ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
MSI
MSI A88XI AC V2 Amd A88X 2133MHz DDR3 Soket FM2+ Mini-ITX İşlemci

MSI A88XI AC V2 Amd A88X 2133MHz DDR3 Soket FM2+ Mini-ITX İşlemci

MSI
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/152

MSI A88XI AC V2 Amd A88X 2133MHz DDR3 Soket FM2+ Mini-ITX İşlemci

MİLİTARY CLASS 4

 
Military Class 4, yüksek kaliteli bileşenlerde gelecek nesildir. Hi-C Cap, Super Ferrite Choke ve Dark CAP ile PC'niz zorlu koşullarda bile çok daha kararlı bir şekilde çalışır.

DARK CHOKE

Yenilenmiş özel çekirdek tasarımına sahip Dark Choke, bu sayede çok daha düşük ısılarda ve yüksek performansta çalışarak daha başarılı bir güç kararlılığı ve verimi sunar. 

SOLID CAP

Aluminyum çekirdek tasarimi ile Dark CAP, üst sinif anakartlarin simgesi haline gelmistir.Daha düsük ESR (esdeger seri direnç) ve 10 yildan uzun parça ömrüne sahiptir.

 


MİLİTARY CLASS ESSENTİALS

Military Class 4, en kötü koşullarda bile sisteminizin kararlılığını arttıran temel bileşenlerden oluşur. Nem ve yüksek ısı koruması sisteminizin her türlü ortamda sağlam bir şekilde çalışması sağlarken yeni PCB yapısı EMI (elektromanyetik girişim) radyasyonlarını sınırlar. Tüm bunlara ek olarak konnektörlerdeki ESD (elektrostatik deşarj) koruması, kısa devreye karşı sisteminizi korur.

Rutubet Koruması


Yepyeni 4.nesil PCB hammaddesi, nemli ortamlarda oluşabilecek rutubete karşı koruma sağlar.

EMI Koruması


Elektromanyetik girişimden etkilenmeyen tasarım ile uzun soluklu kullanımlarda bile güvendesiniz.

ESD Koruması


Elektrostatik deşarj korumasına sahip devre ve bileşenler, anakartınızın elektrostatik hasarlara karşı tamamen güvende olmasını sağlar.

YÜKSEK ISI Koruması 


Certificated Military Class 4 sertifikalı bileşenler sayesinde sisteminiz en zorlu koşullarda bile kararlı çalışır.

 

OC GENİE 4

Bir saniyede hızaşırtma seçeneği OC Genie ile size çok daha fazla performans sunuyoruz. Bu düğmeye bastığınızda PC'niz sanki bir adrenalin iğnesi vurulmuş gibi anında hızlanır. Sisteminize benzersiz bir performans kazandırmak için sadece bir düğmeye basmanız yeterli.

CLICK BIOS 4

MSI Click BIOS 4, Windows 8 optimizasyonlarina sahip en yeni UEFI BIOS sürümüdür. Çok daha hizli tepki vermesinin yani sira, daha akici çalisir ve daha iyi fare destegine sahiptir. Birçok özellikle birlikte gelir. Daha fazla bilgi için özel BIOS sayfamizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

LIVE UPDATE 6

MSI Live Update yenilendi! Popüler yazılımımız şimdi en yeni sürücü, BIOS ve yazılımları otomatik olarak indiriyor ve kuruyor. Böylece sisteminizin en yüksek performans ve kararlılık için en güncel yazılımlara sahip olduğunu bileceksiniz.

FAST BOOT

İşletim sisteminizin başlaması için beklemeniz artık gerekmiyor! ! MSI Fast Boot ile sisteminiz yıldırım hızında açılır. Ayrıca GO2BIOS düğmesi ile PC'nizin açılır açılmaz BIOS ortamına geçişi sağlanır.

 

M FLASH

Fazladan BIOS yongasına ihtiyaç duyan sıradan anakartlardan farklı olarak, MSI'ın M-Flash teknolojisi iki avantaj sunar. Ekstra bileşenlere ihtiyacı yoktur ve aynı zamanda tüm BIOS verisini USB sürücüye kaydetme özelliğine sahiptir. Kaydedilen veri yükseltme ve yedekleme amacıyla kullanılabilmesinin yanı sıraPC'nizi açabilme yeteneğine sahip taşınabilr bir BIOS yongası işlevine de sahiptir..

 • Herhangi bir USB Flash bellek kullanarak BIOS ayarlarınızı yedekler ve/veya geri yükler
 • Yükseltme sırasında ortaya çıkabilecek hatalarda tamir ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Gereksiz tekrar yazma süreçlerini azaltarak BIOS yongasının ömrünü uzatır. 

USB 3.0

Compared to the 480Mbps provided by traditional USB 2.0, the all-new USB 3.0's 5Gb/s offers 10 times the transfer bandwidth, so transferring a Blu-ray movie takes less than one minute.

 • 10X Faster Than USB 2.0
 • Up to 5Gb/s Data Transfer Bandwidth
 • Boost Transfer Rate Between Your PC and External Storage Devices

 

SATA 6GB/S

SATA 6Gb/s, geleneksel SATA 3Gb/s bant genişliğinin iki katı bant genişliği sunar. Anakartınız ve 7200RPM/10000RPM hard diskler ve SSD diskler gibi dahili depolama birimleri arasındaki iletişim hızını iki kat arttırır. Aynı zamanda günümüzde PC performansındaki darboğazı giderecek olan yeni nesil yüksek hızlı dahili depolama cihazları için de uyumlu bir arayüz oluşturur.

 • SATA 3Gb/s standardının 2 katı hız
 • 6Gb/sn'ye kadar bant genişliği
 • Yeni HDD ve SSD'lerde gerçek performans

USB SAFEGUARD

USB Safeguard can prevent motherboards and USB devices from being damaged by short-circuit and ESD (Electro-Static Discharge) with Anti-ESD chips built-into the motherboards. Additionally, the safeguard can protect against such dangers multiple times, and greatly improves product lifespan.

 • All MSI motherboards use USB Safeguard’s anti-ESD chip for thorough protection against ESD damage
 • USB Safeguard is protected against a short circuit and/or ESD without the need for a fuse. It also supports stand-by power supply

AMD COOL'N'QUİET

AMD Cool'n'Quiet™ Technology reduces heat and noise so you can experience amazing performance without distraction. Combined with core enhancements, included in the AMD processors, that can improve overall power savings, deliver better multitasking and energy efficiency. Cool'n'Quiet technology can automatically adjust processor ratio to throttle CPU speed with four modes.

 • Independent Dynamic Core Technology
 • Dual Dynamic Power Management™
 • AMD CoolCore™ Technology
 • AMD Wideband Frequency Control
 • Multi-Point Thermal Control

HDMI

Hayret verici HD görüntüleri şimdi deneyimleyin! HDMI port(ları) ile donatılan MSI anakartlar en yeni ve en gelişmiş görüntü çıkış sinyali ile benzersiz bir görsel deneyim sunar.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön