Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MSI H81M-P33 Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart

MSI
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/152
MSI H81M-P33 Intel H81 1600MHz DDR3 LGA1150 mATX Anakart
 • LGA 1150 soketli 4.Nesil Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 / Pentium® / Celeron® işlemcileri destekler.
 • DDR3-1600 bellekleri destekler
 • USB 3.0 + SATA 6Gb/s
 • Military Class 4: En yüksek kalite ve kararlılık
 • Military Class Essentials: Military Class anakartlarda tam koruma
 • OC Genie 4: 1 saniyede hızaşırtma
 • Click BIOS 4: Sisteminize ince ayar
 • Command Center: PC ayarlarınızı denetleyin ve özelleştirin
 • Fast Boot: Birkaç saniye içinde işletim sistemine erişim 
 • M-Flash: BIOS verilerinizi kolayca yedekleyin ve güncelleyin
 • Live Update 5: En yeni BIOS & sürücüleri rahatça güncelleyin


Military Class 4

MSI'ın yeni Military Class 4 bileşenleri yarışta, savaşta, arayışta ve atışta sizi en tepeye taşır. Military Class 4 bileşenler en ateşli anlarda soğukkanlılığınızı korumanızı sağlayan rekor kırmış bir kararlılık sunar. Kalitesi kanıtlanmış bir teknoloji ile kararlılıkta yeni standartları belirler.

Dark Choke

 • Daha iyi Güç Kararlılığı
 • Daha iyi Güç Verimliliği
 • Uzun parça ömrü
Solid CAP

 • Uzun parça ömrü
 • Düşük ESR
 • Düşük Sıcaklık

Military Class Essentials

Military Class 4, en kötü koşullarda bile sisteminizin kararlılığını arttıran temel bileşenlerden oluşur. Nem ve yüksek ısı koruması sisteminizin her türlü ortamda sağlam bir şekilde çalışmasıı sağlarken yeni PCB yapısı EMI (elektromanyetik girişim) radyasyonlarını sınırlar. Tüm bunlara ek olarak konnektörlerdeki ESD (elektrostatik deşarj) koruması, kısa devreye karşı sisteminizi korur.


OC Genie 4

OC Genie 4,  hız deneyiminize doping gibi etki eder. OC Genie 4 kullanıldığında tüm sisteminiz profesyonel hızaşırtmacılar tarafından yapılmış ayarlarla çalışmaya başlar. OC Genie 4 size rekorlar kıran bir performansı ücretsiz olarak sunar. 


USB 3.0

Geleneksel USB2.0 ile gelen 480Mbps veri transferine karşılık yepyeni USB 3.0 arayüzü, 5Gb/s bant genişliği sayesinde 10 kata kadar daha hızlı bir ver transferi sunuyor. Böylesi bir hızla Blu-ray kalitesindeki bir film dosyasını 1 dakikadan daha kısa bir süre içinde kopyalayabilirsiniz. 


Özellikler
- USB2.0'dan 10 kat daha hızlı
- 5Gb/sn'ye kadar veri transfer hızı
- Dünyada ilk kez ön Panel USB3.0 portu 
- PC ve harici depolama cihazlarınız arasında transfer hızlarında artış

SATA 6Gb/s

SATA 6Gb/s, geleneksel SATA 3Gb/s bant genişliğinin iki katı bant genişliği sunar. Anakartınız ve 7200RPM/10000RPM hard diskler ve SSD diskler gibi dahili depolama birimleri arasındaki iletişim hızını iki kat arttırır. Aynı zamanda günümüzde PC performansındaki darboğazı giderecek olan yeni nesil yüksek hızlı dahili depolama cihazları için de uyumlu bir arayüz oluşturur.

Özellikler
- SATA 3Gb/s standardının 2 katı hız
- 6Gb/sn'ye kadar bant genişliği
- Yeni HDD ve SSD'lerde gerçek performans

Intel® Smart Connect

- Bulut hizmetlerinden verileri otomatik alarak sürekli güncel kalmanıza olanak tanır.
- Bulut hizmetleri ile hızlı uygulama eşitlemesi sayesinde sizin müdahale etmenize gerek kalmaz. 
- İçerikleri indirmek için düşük güç modunda açılış yaparak yüksek güç verimliliği sunar. 

Command Center

 

Command Center, sistem ayarlarınız ve fan hızlarınız gibi değişiklikleri görsel bir arayüz üzerinden kolayca yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Tümleşik sınırsız RAM diske sahiptir

Fan Eğrisi Ayarı

Fan Eğrisi Ayarı, tüm fanlarınızı denetleyebilmenizi sağlar ve sessizlik/fan performansında en iyi dengeyi yakalamanıza yardımcı olur. 

Sınırsız RAMDisk

Sisteminizde en çok kullanılan dosyaları sınırsız RAMDisk üzerinde depolayarak ekstra hız elde edebilirsiniz. 

Mobil Denetim

MSI Command Center, kullanıcı dostu ve basit bir arayüze sahip mobil uygulaması ile anakartınızın tüm özelliklerini mobil cihazınızdan denetlemenize olanak tanır.

Fast Boot

İşletim sistemine ulaşmak için artık dakikalarca beklemeye son! MSI Fastbook ile anakartınız yıldırım hızıyla açılır. Ayrıca GO2BIOS düğmesi ile PC'niz kapanarak sizi doğrudan sistemin BIOS arayüzüne yönlendirir.

Live Update 5

sisteminizi en yeni BIOS ve sürücülerle güncelleyebileceğiniz faydalı ve güçlü bir uygulamadır. Güncelleme işleminde riski azaltır ve size zaman kazandırır. Live Update 5 yazılımını ürünle birlikte gelen CD ile veya MSI web sitesinden indirerek yükleyebilirsiniz.

Özellikler
- BIOS/Sürücü/VGA/Yardımcı yazılımların güncellemelerini otomatik olarak algılar.
- Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista/7 32Bit sürümlerini destekler.

M-Flash

Fazladan BIOS yongasına ihtiyaç duyan sıradan anakartlardan farklı olarak, MSI'ın M-Flash teknolojisi iki avantaj sunar. Ekstra bileşenlere ihtiyacı yoktur ve aynı zamanda tüm BIOS verisini USB sürücüye kaydetme özelliğine sahiptir. Kaydedilen veri yükseltme ve yedekleme amacıyla kullanılabilmesinin yanı sıraPC'nizi açabilme yeteneğine sahip taşınabilr bir BIOS yongası işlevine de sahiptir. 


Özellikler
- Herhangi bir USB Flash bellek kullanarak BIOS ayarlarınızı yedekler ve/veya geri yükler
- Yükseltme sırasında ortaya çıkabilecek hatalarda tamir ihtiyacını ortadan kaldırır. 
- Gereksiz tekrar yazma süreçlerini azaltarak BIOS yongasının ömrünü uzatır. 

click bios 4Dünyadaki en önemli anakart üreticilerinden biri olan ve sektörde öncü atılımlarıyla ön plana çıkan MSI, gün geçtikçe artan gereksinimleri göz önünde bulundurarak geliştirdiği anakartlar ile bilgisayar kullanıcılarına yüksek hız ve performans sunan ürünler geliştirmeye devam ediyor. LGA 1150 soketli 4.Nesil Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron işlemcileri destekleyen MSI H81M-P33 modelleri, DDR3-1600 bellekler ile uyumlu çalışabiliyor. Dünyada ilk defa ön panelde USB 3.0 portuna yer veren MSI H81M-P33 özellikleri ile de hızlı ve yüksek performanslı bir bilgisayara sahip olmak isteyen teknoloji severlere hitap ediyor. Yapımında kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzemeler sayesinde uzun bir kullanım ömrüne sahip olan MSI H81M-P33 Military Class 4, bileşenleriyle size en yüksek kalite ve kararlılığı sunuyor.

Military Class 4 bileşenlerinden Solid Cap, size düşük ESR ve sıcaklık sunarken Dark Choke anakartınızın daha iyi güç ve kararlılık göstermesini sağlıyor. Bu iki teknoloji de kaliteli malzeme yapıları sayesinde uzun ömürlü parça kullanımı sunmayı başarıyor. Military Class Essentials ile her koşulda türlü testlere tabi tutulan anakartınızın en zor koşullarda bile mükemmel kararlılık ve performans göstermesi sağlanıyor. MSI H81M-P33, yüksek ısı ve nem korumasıyla sisteminizin her şartta sağlam bir şekilde çalışmasına olanak verirken yeni PCB yapısı, EMI (elektromanyetik girişim) radyasyonlarını sınırlıyor. Bunun yanında konnektörlerdeki ESD (elektrostatik deşarj) koruması sayesinde sisteminiz, kısa devrelere karşı da koruma altına alınıyor.

OC Genie 4 teknolojisi ile tüm sisteminiz, profesyonel hız aşırtmacılar tarafından yapılan ince ayarlarla MSI H81M-P33'ü kusursuz bir hız ve performansta çalıştırmayı başarıyor. MSI H81M-P33modelinde kullanılan USB 3.0 portlar, standart USB 2.0 portlara oranla 10 kat daha hızlı veri aktarımı sunuyor. Böylece çok büyük boyutlardaki dosyalar dahi saniyeler içinde rahatlıkla kopyalanıp başka bir cihaza aktarılabiliyor. SATA 6Gb/s bant genişliği ile geleneksel bant genişliğinin iki katını sunan MSI H81M-P33, 7200RPM/10000RPM hard diskler ve SSD diskler gibi dahili depolama birimleri ile iki kat daha hızlı iletişim kurabiliyor.

Intel Smart Connect teknolojisi, bulut hizmetinden verileri otomatik olarak alarak sürekli güncel kalmanıza yardımcı olurken hızlı uygulama eşitlemesi ile sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın tüm süreci yönetmenize izin veriyor. İçerik indirmek için düşük güç modunu kullanan MSI H81M-P33, size yüksek güç verimliliği sunuyor.

Sistem ayarlarınızı ve fanlarınızın hızını görsel bir arayüz üzerinden kolayca kontrol etmenizi sağlayan Command Center, tümleşik sınırsız RAM disk ile size ekstra hız sunuyor. Fan eğrisi ayarları ile tüm fanlarınızı kontrol edebilmenize olanak tanıyarak sessizlik ve fan performansı arasındaki dengeyi yakalamanıza olanak tanıyor. MSI Command Center, basit ve kullanışlı arayüze sahip mobil uygulaması sayesinde MSI H81M-P33 anakartınızın tüm özelliklerini mobil cihazınız üzerinden yönetebilmenize imkan sağlıyor.

MSI Fast Boot teknolojisi ile işletim sisteminize sadece iki saniyede ulaşmanıza imkan veren MSI H81M-P33, fonksiyonel GO2BIOS butonu ile tek tuşla BIOS arayüzüne ulaşmanızı sağlıyor. Live Update 5, sisteminizi BIOS ve sürücülerle güncelleyebileceğiniz faydalı bir uygulama olarak ön plana çıkarken güncelleme işleminde riski azaltarak size zaman kazandırıyor. M-Flash teknolojisi ile MSI H81M-P33, ekstra bileşenlere ihtiyaç duymadan tüm BIOS verilerinizi USB sürücüye kaydetmenize olanak sağlıyor. Kaydedilen verilerin yükseltme ve yedekleme amacıyla kullanılabilmesinin yanı sıra kişisel bilgisayarınızı açabilme yeteneğine de sahip bir taşınabilir BIOS yongası olarak da dikkat çekiyor. M-Flash teknolojisi, gereksiz tekrar yazma süreçlerini en aza indirgeyerek BIOS yongasının ömrünü uzatırken yükseltme sırasında ortaya çıkabilecek hatalarda tamir ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Tüm üstün performans ve üstün teknik özelliklerine rağmen MSI H81M-P33 fiyatı ile yüksek hız ve performansa sahip olmak isteyen bilgisayar kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön