Padişah Halı, 2004 yılında Erdemoğlu Holding tarafından kurulduğundan beri halıcılık sektöründe faaliyet gösteriyor. Hızlı şekilde büyüyen ve Türkiye’nin en çok tercih edilen halı markaları arasına girmeyi başaran firma, 13 bölge bayisi ve 4.000 perakende satış noktasıyla ülke genelinde hizmet veriyor.

Halıcılık, değişimlerin ve yeniliklerin yaşandığı bir sektör olduğu için el üretimi teknikler, yerini seri üretime bırakmış durumda bulunuyor. Çünkü seri üretimle el yapımı halılara nazaran çok daha kolay ve hızlı bir şekilde üretim gerçekleştiriliyor. Üstelik, halıların hata payları da en düşük seviyeye iniyor. Dolayısıyla sektördeki yeniliklere karşı kayıtsız kalmamış olan firmalar, kalıcı şekilde başarı yakalıyor.

Padişah Halı, teknolojiye önem veren ve üretim aşamasında ileri teknolojilerden yararlanan bir halı firması olarak birçok yeniliğe imza atıyor. Sağlam ve uzun ömürlü ürünler imal eden firma, ürün kalitesiyle yoğun şekilde tercih ediliyor. Müşteri odaklı bir hizmet politikasına sahip olan firma, yüksek müşteri memnuniyetiyle kullanıcılardan tam not alıyor.

Üretim yaparken kaliteli malzeme ve üstün bir teknoloji kullanıldığında ürünün uzun süre yıpranmadığını, renklerinin solmadığını ve kullanım ömrünün ciddi oranda uzadığını tespit etmiş olan firma, üretim felsefesinden taviz vermeden yoluna devam ediyor.

İlmek sıklığı ve dokuma ipi tercihi gibi üretim detayları da ürün kalitesi üzerinde belirleyici oluyor. Halı modelleri, akrilik ya da yün dokuma ipi kullanılarak dokunuyor. Görselliğe de bir hayli önem veren marka, tasarımlarında şıklığa ve estetiğe büyük özen gösteriyor. Böylece ortaya hem iyi görünen hem de dayanıklı halı çeşitleri çıkmış oluyor.

Halı firması; farklı ebatlarda, çeşitli renk ve desenlerde, değişik kullanım alanlarına yönelik halı modelleri üretiyor. Farklı zevklere hitap edecek onlarca tasarıma imza atan marka, birçok türden yaşam alanı için ilgi çekici alternatifler hazırlıyor. Dekorasyon amacıyla kullanılabilecek halılardan konsept halılara değin zengin seçenekler sunan firma, her kullanıcıya kendisi için en uygun modeli seçme şansı sunuyor. Bir halı modelinin farklı ebatları, birlikte takım olarak kullanılabiliyor.

Halı firması; çocuk odası, yatak odası, misafir odası, salon, mutfak ve koridor gibi birbirinden farklı alanlar için halı modelleri tasarlıyor. Halı modelinin şık ve estetik görüntüsüyle kullanıldığı alana görsel açıdan değer katmasını sağlıyor. Böylece çocuk odaları renkleniyor, salonlar mobilyalarla uyumlu bir hâle geliyor. Oda tasarımlarına uygun halılar, görsel bütünlük yaratıyor. Ayrıca kurumsal alanda kullanılabilecek modeller de mevcut bulunuyor.

Padişah Halı, üretim standartları gereği zor kirlenen ve rahat biçimde temizlenen halılar üretiyor. Bu sayede halı temizliği de bir işkenceye dönüşmüyor ve kullanım konforu sürekli üst düzeyde seyrediyor. Her zaman canlı görünen halılar, bulundukları mekana pozitif bir ruh katıyor. Değişikliğe ihtiyacı olan ya da renklendirilmek için bekleyen alanlara yeni bir soluk katıyor.

Tescilli kalitesiyle göz alıcı halı modelleri üreten firma, bir halının bir mekanının atmosferini tamamen değiştirebileceğini kanıtlamış oluyor. Belirli temalara göre tasarlanmış konsept halılar, kullanıldıkları mekanların vazgeçilmez bir parçasına dönüşüyor. Kullanıcılar kişisel zevkleri doğrultusunda klasik ya da modern temalı seçimler yapabiliyor. Marka, tercihi geleneksel bir tasarımdan yana olan kullanıcılar için de halı seçenekleri sunuyor.

Halı fiyatları, modelden modele farklılık gösteriyor. Ürün materyalinden ürün ebadına kadar birçok etken fiyatlandırma üzerinde doğrudan etkili oluyor. Bir halı modelinin farklı ebattaki alternatifleri, ortaya farklı fiyatlar çıkarıyor. Marka, kullanıcılara ekonomik ve cazip modeller arasından seçim yapma fırsatı veriyor. Firmanın zengin ürün yelpazesinde her bütçeye uygun alternatifler yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Padişah Halı

1.725 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Sepette Kampanyalı Ürünler
 6. Renk
 7. İplik Türü
 8. Taban A-Z
 9. Ürün Rengi A-Z
 10. Ebatlar A-Z
 11. Satıcı A-Z
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön