Tokyo
Multifonksiyonel Fare Haşere Kovucu

Multifonksiyonel Fare Haşere Kovucu

Tokyo
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199/60001734

Multifonksiyonel Fare Haşere Kovucu

Pest Ultimate Multifonksiyonel Nedir?

 

Pest Repeller haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

 

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

 

Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

 

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Sağlıkları normale dönmeye başlar.

 

Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.

 

Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de görülmüştür

Sistem nasıl çalışır?

 

Pest Repeller hem atmosfere, hem de fişinin takıldığı prizin elektrik tesisatını kullanarak, duvar içlerindeki elektrik kablolarından yayın yapan sisteme sahiptir.

 

Bu yayın sistemi, onları duvar içlerini terke mecbur bırakır. Duvar çatlaklarında, duvar içi elektrik borularında yuvalanmaları biter. Betonarmeden ürken kın kanatlı haşereler, mekâna dağılıp etkisi az alanlarda yaşamaya çalışırlar.

 

Yapılacak bir ilaçlama sonrası cihazın prize takılması, onların direkt haşere öldürücü ilaçlarla, ilaçların tesiri geçmeden temasını sağlayarak. İlaçlamadan daha iyi netice almanızı da sağlar.

 

Pest Ultimate Multi Ürününü Diğer Ürünlerden Ayıran En Önemli Farklar

 

1 - Yüksek Basınçlı Ultrasonik Ses Dalgaları

2 - Elektromanyetik Dalga Üretimi ile Kablolarda İlerleme

3 - İyonik Hava Temizleme Özelliği

4 - Süper Parlak Led Teknolojisi

5 - 3 Adet Yüksek Kapasiteli Speaker

 

Pest Repeller Kullanımı 

Pest Repeller'ın çalışması için 220 Volt bir prize takmanız yeterlidir. Maksimum verim alabilmek için seçtiğiniz prizin merkezi bir yerde olmasına, karşısında sert yüzeyler bulunmasına, önlerinde koltuk, kanepe gibi engeller olmamasına ve yerden 20cm - 60cm yüksekte bulunmasına özen gösterilmelidir.

Pest Repeller yaklaşık 400 - 450m2 alanda etkilidir. Daha geniş alanlar için birden fazla Pest Repeller kullanmanız gerekmektedir.

Pest Repeller'ın elektrik sarfiyatı çok düşük olup sürekli prizde kalması haşerelerin tekrar ortama gelmesini kesinlikle engellemektedir.

 

Pest Repeller haşeratı nasıl etkiler?

 

Etki mekanizması frekans dalga boylarındaki karakteristik etki gücüne dayanır.

Frekanslarla ekmek kesmek mümkün olduğu gibi, ilaçla tedavisi imkansız olan hastalıkları da tedavi etmek mümkündür.

Bir canlıyı tedavi ederken, aynı dalga boyunun yayılımındaki değişik yöntemle, canlının metabolizması, otomatik beyin refleksleri aniden bozulmaktadır.

Kullanılacak amaca göre, dalga boyu karakterlerinde ve yayılımındaki bu farklılık, canlılarda tedavi veya hastalık gibi farklı farklı neticeler vermektedir.

 

Etkilediği türler

-Kemirgenler

Kertenkele ve örümceğin ise bazı türlerini etkiler.

Fareler beslenme ve barınma sorunu olduğu zaman yavrulamazlar. Ancak uygun ortamı bulup da yerleştikleri zaman bir çift fare yılsonunda 32.000 nüfuslu bir koloniye ulaşır. 29 günde bir yavrularlar ve lohusalık dönemleri de yoktur. Doğurur doğurmaz tekrar hamile kalabilirler. Bir batında 18-21 adete kadar yavru yapabilirler.

Fare için zehirle ya da yemleme istasyonlarıyla yapılan mücadele ancak fare sayısını azaltmaya yarar.

Pest Repeller'ın çalıştığı mekâna cihaz yeterli güçte takılmışsa asla dışarıdan fare girmez. Farenin dışında diğer kemirgenler; gelincik vs. de giremez.

Kertenkele, yılan, akrep, çıyan, kırkayak, kene, çekirge, arı, at sineği, yarasa vb. tüm kan emen, kemiren zehirli haşerat türlerinde etkilidir.

 

-Böcekler

Kalorifer böceği, karınca, bey böceği, hamam böceği, tespih böceği gibi kabuklu böceklerden başka bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratta da etkilidir. Bit, pire, tahtakurusu gibi kan emen haşeratın ilaçlamayla bitirilmesi nerdeyse imkânsızdır. Nedeni; yumurtadayken zehir tesir etmez ve yumurtanın içinde uzun süre çıkmadan dayanabilirler. Pest Repeller 15 gün içinde tüm yumurtaları patlatarak yavruları çıkartır ve 17 gün sonra yapılacak sıkı bir ilaçlamayla da tamamıyla bitirilmesini sağlar. 

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Ağırlık : 170 gr.

Ölçüler : 120 x 70 x 45 mm

Güç : 220 volts, 60hz

Harcadığı güç : 7 watts

Etki Alanı : 400 metrekare

Ses Gücü : 3 Adet 130'ar desibellik speaker

 

PEST REPELLER’ı KULLANABILECEGINIZ ALANLAR

Evlerde

Gıda Depolarında

Ofislerde

 Fırınlarda

Pastanelerde

Yemek Fabrikalarında

Okullarda, Kreşlerde

Yurtlarda

Fabrikalarda

Tavuk Çiftliklerinde, Besihanelerde

Büfelerde, Kantinlerde

Çiftliklerde

Hamamlarda

Kaplıcalarda, Ambarlarda

Antrepolarda Trafolarda

Pet Shoplarda

Dolum Tesislerinde

Otellerde, Pansiyonlarda

Haralarda, Gemilerde

Marketlerde, Lokantalarda

Değirmenlerde, İmalathanelerde

 

 

"Not: Tüm ultrasonik kovucularda tam etki süresi 2-4 hafta arasında değişmektedir.

Bu süre içinde kesinlikle ayar değişikliği, yer değişikliği, açma kapama yapılmaması önerilir.

Satın aldığınız cihazdan tam performans almak için bu süreyi beklemeniz tavsiye edilir. Ayrıca bu cihazlar için verilen etki alanı değerleri kullanılan yere, hayvan sayısına, hayvan cinsine, rüzgara, sesli cihaz olup olmamasına, mekan yüksekliğine, kapalı alan ise bu alandaki eşya ve malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Bu etkenler ultrasonik cihazları etki alanını düşürebilir. Bu sebeple cihaz satın alırken bu etken faktörleri düşünüp ona göre birden fazla cihaz koymanız gerekebilir.

 

 

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HRALTUNUK056
 • Bir Yıldız

  Bende alalı ve takalı 2.5 ay oldu,maalesef hiç bir işe yaramadı.Bir de garanti olsun diye fiyatı yüksek olmasına rağmen bunu aldık ama elimizde patladı

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Gözle görülecek bir değişim

  Kullanmaya başlayalı 5-6 gün oldu. Şu ana kadar evde herhangi bir haşere yada fare görmedik. Yere uzatma kablosu ile uzattık. Şu an kafamız çok rahat oturuyoruz. Herkese tavsiye ederiz.

  EYÜP - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Bir Yıldız

  Yaklasik 1 buçuk ay önce buradan aldim. Tarif edildigi sekilde fare icin yerden 15 cm yuksekte bir prize taktim önü acik ama hic bir ise yaramadi. Klozete gelen faremiz ziyaretlerine devam ediyor...

  DEVREK - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Dört Yıldız

  İki haftadır fare izine rastlamadık süper

  MERKEZ - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Haşere Bırakmadı Süpersin

  evimizde 3 haftadır kullanıyoruz, sonucu görmeden yorum yapmak istemedim.Çok basarılı.Problemi olanlara tam tavsiye ederim. Böceksiz günler diliyorum

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Etkili

  Ürün gelir gelmez kullanmaya başladım. Kullanım klavuzunda etksini 2-4 hafta sonra gösterir diye belirtilmiş, 2 haftayı aşkın süredir cihazı kullanıyorum, ev 1 oda ve 1 salon şeklinde, yaklaşık 30 - 40 m2 uzun süredir kullanmadığımız bir evdi, temizlik sırasında bir çok haşere ile karşılaştık. Temizlik bittikten sonraki aşamada da cihazı belirtildiği şekilde çalıştırdım. şu an evin içinde uçan küçük hayvanlar dahi yok, cihaz olmadan önce lamba etrafında uçuşuyorlardı. Fareye olan etkisini zaman içerisinde öğreneceğiz. umarım fareler içinde etkisini görürüz.

  DERİNCE - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • hiçbir işe yaramıyor

  hiçbir işe yaramıyor böcekler yanından geçiyor boiuna para verdim.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (4)

 • İşe yaradı

  3 haftadır kullanıyoruz bağ evimizde , fare ve böcek sorunumuzu bitirdi. Bu şekilde problemi olanlara rahatlıkla tavsiye ederim. Hepsiburada güvencesi de önemli. Cihaz da çok kaliteli.

  NALLIHAN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (8)

 • Çok Etkili bir cihaz

  İşyerinde son 15 gündür fareler canımızı sıkıyordu. Uzun araştırmalar sonucunda Hepsiburada da Multifonksiyonel Fare Haşere Kovucuyu almaya karar verdik. Kararımızın ne kadar doğru olduğunu gördük. Ürün 21.11.2015de Cumartesi teslim aldık. Kitapçığında 2-4 haftada etkisini gösterir demesine rağmen Pazartesi geldiğimizde ne bir fare ne de fare pisliği vardı. Cihazın bulunduğu alanın dışında kaldılar. Cihazdan çok memnunuz. Teşekkürler HEPSİBURADA

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (10)

 • Tüm yorumları gör (9)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN