Yerli sermayeyle kurulan Necvox Esse Grup bünyesinde faaliyet gösteriyor. Necvox markası araç görüntü ve navigasyon sistemleri sektörüne öncülük ediyor. Güncel teknolojiyi yakından takip eden Necvox double teyp ile araç içerisinde yapılan yolculuk daha keyifli hale geliyor. Necvox multimedya sistemi aracın ön paneline ya da başlık arkalarında bulunan kısma yerleştirilebiliyor. Aracın daha estetik ve şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan Necvox multimedya yolculuk sırasında elektronik cihazlara, multimedya özelliklerine ve internete ulaşmayı mümkün kılıyor. Necvox multimedya sistemleri ile ses, radyo, görüntü ve navigasyon gibi tüm multimedya unsurlarına tek bir cihaz üzerinden erişiliyor. Araç içi tasarıma büyük oranda katkı sağlayan Necvox teyp içerdiği özellikler ile konfor sunuyor. Necvox ürünleri elektroniği yaşam biçimi haline getiren araç kullanıcılarına hitap ediyor. Necvox ürünlerini Hepsiburada ile inceleyerek kendiniz ve aracınız için en uygun olan modeli satın alabilirsiniz. 

Necvox Multimedya Modelleri

Necvox TFT ekranlı LCD monitörler araçların ön koltuğunun arka kısmını yerleştiriliyor. Yüksek çözünürlüğe sahip olan Necvox multimedya sistemleri özellikle arka koltukta oturan kişiler için yolculuğu daha keyifli hale getiriyor. DVD izleme seçeneği sunan Necvox multimedya sistemi özellikle çocukların eğlenceli vakit geçirmesine imkan tanıyor. Necvox multimedya modelleri farklı boylarda ve kalınlıklarda üretiliyor. Ayrıca Necvox TFT ekranlı LCD monitörler FM transmitter, Micro SD girişi, uzaktan kumanda gibi özelliklere sahip olabiliyor. Android işletim sistemine bağlı olarak çalışan kafalık monitörler, arka koltukta oturan yolcular için üstün hizmetler sunuyor. Android telefonlarla senkronizasyon kurma, E-kitap okuma ve işletim sistemi ile müzik dinleme gibi birçok özelliğe sahip olan Necvox kafalık monitörler mutlu bir yolculuk geçirmeyi vadediyor. Necvox TFT LCD ekran özelliklerine sahip navigasyon hizmeti sunan elektronik aletler GPS desteğinin yanında ayrı olarak DVD/VCD/CD/MP4/MP3 ve JPEG oynatma desteği de sağlıyor. Dokunmatik ekran özelliğine sahip olan Necvox multimedya sistemleri ayrıca uzaktan kumanda desteği de sunuyor. Necvox multimedya sistemleri; FM radyo, kanal hafıza desteği, parazit önleme, isim arama ve telefon rehberine bağlanma, TV Tuner, Bluetooth, Wi-Fi desteği, harici amfi bağlantısı, video kayıt yapma, müzik dinleyebilme gibi birçok teknolojik özelliğe sahip. Bunlara ek olarak Necvox multimedya sistemleri DVR ile görüntü kaydetme ve izleme, dahili hafızaya müzik CD’si kaydetme, harici mikrofon, USB ve HDD kopyalama desteği de sağlıyor. Farklı araç modelleri için özel olarak tasarlanan Necvox multimedya sistemleri birbirinden farklı modellerde üretiliyor. Necvox multimedya sistemlerinin bazısı minimal tasarımlara sahipken, bazısı daha kalın ve geniş yüzeylere sahip olarak tasarlanıyor. Navigasyon desteği sağlayan Necvox multimedya sistemleri araçların ön paneline yerleştirilebiliyor. Bu şekilde cihaz hem sürücüye yol desteği sağlıyor hemde diğer multimedya özelliklerinden yolcuları yararlandırıyor. 

Necvox Multimedya Sistemi Özellikleri

Araçların kendiliğinden var olan multimedya sistemleri sürücü ve diğer yolcuların ihtiyaçlarına yeterli düzeyde yanıt veremeyebiliyor. Teknolojik donanımlara sahip olarak üretilen Necvox multimedya sistemlerinin özellikleri kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Aracın sürücüsü için navigasyon desteği sunan Necvox multimedya sistemi trafikte istenilen noktaya gitmeyi kolaylaştırıyor. Aracın ön paneline yerleştirilerek kullanılabilen Necvox multimedya sistemleri navigasyon desteğinin yanı sıra internet ve bluetooth desteği ile müzik dinlenebiliyor veya video izlenebiliyor. Sesli komut özelliğine sahip olan Necvox multimedya sistemleri sürücünün dikkatini dağıtmadan sürüş gerçekleştirmesini sağlıyor. Aracın arka bölümünde oturan yolcular için özel olarak tasarlanan Necvox koltuk başlığı modeli günümüzde özellikle otobüs ve otomobil yolculuğu yapan kullanıcılar tarafından değerlendirilebiliyor. Her araca uygun olarak tasarlanan Necvox ekran sistemi mevcut. Necvox multimedya sistemleri araç içerisinde yer alan herkesin keyifli vakit geçirmesini mümkün kılıyor. Örneğin; seyahat boyunca çekilen fotoğraflar dönüş yolunda Necvox multimedya sistemlerinin ekranından izlenebiliyor. Ayrıca Necvox multimedya sistemleri ile çocuklu aileler de rahat ediyor. Çocuklar yol boyu sevdikleri çizgi filmleri izleyerek keyifli vakit geçirebiliyor. 

  • Necvox Multimedya Sistemi Ekran Özellikleri

Necvox multimedya sistemleri üstün çözünürlüklü ekranları ile yol boyu dizi ya da film izleme keyfini ikiye katlıyor. Wi-Fi ve bluetooth desteği sağlayan Necvox multimedya sistemleri ile internete bağlanarak dizi izlemek veya cep telefondaki videolara ulaşmak mümkün. MicroSD ve USB girişlerine sahip olan Necvox multimedya sistemleri cep telefonu ile kolayca bağlantı kurarak kendi ekranına aktarabiliyor. Necvox 7 inçlik ekranı ile aracın ön paneline ya da koltuk başlığına takılabiliyor. Farklı renklerde ve modellerde tasarlanan Necvox multimedya dijital ekranı; navigasyon, TV Tuner ve bluetooth özellikleri ile araç içerisinde konforlu bir ortam oluşturuyor. Dokunmatik ekrana sahip olan Necvox multimedya sistemleri ile erişilmek istenen içeriğe hızlıca ulaşılabiliyor. Necvox 7 inç multimedya ekranı TFT LCD 16:9 ekran boyutu ile direksiyon kumandası uyumu ve geri vites kamera desteği sağlayarak sürücülerin hayatını büyük oranda kolaylaştırıyor. Yüksek çözünürlüğe sahip olan Necvox multimedya sistemleri araç park etme sırasında kullanıcılar ekran üzerinden kontrol sağlayabiliyor. 

Necvox Multimedya Fiyatları

Necvox multimedya fiyatları modeline, sunduğu teknolojik özelliklere ve tasarımına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Hepsiburada’nın yapı market, bahçe, oto kategorisinde yer alan Necvox multimedya sistemleri farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Necvox multimedya sistemleri en çok satanlar, değerlendirme sayısı, artan fiyat, azalan fiyat, en yeniler ve ürün puanı şeklinde sıralanabiliyor. Kullanıcılar beğendikleri Necvox multimedya modellerini özellik ve fiyat açısından karşılaştırabiliyor. Bunun sonucunda ise her kullanıcı kendi ihtiyaçlarına ve bütçesine hitap eden cihaza ulaşıyor. Necvox multimedya sistemleri için en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirtilerek araştırma yapılabiliyor. Bu sayede her kullanıcı kendi bütçesine hitap eden Necvox multimedya sistemlerine erişiyor. Necvox multimedya sistemleri için fiyat aralığı, çeşit ya da satıcı filtrelemesi yapılabiliyor. Filtreleme özelliği kullanıcıların arama skalasını daralttığı için sahip olmak istedikleri cihaza daha hızlı erişilmesini mümkün kılıyor. Farklı satıcılar tarafından satışa sunulan Necvox multimedya sistemleri arasından cazip fiyat sunan veya hızlı teslimat yapan satıcı değerlendirilebiliyor. Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliği sayesinde bugün sipariş edilen ürünler yarın teslim alınabiliyor. Bu şekilde acil ihtiyaçlar da hızlıca giderilmiş oluyor. 

Necvox Multimedya Sistemi İndirim ve Kampanyaları

Necvox multimedya sistemleri için online alışveriş sitelerinde indirim ve kampanyalar düzenlenebiliyor. Aynı şekilde Hepsiburada’da Necvox multimedya sistemlerini anlık olarak ya da özel günlerde indirime sokabiliyor. Bu özel günler arasında; babalar günü, anneler günü, yılbaşı ve bayramlar sayılabiliyor. Necvox multimedya indirimlerine ulaşmak için “Süper Fiyat, Süper Teklif” bölümüne bakılabiliyor. Necvox multimedya kampanyaları için ise “Kampanyalar” kısmına göz atılması tavsiye ediliyor. Beğenilen Necvox multimedya modellerinde herhangi bir indirim ya da kampanya yoksa indirim alarmı kurulabiliyor. İndirim alarmı aktif olduğunda beğenilen cihazın fiyatında bir azalış olursa kullanıcı bilgilendiriliyor. Bu sayede kullanıcı anlık fiyat düşüşlerini kaçırmamış oluyor. İndirimler ve kampanyalar kullanıcıların bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlıyor. Kullanıcılar artan bütçeleri ile farklı ihtiyaçlarını giderebiliyor. İndirim alarmı dışında beğenilen her cihaz favori listeye eklenebiliyor. Böylece kullanıcılar daha sonra ürünü almak için siteye girdiğinde kısa yoldan cihaza ulaşıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Necvox

152 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın