Bisiklete binmek, şehir hayatının stresinden uzaklaşmanın ve formu korumanın en keyifli yolları arasında sayılıyor. Bu nedenle her dönem haklı bir ilgi görüyor. Bisiklet sizin de hayatınızın bir parçası haline geldiyse, iyi bir bisiklet suluğunun öneminin çoktan farkına varmış olmalısınız. Bisiklet sulukları, bisikletinizle çıktığınız her yolda yanınızda olması gereken aksesuarların başında geliyor.

Dünyaca ünlü Amerikan spor giyim ve aksesuar markası Nike, yolda size eşlik edecek birbirinden şık ve kaliteli bisiklet sulukları sunuyor. Sporcuların günlük hayatlarını şık çözümlerle kolaylaştırmayı hedefleyen Nike, giyim ve ayakkabı konusundaki iddiasını aksesuarlarda da gösteriyor. Tüm spor aksesuarlarını, sporcu performansını artıracak şekilde ele alıyor ve en şık görünümü hedefleyerek tasarlıyor.  

Nike Outdoor bisiklet suluğu ergonomik tasarımı sayesinde hareket halindeyken bile rahatlıkla suyunuzu içebilirsiniz. Taşıdığınız suyun ya da hazırladığınız özel içeceklerin ısısını koruyabilirsiniz.

Nike Outdoor Bisiklet Suluğu Modelleri

Nike Outdoor bisiklet suluğu modelleri, içeceklerin taşınmasını ve içilmesini kolaylaştırmak amacıyla özel detaylar barındırır. Sporcu içeceklerinde kullanılan buzların da eklenebilmesi için bazı modellerin ağız yapıları geniştir. Sulukların ağızları hızlı şekilde hidrasyon sağlamak amacıyla tasarlanır. Ağızlıklardan hızlı su akışı için özel bir hızlı akış sistemi kullanılır.

Suluğun parçalarının sökülmesi ve tekrar bileştirilmesi kolaylıkla yapılabilir. Modellerin bulaşık makinesinde yıkanabilir olması, kullanıcılara zaman kazandırır.

Nike bisiklet suluğunda kullanılan renk ve desenler, diğer spor aksesuarlarında olduğu gibi özenle seçilir. Spor yapanlara keyif ve kullanım motivasyonu vermesi hedeflenir. Nike tasarımcıların elinden çıkan suluklar, şık ve modern görünümleriyle tarzınızı tamamlar.

Bisiklet suluklarıyla mümkün olan en yüksek kapasitede içeceğin kolay taşınması sağlanır.  Nike suluklarını kaplayan malzemeler ve oluklu yapıyla, suluğunun dış yüzeyinin kaymaması ve rahat kavranması amaçlanır.

Nike bisiklet sulukları darbelere dayanıklıdır. Tüm arazi şartlarında kullanılan suluğun, kolay kırılmaması ama aynı zamanda hafif malzemeden üretilmiş olması gerekir. Sulukların malzeme seçimleri bu kriterlerin birleşimine göre belirlenir.

Nike, sulukların yapımında dayanıklı ve bakteri üretmeyen, sağlıklı malzemeler kullanılır. Ürünlerin hiçbirinde sağlığa zararlı bir plastik türü olan BPA maddesi bulunmaz. Plastik esaslı malzemelerde Tritan ve polipropilen sık kullanılan malzemeler arasındadır.

Nike Outdoor bisiklet suluğu modelleri, her bisiklet tipinde kullanıma uygundur. Tüm bisiklet modellerinde bulunan alt demire rahatlıkla monte edebilirsiniz. Suluk kafesiyle birlikte kullanılır. Seçtiğiniz suluğun hacmi kat edeceğiniz yol için yeterliyse, suluğunuzu bisikletinizin alt demirinde taşıyabilirsiniz. Fakat uzun bir yol kat etmeyi planlarsanız, bisiklet sulukları için su çantası kullanılması tavsiye edilir.

Nike Outdoor Bisiklet Suluğu Fiyatları

Nike Outdoor Bisiklet Suluğu fiyatlarıseçtiğiniz suluğun modeline, malzemesine ve suluğun hacmine göre belirlenir. Nike’ın teknik açıdan yüksek kalite standardını her üründe koruduğu göz önüne alınırsa, fiyat değişiminin tasarım paralelinde değiştiği söylenebilir.

Nike kalitesiyle üretilen suluklarda kullanılan malzemelerin sağlıklı ve dayanıklı olması kullanım ömrünü uzatır. Bu da satın aldığınız bir Nike bisiklet suluğunun fiyatını zamanla kısa ömürlü bir suluk karşısında daha ekonomik seviyelere çekmiş olur.

Nike bisiklet suluklarını hem bisikletinizle yol alırken hem de günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Dayanıklılığı sayesinde her an ve her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Çok amaçlı bir suluğun görevini de karşılıyor olması, bisiklet suluğunuz için ödediğiniz fiyatı yine daha ekonomik seviyelere çekiyor.

Dünyaca ünlü bir marka olmasının müşterilerine verdiği güven, Nike ürünlerini fiyattan bağımsız değerlendirmelerini sağlıyor. Müşterilerine her üründe kalite güvencesi sunan Nike, bisiklet sulukları için de kullanılan malzemenin kalitesini ve sağlığını garanti kapsamına alıyor.

 

Nike Outdoor Bisiklet Suluğu Modelleri

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Nike
  2. Zefal
  3. Elite
  4. Topeak
  5. Pro
  6. Voit
  7. XLC
  8. T-One
  9. Merida
  10. BS
  11. Polar
  12. Raceone
  13. Stand
  14. Bianchi
  15. Sedona
  16. Cin
  17. Polisport
  18. Sportive
  19. Vona
  20. Zozo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Nike
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/27064236/60004738
BAŞA DÖN