Ofis gibi iş ortamlarında bilgisayardan farklı kırtasiye gereçlerine kadar birçok ürüne ihtiyaç duyuluyor. Özellikle kırtasiye gereçleri en temel ofis gereçlerinin arasında yer alıyor. Ofislerde artık her ne kadar bilgisayarlar temel donanımsal ürün olarak kabul edilip yazışmalar elektronik ortamda yapılsa da çeşitli kırtasiye gereçleri çalışma ortamlarının olmazsa olmaz malzemeleri arasında bulunuyor. İş yerlerinde kullanılacak çeşitli kırtasiye gereçlerine ise farklı marka seçenekleri ile ulaşılabiliyor. Ofix, iş ortamlarına yönelik çeşitli kırtasiye malzemeleri, ofis teknolojisi ürünleri, temizlik ürünleri ve yapı market ürünleri üreten bir marka olarak tanınıyor. Marka diğer kırtasiye gereçleri üreten markalardan farklı olarak yalnızca ofislere yönelik ürünler tasarlıyor ve iş yerlerinde ihtiyaç duyulacak özelliklere sahip ürünlere yer veriyor. Kırtasiye ürünlerinde ofis içinde ihtiyaç duyacağınız kağıttan dosyalama gereçlerine kadar birçok ürünü kullanıcılarına sunuyor.

Ofix markasının ofis gereçleri arasında dosyalama ürünleri öne çıkıyor. Yarım kapaklı ve tam kapaklı olarak iki farklı modelde bulunabilecek ofis dosyalarının malzemesi karton oluyor ve telli yapısı ile içinde evrakları dosyalama imkan veriyor. Yarım kapaklı dosyalar üzerinde boş bırakılan formlar iş yerlerinde de düzenli bir kullanımda sunuyor. Tam kapaklı karton dosya çeşitleri ise şeffaf dosyalar dışına kağıtları da saklamak için elverişli oluyor ve tam kapalı yapıları ile evrakları güvenle saklıyor. Ofix karton dosyaları arasında farklı renk seçeneklerine sahip ürünlerde bulunuyor. 10’lu ve 25’li paketler halinde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Yarım ve tam kapaklı klasik pembe dosyalar arasında ise 10’lu paketler dışında çoklu 50’lı paketleri de bulmanız mümkün oluyor. Karton dosyalar arasında daha özel kullanıma hitap eden ürün çeşitleri de yer alıyor. Avukat bürolarında ve mahkemelerde kullanıma uygun vekil, mahkeme adı, davacı gibi bilgilerin yazılacağı kapak tasarımına sahip ürünler, işlevsel bir kullanım için tasarlanıyor. İç kısmında da yine benzeri formların yer aldığı kağıt dosyaları klasik tasarıma sahip dosyalar gibi 10’lu paketler halinde Ofix kırtasiye ürünleri arasında temin edebilirsiniz.

Plastik klasör çeşitlerinde ise küçük dosyaları içinde saklayabileceğiniz ürünler yer alıyor. Renkli kapağa sahip olan metal mekanizmalı ve sırt kısmında bilgileri yazabileceğiniz dosya çeşitlerinde her türlü evrakı saklayabilirsiniz. Farklı renk seçeneği ile bulabileceğiniz ürünler dışında içi teli asılabilir dosyalar da 10 ve 25’li paketler halinde bulunuyor. Kullanım amacınıza uygun dosya çeşidine markanın ürünleri arasından erişebilirsiniz. Dosyalama gereçlerinden zarf çeşitleri de iş yerlerinde gerekli ürünlerden oluyor. Gerek evrak gönderme gerekse evrakları saklamak için kullanılan zarflar, hazır yapışkanı ile geliyor. Genellikle ebatları değişen zarflar 10’lu paketler halinde satılıyor ve her zarf modelinin ebatları değişiklik gösteriyor. Ofis gereçleri arasında kağıtlarda markanın ürünleri arasında yerini alıyor. A4 ebatlarında bulunan kağıtlar 200 adetten başlayarak 5000 adet kağıt içeren paketlere kadar çıkabiliyor. Farklı sayıda kağıt içeren paketlerden kullanım yoğunluğuna ve sıklığına bağlı olarak uygun ürünü seçebilirsiniz. Ofix ürünlerinde ofislerde vazgeçilmez bir ürün olan bant kesme makinelerine de erişebilir, farklı renk seçeneğinde ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kalın dokulu yapısı ile tasarım ve mimari işlerde kullanılacak maket kartonu çeşitlerinin de ürünler arasında yer aldığı göze çarpıyor.

Ofis masa takımlarına da yer veren marka, beş parçadan oluşan ürünleri kullanıcıya sunuyor. Ahşaptan üretilen ve kapaksız yazı altlığı, evrak rafı, kalem standı, zarf açacağı, küp notluk gibi ürünleri içeren setler tasarım olarak beğeniliyor. Ahşap renginde olan ve kahverengi tonları ile masanıza şıklık katacak Ofix masa takımlarını daha detaylıca inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ofis gereçlerine Ofix markasının ürünleri arasından erişebilirsiniz.

Ofix

11 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Satıcı
BAŞA DÖN