Nerf kelimesi etrafındaki objelere zarar vermeyen oyuncaklar için kullanılır. Bu oyuncaklar sünger ve benzeri bir malzemeden üretilir. Bugün ise nerf terimi daha çok oyuncak tüfekler ve yumuşak dart okları kullanılarak yapılan aktivite ile özdeşleşmiştir.

Dünyanın lider oyuncak üreticilerinden Hasbro, bu oyunda kullanılan tüfek ve dart oku gibi malzemeleri Nerf markası ile üretmektedir. Hasbro firmasının sunduğu Nerf silahları zaman içinde gelişerek farklı fonksiyonlarda ve tasarımlarda üretilmiştir. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip Nerf tabancaları ve aksesuarları; N-Strike Elite, N-Strike Mega, N-Strike Modulus, Nerf Super Soaker, Zombie Strike ve Nerf Nitro olmak üzere 6 alt kategoriye ayrılmıştır.

N-Strike Elite

N-Strike Elite serisi; uzun menzilli seri atışlar yapabilen, yüksek performanslı, otomatik Nerf silahlarından oluşur. Bu gruptaki ürünler dış mekânda kullanım için daha uygundur. Nerf Elite grubunda Delta Trooper, Infinus, Disruptor, Accustrike Raptorstrike isminde 4 farklı Nerf oyuncak silah ve yedek dartlar yer alır. Bu kategoride yer alan silahlar Nerf Elite serisi dartlarıyla uyumludur. Silahların farklı kapasitelerde şarjörleri vardır.

N-Strike Mega

N-Strike Mega ürün grubu daha çok dış mekân oyunları için uygundur. Bu gruptaki silahlar; AccuStrike Thunderhawk , Cyclone Shock, Tri-Break, Nerf Twinshock olmak üzere 4 adettir. Bu silahlar ürünle birlikte gelen ve daha sonra yedeği de alınabilen mega dartları kullanır. Nerf oyuncak silah grubundaki en uzun tabanca olan AccuStrike Thunderhawk bu grupta yer alır. 1 metreye kadar uzayabilen Thunderhawk, sahip olduğu katlanabilir destek ayaklarıyla daha isabetli atışlar yapılmasını sağlar.

N-Strike Modulus

Nerf Modulus serisindeki ürünler tek başına kullanılabildiği gibi Modulus grubundaki diğer ürünlerle kombine edilerek de kullanılabilir. Bu serideki ürünler kullanılarak 1000’den fazla kombinasyon yapılabilir. N-Strike Modulus grubunda Mediator dipçik, kalkan, BarreIstrike, Stockshot, Ghost Ops dart-matik kiti, bölmeli dipçik, Ghost Ops Evader, Mediator namlu, Mediator, Regulator ve dart yedekleri yer almaktadır. Serinin öne çıkan modellerinden olan Evader tam otomatik dart tabancasıdır. Evader sahip olduğu LED ışık sayesinde gerektiğinde karanlıkta da kullanılabilir.

Nerf Super Soaker

Super Soaker grubundaki ürünler diğer Nerf’lerden farklı olarak genellikle dart atmaz, yalnızca su atışı yapar. Ürünler su atış mesafesine ve miktarına göre farklılık gösterir. Gruptaki tabancalar ağırlıklı olarak yalnızca su atışı yapmasına karşın, DartFire silahı yalnızca dart veya su atışı ya da ikisini birlikte yapabilir. Super Soaker su tabancalarının atış mesafesi modele göre değişmekle birlikte 11,5 metreye kadar, su haznesinin hacmi ise 2,4 lt’ye kadar çıkabilmektedir. Super Soaker grubunda DartFire, Floodinator, Freezefire 2.0, Zombie Strike Revenge Zombinator, Soakzooka, Zombie Strike Dreadsight, Twin Tide, Microburst, Microburst 2, Scatterblast, Barrage isminde 10 adet Nerf su tabancası yer alır.

Nerf Zombie Strike

Bu grupta yer alan silahlar efsanevi zombi savaşlarından esinlenerek tasarlanmıştır. Grupta su tabancası, dart atan silahlar ve yaylar bulunur. Bu grupta su tabancalarının dışında RevReaper, Scravenger ve Outbreaker Bow olmak üzere 3 adet dart atan Nerf oyuncak silah vardır. Bunların içinde öne çıkan Nerf oyuncak silah ise Scravenger’dir. Scravenger’in istenildiğinde kullanılabilen hedef ışığı, hedef dürbünü ve seri atış moduna geçme özelliği vardır. Bunun yanı sıra içinde dart tabancası gizli olan dipçik de vardır.

Nerf Nitro

Bu kategoride yer alan ürünler atış gücünü dart veya su fırlatmak için değil, oyuncak arabaları fırlatarak hızlandırmak için kullanır. Bu grupta çeşitli Nerf Nitro parkurları ve engelleri, fırlatma araçları, farklı renk ve modellerde Nerf Nitro arabaları yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nerf Su Tabancaları

259 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 259 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?