Nina Ricci Premier Jour Edp 100 Ml Kadın Parfümü Yorumları (4 Yorum) Ürün detayına git
Ürün detayına git
Nina Ricci Premier Jour Edp 100 Ml Kadın Parfümü
Çok İyi
(2)
Çok İyi (2)
%50
İyi
(1)
İyi (1)
%25
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(1)
Kötü (1)
%25
Çok Kötü
(0)
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,0
OS
Beş Yıldızçok güzel
(40) TEPEBAŞI - Eskişehir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BE
Hayal kırıklığıİnternette uzun süre araştırdıktan sonra aldım. Aslında koklayarak almamak hata idi. Öncelikle kesinlikle kalıcı değil , 2 saatte bir tazelemek gerekir. Farkedilebilecek yada ne kullanıyorsun dedirtecek bir parfüm de değil. Özdeşleşebileğim , uzun süre kullanabileceğim bir koku değil açıkçası. Bir daha almam şahsen. Bir an evvel bitsin diye sıkıp duruyorum. Ancak ağır olmadığı için baymıyor. Sanırım tek iyi tarafı.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ME
Galiba muhteşeme yakın :)Aynı ortamda çalıştığım bir bayan arkadaşım kullanıyor bu parfümü. Kokusu kesinlikle çok güzel. Farkedilirlik olarak yarım metre kadar yaklaşınca hissediliyor. Kalıcılık yarım günden az fazla sürüyor. Ama asıl muhteşem tarafı kokunun çok doğal notalara sahip olması. Şahsen parfümün içinde geçen tüm kokuları saatler geçtikçe doğrudan doğal bitkilerinden kokluyormuş gibi hissediyorum. Bir erkek olarak çok fazla kokoşlaşmadan ama bakımlı olan orta yaş bayanlara çok yakıştığını düşünüyorum.
(39)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GB
Çoktan beri kullanıyorum bu parfümü.Kokusu bana yakıştığı için bu parfümü seviyorum hem de uzun zamandır kullanıyorum. kalitesi süper, kokusu da mükemmel. Bayanlar deneyebilirler bence. Eminim çoğu beğenirler.
(55)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Başa dön