Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Oriflame ve geniş bir yelpazede sunduğu kadın ve erkek kokuları ile oldukça beğeniliyor. Birçok ünlü koku uzmanı ile çalışan Oriflame, kadın parfümlerinde romantik ve masum kokulardan kışkırtıcı ve meydan okuyan kokulara kadar farklı pek çok seçeneğe sahip bulunuyor. Erkek segmentinde ise dinamik ve enerjik kokular ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Şişeleri ile birlikte adeta bir mücevheri andıran Oriflame parfümler önemli günlerde en güzel hediyeler arasında yerini alıyor. Markanın çok önem verdiği kalıcılık parfümlerinin en belirgin özelliği olarak kullanıcıları karşılarken, gün boyu etkisi devam eden parfümleri tazelemeye gerek kalmıyor. Kişisel bakımına özen gösteren kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Oriflame parfümleri yumuşak dokunuşlar ile teni sarıyor ve bulunulan her ortamda giyenlerin fark edilmesini sağlıyor. Yıllarca zihinlerde kalacak kadar ezber yaratan parfümler tasarlayan marka geçmişten günümüze ikon olan parfümleri ile sektörün vazgeçilmezlerini başarı ile tasarlamaya devam ediyor.

Oriflame Parfüm Çeşitleri

Erkek, kadın ve genç kız olarak 3 ana segmentte parfüm üreten marka her segmentin yaşına ve yaşam şekline göre, gece ve gündüz ayrımı ile birlikte, mevsimsel notalara da riayet ederek farklı tatlarda parfümler tasarlıyor. Oriflame parfüm çeşitleri kadın segmentinde kışkırtıcı ve davetkar gece parfümlerinin yanı sıra daha hafif ve çiçek aromalı kokular kullanan markanın yıllardır üretimine devam ettiği klasik kokuları hala çok beğeniliyor. Gündüz kokuları için alt notalarında hafif çiçek kokuları ile üst notalarında daha keskin tatlar bırakan kalıcı ve baskın çiçek kokularını kullanan Oriflame parfümlerinde en çok portakal çiçeği, yasemin, vanilya, şeftali, leylak, menekşe, gül ve karanfil tercih ediliyor.

Gece kokularında daha kalıcı ve sarhoş edici bir etki yaratarak sürprizler yapmayı seven marka çiçek kokuları ile birlikte baharat kokularına da yer veriyor. Gece kokularında arka fonda misk, tarçın, amber, esmer şeker, çörek otu ve kişniş kullanılıyor. Oriflame parfüm çeşitleri içinde meyve ve çiçek kokuları birbiri ile harmanlanarak kışkırtıcı kokular elde ediliyor.

Genç kız kokularında gündüz ya da gece ayrımı yapmayan marka daha çok beyaz çiçekler ve yaz meyvelerini bir araya getirerek masum ve romantik kokular tasarlıyor. Aktif ve hareketli bir hayatı olan kadınları da unutmayan Oriflame parfüm çeşitleri dinamik ve enerjik kokular ile raflarda yerini alıyor. Kadın segmentinde çiçeksi ve oryantal temalar tasarlayan marka gün boyu tazelik ve ferahlık veren kokular üretmeyi tercih ediyor.

Erkek kokularında daha çok mevsimsel aromalar ile çalışmayı tercih eden Oriflame baskın tütün, kahve, sedir ağacı, lavanta, karabiber aromaları ile birlikte enerjik ve dinamik bir his bırakan kırmızı yosun, limon, mandalina, paçuli, Himalaya çimi, nane ve turunçgilleri bir arada kullanıp karıştırıyor. Odunsu, aromatik ve oryantal temaları üzerine yoğunlaşan erkek parfümleri girdikleri tüm ortamlarda iz bırakıyor.

Oriflame Parfüm Fiyatları

En belirgin özelliği olarak gece ve gündüz, ağır ve hafif parfümleri şişeleri ve renkleri ile ayrıştırmak olan Oriflame parfüm çeşitleri arasında hangi kokunun nasıl bir ifade bıraktığını şişesine bakarak bile anlamak mümkün oluyor. Bu geniş segment içerisinde şık ve muhteşem kokulu parfümler oldukça ekonomik fiyatlar ile her bütçeye hitap edecek biçimde satılıyor. Kalıcı bir etki bırakarak gün boyu sürecek tazelik ve ferahlığın yanı sıra dinamizm ve enerjik kokular tasarlayan Oriflame parfüm fiyatları ekonomik teklifleri ile kullanıcıları memnun ediyor. Oriflame hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için ideal bir parfüm seçeneği oluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Oriflame Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

Marka
Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
EDP
EDT
Ferah
Odunsu
Çiçeksi
Oryantal
Turunçgil
Meyveli
Baharatlı
Şekerli
Meyvemsi
Deri
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 566 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/oriflame