Öncürenk, yılların getirdiği tecrübesiyle çeşitli marka ve modellerdeki yazıcılarla yüzde 100 uyumlu olan, eşdeğer kalitede muadil tonerler üretiyor. Öncürenk muadil tonerleri ile yüksek kalitede baskı çıkışını garanti ederek, müşteri odaklı çalışıyor ve lazer yazıcı dünyasına kaliteli, ekonomik çözümler üretiyor.

Maksimum Baskı Kalitesi

Tonerlerin dolumu doğru yapılmadığı takdirde hem sağlık açısından risk oluşturuyor hem de yazıcı iç aksamları zarar görebiliyor. Yanlış dolum sonucu istenilen renkler yakalanamıyor, baskı kalitesi azalıyor ve dolum işlemi sırasında boyanın akması gibi olumsuz durumlar ortaya çıkabiliyor. Öncürenk muadil toner çeşitleri ile zahmetli toner dolumu işlemine gerek kalmıyor. Öncürenk’in ürettiği muadil tonerler, yazıcı içerisine tam oturarak birkaç saniye içerisinde yazıcıyı kullanılabilir hale getiriyor. Ayrıca, zaman içerisinde korozyona uğrayan tonerlerinizi Öncürenk muadil toner çeşitlerini kullanarak yenileyebilirsiniz. Toner çeşitleri, toner tozu kullanarak çalışıyor. Toner tozu, kâğıt üzerinde istenilen görüntünün oluşmasını sağlıyor. Toner tozları 5 ile 10 mikrometre olduğu için toner içindeki boya, sıvı gibi görünüyor. Öncürenk muadil tonerlerinin sağlam malzemesi toner tozunun dışarı akmamasını sağlıyor. Bu sayede yazıcı iç aksamı hasar almıyor. Öncürenk toner üretiminde toz ve pigmentlere doğru karışım oranları uyguluyor. Böylece baskı kalitesinin maksimum düzeyde olması sağlanıyor. Öncürenk’in kullandığı toner tozlarının doğru partikül boyutu, ince uygulaması ve hassas renk gradyanları sayesinde baskı renkleri oldukça canlı ve pürüzsüz işleniyor. Toner parçacıklarının kalınlıkları uyumsuz olursa koyu siyah tonlarında hedeflenen baskı yapılamıyor. Öncürenk ince toner parçacıklarıyla baskıda istenilen koyu siyah tonları sağlıyor. Ayrıca, çabuk kuruyan baskı mürekkeplerinin aksine Öncürenk muadil toner çeşitleri süresiz olarak kullanılabiliyor, asla kurumuyor.

Dört Renkli Baskı Sistemi: CMYK

Renkli lazer yazıcıların çalıştığı CMYK yani dört renkli baskı sisteminde siyah, mavi, kırmızı ve sarı yani ana renkler kullanılıyor. Bu renkler birleştiğinde renk paletindeki diğer renkler rahatlıkla elde ediliyor. Tonerlerdeki renk ve materyal kalitesi renklerin doğru karışımını sağlıyor. Öncürenk farklı yazıcı modellerine uygun olacak şekilde, her baskı renginde kaliteli materyallerle üretilen muadil toner çeşitlerini piyasaya sürüyor. Muadil tonerler, yazıcı modellerinin orijinal renkleri ve materyalleri ile birebir uygun olarak üretiliyor ve yazıcıda güvenle kullanılabiliyor. Bu sayede ana renkleri olması gerektiği şekilde karıştırıyor ve baskısı yapılan her renk gerçeğe en uygun haliyle kâğıda ulaşıyor. Öncürenk muadil toner çeşitlerinde yazıcı modelinize uygun olan sarı, mavi, kırmızı ve siyah renk çeşitlerinde toneri bulabilirsiniz. Öncürenk muadil tonerler, orijinal toner modelleri ile birebir uyumu, üretimde ve malzemede kullanılan birinci sınıf materyaller ve kaliteli toner tozları sayesinde yazıcıya zarar vermiyor.

Toner kartuşu ne zaman değiştirmeliyim?

Lazer yazıcı modelleri kartuş değişimi gerekli olduğu zaman sizi uyarıyor. Ayrıca tonerlerin içindeki renk düzeylerini gösteriyor. Renk düzeyleri zayıf ya da baskı yapılan sayfalardaki renkler silik olduğu zaman tonerin değişim zamanın gelmiş olduğu anlamına geliyor. Eski tonerinizi çıkarıp yerine yeni Öncürenk muadil toneri zahmetsizce takabilirsiniz.

Toner değişimini nasıl yapabilirim?

Tonerler genellikle kapağın arka kısmında bulunuyor. Öncürenk muadil tonerler orijinal tonerler ile birebir uyumlu olduğu için çıkarılan tonerin yerine rahatlıkla takılabilir. Bu esnada boya sızmadığı için etraf kirlenmez. Doğru işlem için cihazınızın kullanım kılavuzundan yardım alabilirsiniz.

Kullanım süresi dolan toneri nasıl imha ederim?

Toner kartuş çeşitleri geri dönüştürülebilecek bir malzeme olduğu için evsel atıklarla atılmaması çevrenin korunması açısından yarar sağlıyor. Kullanım süresi dolan toneri kamu alanlarında genellikle kırmızı renkte bulunan elektronik atık kutularına atabilir, sıfır atık projesine destek verebilirsiniz.

 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...