararası pazara açılmıştır. Motospor alanında sponsorlukları ve yatırımları ile tanınan firma, sayısız maratonda yer almış ve yüksek performanslı araçların arkasındaki gizli güç olmuştur. 

Motul Otomobil, Powersport, Ağır Hizmet ve Endüstriyel Alanlara Özel Çözümler Sunar

Motor ve diğer mekanik aksamların mükemmel çalışmasına destek olan yağları ile piyasanın önde gelen markalarından olan Motul’un otomobil, powersport, ağır hizmet ve endüstriyel uygulamalar olmak üzere dört alanda çözümleri bulunur. Araçların ömür boyu bakımını ve korunmasını sağlayan ürünleri ile Motul otomotiv, alanında aktarma yağlarından, soğutma sıvılarına, fren hidroliklerinden 300V yağlarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Powersport yani motosiklet gibi performans araçlarına özel olarak hazırlanmış olan 300V motor yağı, zincir temizleyicisi, katkıları, fren hidroliği ve soğutma sıvıları, aracınızın performansını maksimuma taşır. Hem motosikletinizin korumasını yapar hem de bakımını gerçekleştirir. İş makinesi, kamyon, otobüs gibi otomobil ve motorlara farklı ihtiyaçları olan araçlara özel motor yağları ile Motul, hem bu araçların performansını yükseltir hem de bakım aralıklarını artırır. Endüstriyel alanda da hizmet veren ve imalat sürecinin her aşamasında kullanılabilen Motul yağları, uzmanlığı ile son teknolojiye sahip makinelerden klasik aksamlara, her türlü çözüme uygun ürüne sahiptir. 

Motul Yağları Sentetik, Technosynthese Özellikli ve Mineraldir

Otomobil ve motor yağları alanında yenilikçi duruşu ile öne çıkan Motul sentetik, technosynthese ve mineral özellikli yağları ile araçlarda yüksek performans hedeflemektedir. %100 sentetik olan Motul yağları altın ya da gümüş serilere ayrılmıştır. Farklı sentetik yağların bileşiminden oluşan Motul yağlar oldukça inovatiftir. Öne çıkan 8100 serisi çok amaçlı ve farklı araçlarda kullanılabilen bir üründür. Farklı araba markaları tarafından test edilerek onaylanır. Motul adına patentli Technosynthese özelliği ise sentetik ve mineral yağların bir araya getirilmesi ile üretilmiştir. Mineral serisine mensup alkalin yağlar ise ham petrolden türetilmiştir. 

300V Sentetik Motor Yağı ile Arabanız Bir Motosport Aracını Aratmaz

Hiçbir yerde erişemeyeceğiniz güç artışı, mükemmel yağlama ve harika koruma sunan, Motul'un yıldız ürünü 300V Motorsport aracınızın performansını en yüksek seviyeye taşır. Ester Core teknolojisi ile çalışan 300V, aracınız için en iyi koşulları sağlar.  Oksidasyon, yüksek sıcaklığa bağlı aşınma, yağ basıncındaki hızlı azalmaya karşı motorunuzu korumakla kalmayan Motul 300V Sentetik motor yağı, yeni nesil motorların performansını artırarak aracınızın gücüne güç katar.

Motul Sektörün En Gelişmiş Bakım Koruma Ürün Yelpazesine Sahiptir 

Motosikletinizin bakımını zamanında, en doğru ürünlerle yapmanız ömrünü uzatacaktır. Motul, aracınızın mekaniğinde bulunan her türlü parça için ayrı bir çözüme sahiptir. 27 adet üründen oluşan Motul MC Care serisi, motosikletiniz ve kask gibi ekipmanlarınızın bakımı için birebirdir. Sokak motosikleti ve off-road araçlar için ayrı çözümler sunan Motul, her bir ürünle bir ihtiyacı karşılamak üzere yola çıkmıştır. Kask ve vizörünüz için iz bırakmadan temizlik sağlayacak ürünlerden, motorunuzun selesini, zincirini, frenlerini ve hatta kaportasını sulu ve susuz olarak temizlemenize imkan veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uygun fiyatları ile motosikletinizin bakımını yapmanızı sağlayacak Motul ürünlerini yanınızdan ayıramayacaksınız. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motul

919 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler