ARA
Giriş Yap
0Sepetim
MSI
MSI B150M BAZOOKA Intel B150 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart

MSI B150M BAZOOKA Intel B150 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart

MSI
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/152

MSI B150M BAZOOKA Intel B150 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Anakart

DURMAKSIZIN OYUN!

Oyununuzu geliştirmek için kendinizi BAZOOKA anakartla donatın MSI Arsenal GAMING serisi anakartların bir üyesi olan BAZOOKA anakart, beyaz LED ışıkları ile aydınlatılmış, simsiyah bir renkle kamufle edilmiş ve üstün oyun özellikleri ile güçlendirilmiştir. Böylece savaş alanında hükmetmek için ihtiyacınız olan mükemmel bir silahtır.

 

 • 6.Nesil Intel® Core™ / Pentium® / Celeron® işlemcileri destekler (LGA 1151 soketli)
 • DDR4-2133 MHZ desteği
 • DDR4 Boost: DDR4 belleğinizin performansını arttırın
 • GAMING LAN: En düşük gecikme ve en iyi online oyun deneyimi
 • GAMING DNA: Savaşa hazır, harika bir görüntü ve his için LED ortam ışıkları ile donatıldı
 • Audio Boost: Kulaklarınızı stüdyo sınıfı ses kalitesiyle ödüllendirin
 • Military Class 4: En yüksek kalite ve kararlılık
 • Guard-Pro: Geliştirilmiş koruma ve Güç verimliliği
 • MULTI-GPU ve VGA Armor: VGA Armor PCI-E slotları. AMD Crossfire™ desteği
 • Click BIOS5: Güvenli ve güvenilir UEFI BIOS çözümü
 • EZ Debug LED: Sorun gidermenin en kolay yolu
 • Aşırı gerilim koruması: Beklenmedik zararları önleyin
 • 4K UHD desteği: Ultra-high Definition görsel deneyim
 • GAMING CERTIFIED: En iyi oyun deneyimi için, eSpor profesyonelleri tarafından 24 saat boyunca hem online, hem offline oyunlarda test edildi.
 • WHQL ONAYLI .WINDOWS 10 İÇİN HAZIR.

Oyun için optimize edilmiş bant genişliği yönetimi

·        Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI GAMING LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır. .

MSI GAMING LAN Manager

  • Oyunlara diğer uygulamaların üzerinde öncelik tanır
  • Uygulamaların trafik önceliklerini yönetme olanağı sunar
  • Her uygulama için bant genişliği kullanımını özelleştirmenizi sağlar.

Eşine rastlanmayan bellek performansı ve kararlılık

Geleneksel bellek tasarımlarında bellek sinyalleri genelllikle diğer bileşenlerden yayılan sinyallerden etkilenerek bozunuma uğrar, yavaşlar ya da kararsız hale gelir. MSI'ın geliştirdiği DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatları ve bellek devreleri anakartın diğer bileşenlerinden izole edilmiştir. Bu tasarım sayesinde bellek sinyalleri her zaman saf bir şekilde iletilir ve hem performans, hem de kararlılıkta optimum verimlilik sağlar.

 

LAN Protect

15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır. RJ45 konnektörü içindeki kırmızı LED ışığı, korumanın devrede olduğunu gösterir.

GELİŞTİRİLMİŞ CPU AŞIRI AKIM KORUMASI

Tümleşik aşırı akım koruması, CPU ve diğer bileşenleri ani akım yükselmeleri ve kısadevre sorunlarına karşı korur. 24 pin CPU güç konnektörü yanında bulunan kırmızı LED uyarı ile bu özelliğin devrede olduğunu anlayabilir ve sorun giderme sürecinde zaman kazanabilirsiniz.

 

KOLAY TANILAMA

MSI EZ Debug LED sayesinde bilgisayarınız her açılışta CPU, Bellek ve VGA işlemlerini 3 adet LED uyarısı ile kolayca izlemenize olanak tanır. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaştığınızda probleme hangi bileşenin sebep olduğunu rahatça görebilirsiniz.

 

SteelSeries Certified

 

MSI & SteelSeries ile en iyi oyun deneyimine hazır olun!

Oyun meraklılarına özel ürünler üreten SteelSeries, MIS GAMING anakartlarına resmi olarak "SteelSeries Certified (SSC)"’ onayı verdi. Bu sertifikasyon, MSI GAMING anakartlar ve SteelSeries ürünlerinin performans gereksinimlerine ve kararlılıklarıma bağlı olarak hazırlandı. Yani SteelSeries kulaklığınız, fareniz ve diğer yüksek kaliteli oyun cihazlarınız en iyi MSI GAMING anakartlarla çalışır!

 

GAMING CERTIFIED

GAMING anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarıda kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.

Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar GAMING CERTIFIED statüsüne erişir ve gerçek bir MSI GAMING anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

 

MILITARY CLASS 4 BİLEŞENLER

DARK CHOKE

Dark Choke, çok daha düşük sıcaklıklarda ve daha yüksek kapasiteyle, verimililkler ve kararlılıkla çalışmasını sağlayan özel bir çekirdek tasıarımı kullanır.

<!--[if !vml]-->https://tr.msi.com/http:/asset.msi.com/global/picture/image/feature/mb/9_series/mc4_s_logo_03.png<!--[endif]-->

SOLID CAP

Alüminyum çekideği ile MSI Katı kapasitörler düşük ESR değeri ile yüksek performans sunarken ağır yükte bile 10 seneye kadar kullanım ömrüne sahiptir.

