‘Saçı yeniden birlikte yaratıyoruz’ diyen dünyaca ünlü Schwarzkopf’un en çok bilinen ve tercih edilen markalarından biri olan Palette, sınırsız renk çeşitliliği ile fark yaratıyor. Schwarzkopf’un saça olan tutkusunu, yeniden yaratma ve güzelleştirme vizyonunu yansıtan Palette, teknolojisini ve marka değerini ana firmanın 120 yıla dayanan tecrübesinden alıyor. 7600’ün üzerinde patente sahip Schwarzkopf teknolojisi markayı dünyadaki saç bakım sektöründe faaliyet gösteren ilk üç markadan biri yapıyor. Çatı markanın bu inovatif yapısı teknolojik üstünlük ve alanındaki tecrübesi ile Palette ürünlerine en doğal şekilde aktarılmış oluyor.

Schwarzkopf’un en yoğun ve kalıcı renklendirmeler için geliştirdiği Palette serisi, 45 yıldan uzun süredir dünya çapında yaklaşık 45 ülkede saç bakım uzmanlığı konusundaki iddiasını istikrarla sürdürüyor. Farklı kültürlerden ve farklı ülkelerden milyonlarca kadının tereddütsüz güven duyduğu Palette, bu eşsiz rekabet gücünü çatı markasının alanındaki uzmanlığından alıyor. Yüksek kalite standartlarına sahip üretim altyapısı, önce insan sağlığını düşünen Ar- Ge ve Ür- Ge birimleri ve benzersiz renk skalası ile her kadın için vazgeçilmez bir marka değerine sahip olan Palette, ayrıca son derece ulaşılabilir düzeyde konumlandırılan fiyatları ile de kullanıcılarını cezbediyor. İyi görünmenin ve bakımlı olmanın her kadının hakkı olduğunu bilen ünlü marka, önceliğinin ‘her müşteri için benzersiz bir değer yaratmak’ olması sebebi ile teknolojisini, en prestijli ürünleri en ekonomik fiyat düzeyinde kullanıcılarına ulaştırabilecek şekilde geliştirmeye devam ediyor. Saçlar için en lüks ve cezbedici bakımı garanti eden Palette, her kadının sadece bir saatte yenilenmesini ve tazelenmesini mümkün kılıyor.

Natürel bir görünüm tercih edenlerin yanı sıra marjinal tarza sahip kadınları da düşünen marka, son derece geniş çeşitlilikteki renk skalası ve fark yaratan saç bakım malzemeleri ile beklenenden fazlasını kullanıcılarına sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Saç renginizi değiştirme sıklığınız ne olursa olsun yıpratmadan nazikçe saç bakımınızı da aynı anda gerçekleştiren Palette saç boyaları, saçı korumanın yanında canlılığını da uzun süre aynı tutmak üzere formüle ediliyor. İlk yıkamada akma, canlı renklerde hemen soluklaşma, ambalajda görünen renge boyama sonucunda ulaşılamaması, yıpranmış ve yanmış saçlar gibi pek çok sorunu elimine etmek üzere geliştirilen Palette saç boyaları, dünyanın her yerindeki kadınlar tarafından güvenle ve büyük beğeni ile kullanılıyor.

En canlı ve kalıcı renkler ile zenginleştirilen Palette, istediğiniz çarpıcı görünüme en kısa sürede ve en pratik şekilde ulaşmanız için geliştiriliyor. Kutu içinde bulunan oksidasyon sıvısı ve boya tüpünün yanında iletilen eldivenler ve saç bakım kreminin sayesinde kuaförden çıkmış gibi kusursuz bir boyama işlemini yarım saat içinde tamamlamak mümkün oluyor. Dipten uca mükemmel renklendirme sağlayan Palette, boyama sonrası uygulanması tavsiye edilen saç bakım kremi ile saçınızın eşsiz rengini daha uzun süre koruyor ve ipeksi bir dokuya kavuşturuyor.

En parlak siyahlar ve en açık tonlarda sarılar gibi daima risk içeren tercihlere sahip kadınlarda bile müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen marka, yıpratmadan, kırmadan ve yakmadan en iddialı renkleri saçınıza taşımayı garanti ediyor. Renk açıcılar, radikal tonlar ve daha birçok renk seçeneği ile benzersiz bir silüet yaratmayı vadeden Palette, uzun ömürlü renklendirme sağlayan pigment teknolojisi ile zamansız bir canlılık sunuyor. Doğaldan vazgeçemeyenler için geliştirilen klasik tonlar ile her çağa hükmeden kadınları yakalayan Palette, uzmanlığını bu alanda da konuşturuyor. Duruşunuzu, stilinizi ve iddianızı yansıtan saçlar, Palette ile koruma altına alınıyor. İster uzun ister kısa olsun, bir kadının güzelliğini ve tarzını en kısa yoldan yansıtan saçların bakımı ve sağlığı Palette uzmanlığı ile birleşince harikalar yaratılıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Palette