Araba Boyası Fiyatları

Oto boyama ürünleri ile aracınıza hayalinizdeki görünümü kazandıracak şekilde boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hem otomobillerin yolcu kabininde hem de dış kısmında yararlanabileceğiniz boyama ürünleri aracılığıyla pratik bir biçimde işlemi tamamlayabilirsiniz. Sprey şeklindeki boyalar püskürtülerek zemin üzerine uygulanır. Geniş bir ürün gamı sunulması sayesinde aradığınız renge uygun oto boyama ürünlerine hemen ulaşabilirsiniz. Isıya dayanıklı boyalardan yardım alarak hava koşullarından etkilenmeden boyayı aracınıza uygulayabilirsiniz. Yaz sıcaklarında solmayan ve kış aylarında da çatlama sorunu oluşturmayan boyalar araç sahiplerini memnun etmeyi başarır. Aracınızda sık sık yoğun ısıya maruz kalan egzoz gibi bölgelerde bu ısının yarattığı deforme edici etkiden korunan boyalar özel formülleriyle sıcak bölgelere uyum gösterip verimlilik oluşturur.

Yüksek Yapışma Oranıyla Gelen Dayanıklılık

Oto boyama ürünleri yüksek yapışma oranına sahip olarak formülize edildikleri için aracınızın ilgili bölgesinde kalıcı bir etki bırakır. Boyanın zemine erişmesi ve taneciklerin yüzeye yapışması sayesinde canlı ve dikkat çekici bir renk elde edersiniz. Benzine ve kimyasal maddelere dayanıklı boyalardan depo bölümünde ve bu tip maddelere maruz kalan diğer bölgelerde yararlanarak aracınıza iyi bir bakım yapabilirsiniz. Rötuş işlemlerinde, hasarlı bölgelerin hasarlarını kapatmak için ve daha pürüzsüz, kusursuz bir görünüm elde etmek adına oto boyama ürünlerinin sağladığı destekten faydalanabilirsiniz. Farklı ölçülere ve gramajlara sahip boya çeşitlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçip sipariş verebilirsiniz. Boyayı uygulayacağınız zeminin kuru olmasına özen göstermeniz önemlidir. Bu nedenle zemini temizledikten sonra kurulayarak boyamaya uygun hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Boyanız kuruyana kadar zeminin ıslanmamasına da dikkat etmelisiniz.

Sprey Boyalarla Gelen Kullanım Konforu

Oto boyama ürünleri arasındaki sprey boyalar belirli bir noktayı kolayca boyayabilmeniz için uygun ürünlerdendir. Güçlü püskürtme özelliği ile beraber zemine işleyen boyanız rengini ortaya çıkararak aracınıza şık bir görünüm katar. Boyayı püskürtmeden önce ilgili alandaki zeminin yağsız olmasına dikkat etmeniz gerekir. Araçlarda kullanılan yağlar boyama yapılacak zemini kapatarak spreyin etki etmesini önleyebilir. Oto boyama ürünleri oda sıcaklığında saklanabilir. İnsan sağlığına zarar veren ağır metallerin kullanılmaması sayesinde şoförlerin beğenisini kazanan sprey boyalar aracınızın çehresini değiştirmenize katkıda bulunur. Mavi, yeşil, sarı, gri gibi alternatif renklere sahip boyaları satın alarak aracınızda kullanmak istediğiniz renklere boyama işlemini tamamlayabilirsiniz. Hem şehir taşıtlarında hem de iş makinelerinde kullanılabilen boyalar aynı zamanda buzdolabı kapaklarında ve benzer kaplamalara sahip diğer beyaz eşyalarda da kullanılabilir. Eşyalarınızın aldığı hasarları kapatarak daha estetik bir görünüm elde etmek için boyama ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Çizikleri Kapatan Oto Boyama Ürünleri 

Otomobillerin dış yüzeylerinin en çok maruz kaldığı sorunlardan biri olan çizilme problemi hem doğal şartlar yüzünden hem de trafikte meydana gelen aksiliklerden dolayı oluşabilir. Bu çizikleri yok etmek için aracınızın yüzeyiyle aynı renge sahip oto boyama ürünlerini satın alarak kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çizik sonucu aracınızdan ayrılan boyanın yerine konulmasıyla beraber otomobiliniz eski görünümüne kavuşur. Metal yüzeylerin yanı sıra günlük hayatta kullandığınız ahşap, plastik gibi malzemelerin yüzeylerinde de değerlendirebileceğiniz sprey boyalar çok yönlü ve pratiktir. Oto boyama ürünleri iç cephenin yanı sıra dış cephede de aynı performansla kullanılabilir. Rengini ve göz alıcı parlaklığını koruyan bir boya satın alarak uygun noktalara etkili bir şekilde boya uygulayabilirsiniz. Yeni çiziklerin oluşmasını önlemek adına oldukça dayanıklı olan oto boyama ürünleri ekstra koruma yaratarak beğeninizi kazanır. Tüm renk tiplerine karşı kullanılabilen boyalar yüksek kapatma güçleriyle dikkat çeker. Boyanmasını istemediğiniz bölgelerin üzerini koruyarak boyama işlemini yerine getirebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araba Boyası & Oto Boyama Ürünleri

2135 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2135 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035769