Elbise Askıları

Araç içi elbise askıları, hepsiburada.com’da yer alan onlarca çeşidiyle kırışıklığa izin vermiyor, giysilerinizin ütülendiği gibi kalmasını sağlıyor. Giyim kuşamına önem veren herkesin vazgeçilmezi olan elbise askıları sayesinde her gün ceket, gömlek ütüleme derdi ortadan kalkıyor. Yoğun geçen günlerinizin yorgunluğu, kıyafetlerinize yansımıyor. Ceket, gömlek, elbise ve palto gibi kıyafetlerinizi kırışmadan saklamanıza imkan veriyor.
Aracınızı özelleştirmeye yarayan oto aksesuar ürünleri, beraberinde hayatınızı da kolaylaştırıyor. Kaydırmaz yüzeye sahip araç içi elbise askıları, seyahat sırasında ve hareket halindeyken ceket, gömlek ve palto gibi giysilerinizin kırışmasını engelliyor. Koltuk arkası askılar, araç içinde yer kaplamadığı gibi, aracınıza şık bir görünüm de katıyor. Faydalı işlevlerinin yanı sıra, aracınızın dekoruna uygun olarak seçebileceğiniz krom, siyah ve krem rengi gibi alternatifleri de beraberinde getiriyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilen, özel olarak sertleştirilmiş askılar, uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sunuyor. Giysinizin bedenine göre şekil alabiliyor, koltuk başlığına kolayca monte ediliyor. Kullanıma hazır hale geliyor.
Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi hepsiburada.com, birbirinden çeşitli araç içi elbise askılarından size en uygun olanı tercih etmenize olanak sağlıyor. En uygun fiyatlarla ve peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla her şeyi ayağınıza getiriyor. Size de, alışverişin keyfini sürmek kalıyor. Ürünü hemen sepetinize atabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Elbise Askıları

1115 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 51 / 1115 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?