 

<!--[if !vml]--><!--[endif]-->

RUTUBET KORUMASI

Rutubetin %10 daha az absorbe edilmesi, "Geçirgen Anodik Filament" seklinde tanimlanan yüzeydeki yalitim direncinin aniden kaybolmasi sorununu büyük ölçüde engeller. Bu isleme tabi tutulmamis devre kartlarinda 10 kat daha fazla hata oranı mevcuttur.

YÜKSEK ISI
KORUMASI

MSI anakartlarda kullanilan tüm ana bilesenler, en zorlu hava kosullarinda gerçeklestirilen askeri sinif testlerden basariyla geçmistir.

DEVRE KORUMASI

Özenle seçilmis malzemeler, çoklu devre karti katmanlari ve korumalar, GAMING anakartlarimizda en iyi devre korumasini garanti ediyor.    

ESD KORUMASI

Tüm giris/çikislar, elektrostatik desarja karsi koruma altina alinmistir.

EMI KORUMASI

Tüm MSI anakartlar, ABD Federal Iletisim Komisyonu (FCC) tarafindan belirlenmis yönergelere uyumludur ve elektromanyetik girisim etkilerine karsi koruma altindadir.

 

VGA ARMOR: GÜÇLENDİRİLMİŞ PCI EXPRESS YUVALARI

Modern üst sınıf ekran kartlarının boyut ve ağırlıklarının artması ile geleneksel PCI Express yuvaları genellikle bükülme ve kırılmaya karşı dayanıksız hale geldi. VGA Armor, daha fazla sayıda lehim noktası ile güçlendirilmiş PCI Express yuvası olan VGA Armor ile artık yuvalarda hasar riski tarihe karışıyor.

HASARI ÖNLER
GÜÇLENDİRMESİZ

DİĞER MARKALAR
GÜÇLENDİRMESİZ

<!--[if !vml]--><!--[endif]-->

MSI® VGA ARMOR
GÜÇLENDİRİLMİŞ, YOĞUN LEHİMLİ BAĞLANTILAR

 

GAMING DEVICE PORT

MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hiz yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi baglanti özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akici ve daha hizli tepki verebilir.

Oyunlarda

  • Daha çabuk tepki
  • Özelleştirilebilir fare ayarları
  • Ayarlanabilir fare iletişim hızı
  • Daha akıcı oyun deneyimi
  • Hızlı reaksiyon

Teknik avantajları

  • Siradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altin
  • Takma-çikarma islemlerine 10 kat daha dayanikli
  • Oksitlenmeyi önler

OBS Akış yazılımı

Oyunlardaki başarılarınızı dünya ile paylaşın! Open Broadcaster Software (OBS), dünyanın en popüler açık kaynaklı video kayıt ve canlı yayın yazılımıdır. Arkadaşlarınıza oyundaki ilerlemenizi gerçek zamanlı olarak gösterin.

 

CPU-Z MSI GAMING EDITION

MSI, CPUID ile birlikte çalışarak MSI GAMING ejderhasının da yer aldığı yeni ve özel bir CPU-Z versiyonu sunuyor. CPU-Z ile CPU hızı, bellek hız ve zamanlamaları, anakart BIOS versiyonu gibi sisteminizin önemli bileşenleri hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

SSD diskiniz yeteri kadar hızlı değil mi? MSI RAMDISK'i deneyin!

MSI GAMING anakartlarla 35 dolar değerindeki sınırsız RAMDISK'e ücretsiz sahip olun. RAMDisk ile sistem belleğiniz üzerinde bir sanal sürücü yaratabilir, modern bir SSD diskten 25 kat daha hızlı transfer hızına ulaşabilirsiniz. İsterseniz tüm bir oyun görüntüsünü yükleyebilir, tarayıcınızı hızlandırabilir veya sayfa dosyasını kaydederek sistem performansını inanılmaz seviyelere ulaştırabilirsiniz! RAMDisk gereksiz okuma-yazma işlemlerini ortadan kaldırdığı için bu sayede SSD diskinizin ömrünü de uzatabilirsiniz.

  • Sistem performansını arttırır
  • Oyunları, uygulamaları ve tarayıcıyı hızlandırır
  • SSD ömrünü uzatır

PAKET İÇERİĞİ

Kutudan ne çıkıyor?  Kendiniz görün! Gerekli kablo ve konnektörlerin yanı sıra bir "Do-Not-Disturb" kapı kartı, şık bir oyun kasa rozeti ve simsiyah bir GAMING G/Ç paneli.

G/Ç Panel ön yüzü

  • I/O Panel port etiketleri
  • Koyu renk kaplama
Anakart Boyutu Micro ATX
Bluetooth Yok
Chipset Intel B150
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Var
DisplayPort Yok
DVI Çıkışı Var
HDMI Çıkışı Var
İşlemci Soket Tipi 1151 Pin
M.2 Slotu Yok
Optik Ses Çıkışı Yok
Overclock (Hız Aşırtma) Yok
Paralel Port Yok
PCI Express Hızı PCI Express 3.0
PCI Slot Yok
PCI-E x1 Slot 2 Adet
PCI-E x16 Slot 1 Adet
PS/2 Girişi Var
RAM Frekansı 2133 MHz
Ram Kapasitesi 64 GB
Ram Slotu 4 Adet
Ram Tipi DDR4
SATA 2 Yok
SATA 3 6 Adet
SATA Express 1 Adet
Ses Çıkışı 5+1
USB 2.0 2 Adet
USB 3.0 4 Adet
USB 3.1 Yok
USB C Yok
VGA Çıkışı Yok
Wi-Fi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BD804217
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön