Bilim ve kültür dünyasına verdiği katkılarla dikkat çeken Nobel Akademik Yayıncılık, 1984 yılından bu yana Ankara merkezli olarak hizmetlerini sürdürüyor. Eğitim ve bilim gibi iki önemli konuyu birbiriyle birleştiren yayıneviyle hem üniversite ve liselere hazırlanan öğrenciler için hem de yüksek öğrenim seviyesindeki öğrenciler için oldukça yararlı kitaplara ulaşılabiliyor. Soru bankası seçenekleriyle sınavlara hazırlıkta verimli ve etkili bir öğrenim süreci oluşturan yayınevi, imla ve redaksiyon konusundaki titizliğiyle de göz dolduruyor. Hatalı soru problemlerini kullanıcılarına yaşatmaması ve özenli baskılarıyla dikkat çeken yayınevi, öğrencilerden tam not almayı başarıyor. Bilimsel kitaplar konusunda farklı disiplinlerden onlarca kitabı okurlara sunan Nobel Akademik Yayıncılık sayesinde bilimsel bilgilerin kolay anlaşılır bir şekilde öğrenilebilmesi sağlanıyor.

Üniversite Derslerinde Başarı

İletişim, biyoloji, edebiyat, tıp, matematik gibi oldukça temel ve önemli dersler hakkında nitelikli bilgiye erişmeyi kolaylaştıran Nobel Akademik Yayıncılık ile üniversite derslerinde başarı yakalanıyor. Psikoloji, sosyoloji ve siyaset bilimi gibi önemli derslerde başarılı puanlar alabilmek için kaynak kitaplarla öğrencilere destek olan yayınevi, birçok yerli akademisyenin bilimsel çalışmalarının baskısını gerçekleştirerek bilime ve eğitime büyük bir katkı veriyor. Pozitif bilimlerle ilgili üniversite derslerinin adlarını taşıyan ve o derste öğrencilerin ihtiyaç duyacağı tüm bilimsel bilgilere yer veren baskılar mezun olduktan sonra iş hayatında da alıcılar için son derece önemli bir destek oluşturuyor. 

KPSS'ye Etkili Hazırlık

Memur olmak isteyen lise ve lisans mezunlarının girmek zorunda olduğu bir sınav olan KPSS'de başarılı sonuçlar elde edebilmek için adaylara yardımcı olan Nobel Akademik Yayıncılık ile hem Genel Kültür testlerinde hem de Genel Yetenek testlerinde iyi sonuçlar alınabiliyor. Yayınevinin deneyimli öğretmenleri ve alanında uzmanlaşmış soru ekibi tarafından oluşturulan soru bankalarıyla birlikte tüm soru tipleriyle tanışılıyor. Sınava hazırlıklı ve aşina bir şekilde girebilmeye yardımcı olan Nobel Akademik Yayıncılık KPSS kitaplarıyla doğru işaretlenen soru sayısında artış yaşanıyor. Konu anlatımlı kitaplar da yayınlayan yayınevi sayesinde Matematik, Türkçe, Tarih gibi her biri özel bir çalışma gerektiren derslerde etkili sonuçlar almak mümkün hale geliyor. 

Bireysel Birikim Edinmenin Yolu

Sınavlara hazırlanmak ve derslerde başarıyı yakalamak konularının dışında, daha donanımlı bir insan olmak ve merak ettiği konular hakkında ufuk açıcı bilgiler edinmek isteyen okurların da tercihi olan Nobel Akademik Yayıncılık kitapları ile bireysel birikim sağlanabiliyor. Okurlara, ilgi duydukları konular hakkında nitelikli kitaplar okuyabilme şansı tanıyan yayınevi sayesinde kendi kendisini eğitmek isteyen kişiler için geniş bir külliyat sunuluyor. Duygu yönetimi, iş hayatı, teknoloji, sağlık gibi farklı disiplinlere sahip kategorilerde uzman araştırmacıların kaleme aldığı kitaplarla bilgi ve öğrenme hazinesine dönüşen Nobel Akademik Yayıncılık kitapları, yüksek kalite hamurdan üretilen kağıtlarıyla da beğeni topluyor. Kaliteli baskı sonucu okurlarla buluşan kitaplar, uzun ömürlü bir okuma deneyimi vadediyor.

Multidisipliner Öğrenme

Yurt içindeki ve yurt dışındaki akademisyenlerin hazırladığı bilimsel kitaplar; mühendislik, mimari, tiyatro, eğitim gibi multidisipliner alanlara yayılarak evlerinde donanımlı bir kütüphane oluşturmak isteyen okurlar için ideal seçenekler sunuyor. Ciltli ve karton kapaklı baskı seçenekleriyle oluşturulan baskılar, farklı zevklere hitap eden konuları ile aileler ve okul kütüphaneleri için de değerli bir kaynak oluşturuyor. Çocuk gelişimi ve çocuk dünyası hakkında bilgi almak isteyen ebeveynlerin yardımına koşan Nobel Akademik Yayıncılık, daha bilinçli ebeveynler yetişmesine aracı oluyor. Çocuklarına okuma aşkını kazandırmak ve onları bilinçli birer birey olarak yetiştirmek isteyen anne babalar, yayınevinin sunduğu olanaklardan yararlanarak verimli bir öğrenme süreci geçiriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nobel Akademik Yayıncılık

4979 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın