Necvox araç içi elektronik cihazları ile yolculuklar çok daha keyifli geçiyor. Ürünler, araçların ön panelini ya da başlık arkalarını estetik bir hale de getirirken yol boyunca elektronik cihazlarına ve internete ulaşamayanlara güzel bir alternatif sunuyor. Elektroniği yaşam biçimi haline getirenlere olduğu kadar trend ürünleri kullanmayı sevenlere de hitap ediyor. Necvox sayesinde daha eğlenceli geçen yolculuk süreçleriyle adeta mesafeler de kısaltıyor.

Necvox Ürünleri

TFT ekranlı LCD monitörler, yüksek çözünürlükleriyle arabalardaki ön koltukların kafa kısımlarının arkasına yerleştiriliyor. Böylece arka koltuktakilerin DVD izlemesine izin veren kafalık monitörü, özellikle çocukların harika vakit geçirmesini sağlıyor. Çocukları yol boyu meşgul eden ürünler, yolculukların hem daha eğlenceli hem de daha huzurlu geçmesini sağlıyor. Farklı ebatlardaki kafalık monitör çeşitleri, farklı kalınlıklarda sunuluyor. Ürünler, modeline göre FM transmitter, MicroSD girişi, uzaktan kumanda gibi özellikler de taşıyor. Android işletim sisteminde çalışan kafalık monitörleri, e-kitap okuma, müzik dosyası desteği ve android telefonlarla paylaşım desteği veriyor. Arka koltuktakilere hitap eden ürünler ile özel arabalarda, otobüslerde ve diğer araçlarda seyahat eden yolcuların yolculuk süresince oyalanmaları kolaylaşıyor; eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanıyor.

TFT LCD ekrana sahip, navigasyonlu multimedia çözümleri sunan Necvox ürünleri, navigasyon sağlayan GPS desteğinin yanı sıra DVD/VCD/CD/MP4(AVI,ASF)/MP3/CD-R/CD-RW/JPEG oynatma imkanı da sağlıyor. Modellerine göre dokunmatik ekran özelliği, uzaktan kumanda, FM radyo, kanal hafızaları, parazit önleme, isim arama, telefon rehberi, Bluetooth araç kiti, TV Tuner, WiFi İnternete bağlanabilme, video kayıt, harici amfi desteği, Bluetooth üzerinden müzik dinleyebilme gibi özellikler sunuyor. Ayrıca, farklı modeller, DVR ile görüntü kayıt ve sonradan izleyebilme fonksiyonu, harici mikrofon, Virtual CD Changer (Dahili hafızaya müzik CD’si kaydedebilme) USB, SD ya da HDD kopyalayabilme desteği gibi özellikleri de barındırıyor. Her araca uyabilen modellerin yanı sıra araçlarla en iyi uyumu yakalama açısından farklı araba modellerine özel hazırlanan ürünler de tercih sebebi oluyor.

Ürünler, modern çizgiler taşısa da birbirlerinden farklı tarzlar sunuyor. Bazısı, minimal hatlarla tasarlanırken bazısı da geniş yüzeyleri kaplayacak şekilde dizayn ediliyor. Navigasyon sağlayan ve araçların ön paneline yerleştirilen ürünler, özellikle şoför ve ön koltukta oturanlara hitap ediyor. Bu sayede aracı kullanan kişi ya da ön yolcu, hem GPS üzerinden yol takibi yapabiliyor hem de diğer işlevleri kullanarak keyifli vakitler geçiriyor.

Necvox Alışveriş

Necvox alışveriş seçenekleri, kullanılan geniş teknolojik opsiyonlarla ilgi çekiyor. Araç markasına ve modeline uygun ürünler de kullanıldıkları markaya özel üretilmiş olduklarından optimum performansla ve en yüksek verimlilikle kullanım imkanı veriyor. Alışveriş sürecinde ürünlerin araca uyumu kadar sahip oldukları yüksek teknolojili multimedya ve iletişim özellikleri de ilgi çekiyor. Yeni nesil navigasyon ürünleri ile yolculuk sırasında internete bağlanabilir, gezilerinizde çektiğiniz fotoğraflarınızı inceleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz. Telefon konuşmalarınızı cihazlar üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Böylece telefonu ele alma, numara çevirme, telefonu tutma gibi dikkat dağıtıcı aktivitelere gerek kalmadan konuşmalarınızı yapabilirsiniz.

Dokunmatik ürünler, ekran üzerinden çalışmayı sevenlerin tercihi olurken; tuşlu ürünler ise geleneksel sistemleri tercih edenlerin favorisi oluyor. Tuşlu ürünler alınırken, araç sahibinin kullanım tarzına göre tuş setleri yanlarda ya da alt kısımda olarak tercih edilebiliyor. Ürünler, sadece bir cihaza sahip olmanızı değil; adeta araç içinde yeni bir hayat tarzına kavuşmanızı sağlıyor. DVD oynatıcılar, yolculuklarınızda çocuklarınızın sevdiği çizgi filmlerle aracınıza ayrı bir neşe getiriyor. En son teknoloji ürünü elektronik cihazların sunduğu çok yönlü faydalardan aracınızda da yararlanmak için Necvox size pekçok seçenek sunuyor.

Necvox

4 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Satıcı
BAŞA DÖN