İç çamaşırı alışverişi yaparken vücudu tanımak ve en doğru seçimi yapmak, çok önemlidir. Yanlış iç çamaşırı seçimlerinde vücut, bütün gün kendisini rahatsız hissedecektir. Özellikle kadınlar, iç çamaşırı seçiminde çok daha dikkatli olmalıdır. Örneğin sütyen alışverişlerinde beden ve cup ölçüsünü doğru bilmek, çok önemlidir.

Göğüsleri küçük olan kadınlar, destekli ve balenli sütyen modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Büyük göğüslü kadınlar ise destekli ve balenli sütyenlerden uzak durmalıdır. Ayrıca, büyük göğüslü kadınlar kalın sırtlı ve askılı modelleri tercih etmelidir.

Külot seçiminde de beden ölçülerini doğru bilmek, önemlidir. Bedene uymayan bir külot, insanı rahatsız edebilir. Ayrıca, külotun hangi malzemeden üretildiği de önem taşır. Atlet, büstiyer ve jartiyer seçiminde de dikkatli olmak gerekir.

Çamaşır tercihleri yaşa, kiloya ve beden ölçülerine göre değişse de iç giyim denildiğinde insanların akıllarına hemen hemen benzer şeyler gelir: Rahat, kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş, cebi de pek yakmayan ürünler tercih edilir. Orkide İç Giyim, tam da bu arayışa cevap vermektedir. 

Orkide İç Giyim markası, 1999 yılında kurulmuştur. Küçük bir atölyede üretim yaparak sektöre giriş yapan firma, bugün on bin metrekare alana sahip iki ayrı tesiste, son teknolojiyi kullanarak üretime devam etmektedir. Firma, tüm üretimini Türkiye'de kendi bünyesinde bulunan atölyelerde gerçekleştirmektedir.

Kaliteli üretimden ödün vermeyen marka, kumaş seçimi konusunda da oldukça özenli davranmaktadır. Orkide İç Giyim, birçok kalite yönetim belgesine sahip bulunmaktadır. Dünya moda trendlerini yakından takip eden firma, dış giyimde günün modasına uygun arkadan ya da önden dekoltelerle ürünlerini revize etmektedir. Müşteri odaklı çalışma yöntemini benimseyen firma; kadının zarafetini ve gücünü simgeleyen ürünler ortaya koymaktadır.

Kadının egzotik dünyasını ortaya çıkarmayı hedefleyen firma, estetik ve kaliteli iç giyim ürünleri sunmaktadır. Firma, son zamanlarda yaptığı atılımlarla yurt dışı ticari ilişkilerinde de marka bilinirliğini artırmayı amaçlamaktadır. Orkide İç Giyim, ürünlerini on iki ülkeye ihraç etmektedir. Kaliteli ürünleri, makul fiyatla müşteriye sunma gayesine sahip olan Orkide İç Giyim, müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitliliğini geliştirmek için çalışmaktadır.

Orkide İç Giyim, markaya adını veren "Orkide Çiçeğinin Cazibesi" teması ile tasarlanan yeni sezon koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunar. Firma koleksiyonunun tanıtımını yaparken "Egzotik olduğu kadar nadide bir çiçek olan orkidenin, asi, güçlü, bir o kadar da büyüleyici dokusu ve renkleri, bu sezon tüm koleksiyonda kendine yer buluyor." ifadesini kullanmaktadır.

Koleksiyonda ağırlıklı olarak likyalı örme kumaşlar, satenler ve simli kumaşlar mevcuttur. Renklerde ise pembe, cappuccino, pudra ve fuşya, bu sezona damgasını vurmaktadır. Bu renkler, orkide çiçeğinin zarif ve eşsiz görünümüyle de birebir örtüşür. Koleksiyonda soft renklerin yanında canlı ve çarpıcı renklerde ürünler de bulunur. Puantiyeli ve şık desenli şeffaf takımlar, ilgi çekmektedir. Kendini asi ve seksi hissetmek isteyen, dişiliğini ön plana çıkarmak isteyen kadınların olmazsa olmazı, her daim revaçta olan leopar desenli takımlar da ilgi gören parçalardandır. Günlük giyimde de çok rahatlıkla kullanma imkanı bulunan dantelli kaşkorse takımlar, şık bir kutuda ambalajlanmış olan penye tişörtler ve çok fonksiyonlu body grupları da hem rahat olmayı hem de şık görünmeyi seven kadınlar için ideal seçeneklerdir.

Markanın tasarımcısı, koleksiyonu "cesur, kendine güvenen ve yüzde yüz feminen" ifadeleriyle tanımlamaktadır. Koleksiyonun sürprizi ise 6'lı setler hâlinde tasarlanan gecelik ve sabahlıklarla kombinlenebilecek sütyen külot takımları ile çoraplı jartiyer takımlarıdır.

Orkide İç Giyim, yeni koleksiyonuyla kalite ve estetiği bir arada sunuyor. Firma, kadınları feminen güzelliğin ve çekiciliğin standartları dışına çıkarma hedefini taşır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Orkide

1.430 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Başa dön