Çocuğunuzun müzik dersinde yararlanabileceği defterlerle, nota yazmak için uygun bir materyale sahip olunur. İlk ve orta okulun yanı sıra lisedeki müzik dersleri için de ideal olan defter modelleriyle yaş grubuna uygun ürünler sipariş edebilirsiniz. Yetişkinlerin kullanabileceği müzik defterleri aracılığıyla konservatuvar, müzik öğretmenliği gibi alanlarda ders görürken pratik biçimde faydalanabileceğiniz bir yardımcıya sahip olursunuz. Nota defterlerini kullanarak aklınıza gelen notaları yazıp kayıt altında tutabilirsiniz. Yolculuklarınız sırasında da müzikten uzak kalmamak için, bestelerinizi her an not alabileceğiniz küçük boy defterleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Kaliteli kâğıtları kullanım konforunu artıran defterler, arka sayfaya yansımayacak şekilde yazım yapabilmenize olanak tanır. Dolma kalem, tükenmez kalem ya da kurşun kalem gibi farklı materyallerle notalarınızı müzik defterine geçirerek kaydedebilirsiniz. Farklı sayfa uzunlukları ile çok sayıda çeşit yaratan defterler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sağlayan modelleri satın alabilirsiniz.

Müzik Defteri Nedir?

Telli ve spiralli şekilde üretilen müzik defterleri, sayfaların birbirinden düzenli biçimde ayrılmasını sağlar. Bu tip defterler, aynı zamanda sadece bir yaprağa ihtiyacınız olduğunda koparma işlemini de kolayca gerçekleştirebilmenize imkân tanır. Karton kapaklı defterler müziğe uygun tasarımlarıyla dikkat çeker. Bestelerinizi ve önemli marşların notalarını yazabilmeniz için uygun olduklarını kapak tasarımlarıyla belli eden bu tip ürünler, şık görünüşleriyle dikkat çeker. A4 boyutundaki yapraklara sahip ürünlerin yanı sıra A3, A5 gibi farklı boyutlara sahip modellerle de ihtiyaçlarınıza çözüm üreten defterlere sahip olabilirsiniz. Okul çantasında rahatlıkla taşınabilecek boyutlardaki modeller sayesinde çocuğunuz müzik defterini kırıştırmadan çantasına yerleştirebilir. Nota defterleri ile müzik notalarını duyarak, kâğıda geçirme pratikleri yaparak becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Duyduğunuz yeni besteleri hatasız şekilde kâğıda dökmek için nota defterlerinin konforundan yararlanabilirsiniz.

Nota Defterlerinde Nota Yerleri Nerededir?

Beş ayrı çizgiye sahip olarak üretilen nota defterleri, tüm notaları yazabilmeniz için gerekli alanı oluşturur. İnce do notasından kalın do notasına kadar belirli aralıklarla dizebileceğiniz ve sol anahtarına uygun şekilde kullanabileceğiniz bu defterler, müzik çalışmalarınızda işlerinizi kolaylaştırır. Bazı defterlerin iç kapaklarında yer alan bilgi verici notlar sayesinde notaları ve defter üzerinde nasıl kullanılabileceklerini pratik şekilde öğrenebilirsiniz. Nota tutacağı kullanarak defterinizde yer alan notaları müzik aletleri yardımıyla çalabilirsiniz. Özellikle hızlı tempoya sahip müziklerde sayfayı hızlı şekilde geçebilmek yeni notaları daha kolay görebilmenizi ve geri kalmamanızı sağlar. Yaş gruplarına göre tasarlanan kapaklara sahip nota defterleri, çocukların ilgisini çeken illüstrasyonların yanı sıra yetişkinlerin beğenebileceği sanatsal ve sade dizaynlarla da basılmıştır. Etiket kullanarak defter üzerine adınızı ve soyadınızı, iletişim bilgilerinizi belirten bir not düşebilirsiniz. Bu sayede defteriniz kaybolsa bile size kolaylıkla ulaşılabilir.

Müzik Defteri Çeşitleri Nelerdir?

Birçok alternatif tasarım içeren müzik defterleri, hem kapaklarıyla hem de ebatlarıyla size uygun modeller barındırır. Tasarımını beğendiğiniz, sayfa sayısı uzunluğunu yeterli bulduğunuz müzik defterlerini hemen satın alarak derslerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kişisel bestelerinizi yazacağınız özel nota defterleri sipariş ederek kendinize ait müzik eserlerini el yazınızla saklayabilirsiniz. Müzik eğitimi için tasarlanmış defterlerle solfej derslerine kolayca çalışabilirsiniz. Kalın yapraklara sahip modeller daha da dayanıklıdır. Telli defterlerden anında koparabileceğiniz sayfaları nota tutacağına yerleştirip besteyi çalabilirsiniz. Defter yapraklarında daha rahat bir şekilde yazabilmek için yumuşak için kalemlerden faydalanabilirsiniz. Bestelerinizin adlarını sayfa başlarına yazarak aradığınız notaları daha kısa sürede bulabilirsiniz. Sert kapaklı müzik defterleri, çantanızdaki diğer defterlerin ve okul kitaplarının arasında bükülmez. Formunu koruyan ve kırışma sorunu yaşatmayan sert kapaklı müzik defteri çeşitleriyle notaları güvenle saklayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Müzik Defteri Fiyatları

271 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bi Defter Müzik Defterleri
  2. Uninote Müzik Defterleri
  3. Mopak Müzik Defterleri
  4. Komeks Müzik Defterleri
  5. Umur Müzik Defterleri
  6. Alfa Müzik Defterleri
  7. Notte Müzik Defterleri
  8. Gıpta Müzik Defterleri
  9. Meteksan Müzik Defterleri
  10. Paperart Müzik Defterleri
  11. Defne Müzik Defterleri
  12. Jazz Müzik Defterleri
  13. Keskin Color Müzik Defterleri
  14. Odesan Müzik Defterleri
  15. Archives Müzik Defterleri
  16. Gürpaş Müzik Defterleri
  17. Likya Kültür Sanat Yayınları Müzik Defterleri
  18. Monster High Müzik Defterleri
  19. Mynote Müzik Defterleri
  20. Steelpen Müzik Defterleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/60001413
Başa dön