ARA
Loading interface...
Loading interface...
MSI
MSI H270 Gaming M3 DDR4 2400 mhz GLAN (Killer) USB3.1 ATX

MSI H270 Gaming M3 DDR4 2400 mhz GLAN (Killer) USB3.1 ATX

MSI
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/152

MSI H270 Gaming M3 DDR4 2400 mhz GLAN (Killer) USB3.1 ATX

H270 GAMING M3
İLK KAN
1 Gaming Device Port
2 USB 3.1 Type-C
3 Lightning USB 3.1 Gen2
4 Killer® GAMING LAN
5 Altın ses jakları ve S/PDIF
MSI H270 GAMING M3 overview
6 Gerçek GAMING G/Ç Kapağı
Çarpıcı bir görüntü, G/Ç portlarına koruma
7 Oyun odaklı, sağlam heatsink tasarımı
Lider heatsink tasarımı ile maksimum soğutma
8 DDR4 Boost
Optimize edilmiş hatlar ve izole bellek devreleri
9 PCI-E Steel Armor
VGA kartlarını eğilme ve EMI girişiminden korur
10 2x Turbo M.2 max. 110mm, Steel Armor ile
PCI-Express Gen3 x4 üzerinden NVMe desteği, max. 32 Gb/s. Intel® Optane™ bellekler için hazır
11 Mystic Light Extension
Harici RGB şeritler veya diğer LED çözümlerini de bağlayın ve eşitleyin
12 Audio Boost 4 ve amplifikatör
En iyi bileşenler kullanılarak optimize edilmiş oyun odaklı ses sistemi, Nahimic 2
 
OYUN SİSTEMİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN
Harici RGB şeritler ekleyin ve diğer RGB uyumlu cihazlarla tek bir program kullanarak eşitleyin: Mystic Light Sync. MSI Gaming App veya akıllı telefonunuzu kullanarak paletten istediğniniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!
Mystic Light Sync logo
         
Renkleri özelleştirin Efektleri özelleştirin Mystic Light App Mystic Light Extension
Onaylanmış Mystic Light Sync ürünleri:
Mystic Light vendors
 
TAMAMEN KONTROL EDİLEBİLİR FAN KONNEKTÖRLERİ
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
  Fan konnektörleri
Fan control Fan konnektörleri
 
OYUN İÇİNDE AVANTAJINIZ
Benzersiz MSI GAMING araçlarıyla oyunda rakiplerinizi geride bırakın. Akıllı donanım ve yazılımlar yeteneklerinizi öne çıkarmak için tasarlandı.
Gaming Hotkey Gaming Device Port
Gaming Hotkey Gaming Device Port
Multi-GPU 1 saniyede hızaşırtma
Multi GPU Game Boost 1 saniyede hızaşırtma
 
X-BOOST DEPOLAMA PERFORMANSINIZI ARTTIRIR
Devreye girdiğinde X-Boost otomatik olarak SSD’lerinizi algılar ve optimize ederek sisteminizin hızlı çalışmasını, depolama performansınızın artmasını sağlar. Böylece savaş alanına daha erken ulaşabilir, verilerinizi daha hızlı transfer edebilirsiniz.
X-boost performance
 
Intel Optane™ Ready
INTEL® OPTANE™ READY
Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane™ bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!
 
SANAL DÜNYALARA DALIN
VR deneyiminde hiçbir ödün vermek istemiyorsanız, benzersiz MSI özelliklerinin önde gelen VR markaları ile işbirliği yaparak sunduğu canlı, akıcı ve gerçekçi bir VR deneyimini yaşayın; içerikler hayat bulsun!
VR Ready HTC Vive
HTC Vive
 
AUDIO BOOST 4 İLE OYUNUNUZU GÜÇLENDİRİN
Tıpkı harici bir ses kartı gibi, Audio Boost 4 üzerinde bir HD ses işlemcisi, adanmış bir amplifikatör ve yüksek kaliteli ses kapasitörleri bulunuyor. Bu bileşenlerin tamamı anakartın diğer devrelerinden fiziksel olarak izole edildiği için mümkün olan en saf ses sinyali ile rakiplerinizi elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz.
 
LED çizgilerle ayrılan izole ses devreleri Chemi-Con ses kapasitörleri Nahimic 2 Ses Takipçisi
Isolated audio design with LED çizgilerle ayrılan izole ses devreleri Chemi-Con ses kapasitörleri Nahimic Sound Tracker
Audio Boost 4 logo
Audio Boost Ohm chart
 
EN DÜŞÜK GECİKME İLE OYUNA HÜKMET
MSI GAMING LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.
Powered by:
 
EŞSİZ BELLEK PERFORMANSI
MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hızaşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.
Bellek sinyali saflığı MSI MSI caption Diğerleri MSI caption
DDR4 Boost performance
MÜKEMMEL UYUMLULUK
Optimize edilmiş hatlar ve tamamen izole edilen bellek devreleri sayesinde benzersiz bir kararlılık ve performans sunuyor. Artık sistemin oyun ortasında çökmesi gibi riskleri düşünmek zorunda değilsiniz.
MÜKEMMEL UYUMLULUK chart
* Z170 QVL temel alınmıştır
 
USB CİHAZLARINIZDA MAKSİMUM PERFORMANS
Favori oyunlarınızı, müzik ve videolarınızı USB üzerinden artık çok daha hızlı aktarabileceksiniz. MSI, USB3.1 cihazlarınızı bağlamak ve yıldırım hızına ulaştırmak için birçok çözüm sunuyor!
Güçlendirme yok Diğerleri
Ters kullanılabilen konnektör

 

  Çift bant genişliği USB 3.1
Lightning USB logo Lightning USB
XBoost ile %20’ye kadar daha hızlı
XBoost performance
   
Diğerleri USB 3.1 Gen2 Diğerleri USB
 
 
 
ÖMÜR BOYU KALİTE İÇİN TASARLANDI
Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz…
Güçlendirme yok Diğerleri
Diğerleri

Güçlendirme yok

Strengthening-steel-armor Steel Armor
MSI Steel armor

Güçlendirilmiş, sağlam lehimli bağlantılar

M.2 Steel Armor    
M.2 Steel Armor    
Güçlendirilmiş Çelik PCIe Slotu,
EMI girişimine karşı koruma
Steel Armor slot
 


Şık tasarımı ve üstün teknik özellikleri ile benzersiz bir oyun deneyimi sunan MSI H270 GAMING M3 anakart, Enthusiast GAMING ürün segmentinde yer alıyor. Anakart, LGA 1151 soketli 7. ve 6. nesil Intel® Core™,Pentium®ve Celeron® işlemcilerini destekliyor. MSI H270 GAMING M3 Intel H270 2400MHz DDR4 Soket 1151 ATX Anakart, beraberinde getirdiği DDR4-2400 bellek desteği sayesinde oyun performanslarınızı zirveye taşıyor. Akıllı telefondan ya da masaüstü bilgisayarınızdan yönetilebilen harici RGB LED şeritler ile oyun sisteminiz kolayca kişiselleştirilebiliyor. Mystic Light uygulaması sayesinde sistem renkleri, anında değiştirilebiliyor. MSI H270 GAMING anakartın gecikmesiz sanal gerçeklik (VR) deneyimi sunması, sizi farklı boyutlara taşıyor. MSI EZ Debug LED uygulaması aracılığıyla CPU’da, bellekte ya da VGA’da oluşabilecek sorunlar, LED’ler üzerinden gösterilerek olası sistem problemleri kolayca tespit ediliyor. MSI H270 GAMING M3 fiyatı ile aynı segmentteki ürünler arasında iyi bir seçenek olarak kendini ön plana çıkarıyor.

MSI H270 GAMING M3 özellikleri arasında güncel depolama standartlarını desteklemesi de ayrı bir yer tutuyor. Herhangi bir ultra hızlı depolama ünitesi anakarta bağlanarak oyunlar hızlı başlatılıp büyük avantaj sağlanıyor. Son teknoloji Intel Optane™ ön bellekleme teknolojisi yardımıyla depolama ünitelerinizin hızları katlanıyor. Steel Armor özelliği sayesinde M.2 SSD slotu, bozulmalara ve elektromanyetik girişime (EMI) karşı korunuyor. MSI H270 GAMING anakart, 2 adet M.2 (Key M) slotla birlikte geliyor. Turbo M.2 teknolojisi, standart SATA III bağlantısına göre 5 kat daha fazla hız sunuyor. X-Boost uygulaması ile sisteminize bağladığınız tüm depolama üniteleri, otomatik olarak tespit ediliyor. X-Boost, ayrıca, SSD disklerinizi optimize ederek depolama performanslarınızı zirveye taşıyor. M.2 Genie özeliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurmak, çok daha kolayca ve kısa sürede yapılabiliyor. Anakart, 6 adet 6Gb/s hızında SATA portları sunarak gelecek için yeterli miktarda depolama alanına kavuşuyor.

MSI H270 GAMING M3 Intel H270 2400MHz DDR4 Soket 1151 ATX Anakart, benzersiz bellek performansı ile de göz dolduruyor. Anakart, 4 adet DDR4 bellek slotu içermesiyle 64GB’ye kadar bellek artırımını destekleniyor. MSI H270 GAMING M3, izole edilmiş bellek devresi ile sistem kararlılığından ve performanstan ödün vermiyor. Dünya çapında bilinen bellek üreticileri ile yapılan iş birliği sayesinde anakart bellek başarımı, zorlu koşullar altında test edilerek performanstan emin olunuyor. Özel olarak tasarlanmış güç devreleri, CPU’ya bozulmamış temiz elektrik sinyali sağlıyor.Yüksek hızlı USB 3.1 bağlantısı sayesinde 10Gb/s’ye kadar transfer hızları görülebiliyor. Dönebilir Type-C USB konnektörü ile zahmetsizce USB cihazlarınızla bağlantı kurulabiliyor. Standart USB portlarından farklı olarak, MSI Super Charger USB özellikli MSI H270 GAMING M3 anakart üzerinden sisteminiz kapalı olsa bile akıllı telefonunuz ve tabletiniz çok hızlı şarj edilebiliyor.

MSI H270 GAMING M3 modelleri, verimliliğinizi artıran uygulamaları sayesinde sisteminizle sürekli etkileşim hâlinde olmanızı mümkün kılıyor. MSI’ın geliştirdiği Komuta Merkezi yazılımı ile anakarttan maksimum fayda elde ediliyor. Yazılım yardımıyla sisteminiz hakkında genel bakış elde edilirken sistem kararlılığı, performans ayarları ve soğutma sistemi optimizasyonu rahatça yapılabiliyor. MSI Live Update ile sistem sürücüleri, BIOS ve yüklü yazılımlar, sürekli güncel tutuluyor. MSI H270 GAMING M3 anakart, RAMDisk özelliği sayesinde RAM üzerinde oluşturulabilen sanal sürücü ile oyunların, uygulamaların ve tarayıcıların hızları artırılıyor. FastBoot ve GO2BIOS özellikleri, sistem açılış sürelerini kısaltarak verimliliği artırıyor. MSI H270 GAMING M3 Intel H270 2400MHz DDR4 Soket 1151 ATX Anakart, nefes kesen stüdyo kalitesindeki ses özellikleri ile de oyun deneyiminizi tamamlıyor.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön