2011 yılında kurulan Pal Oyuncak, çocukların yaşlarına, gelişim seviyelerine, ilgi ve benzeri ihtiyaçlarına uygun oyun materyalleri üretme amacı doğrultusunda ilerliyor. Bu nedenle Ar-Ge yatırımların büyük önem veren firma, aileleri çocukları için doğru oyuncak seçimi konusunda bilinçlendiriyor. Diğer taraftan yetişkinlerin zamanlarını daha kaliteli kılacak hobi ürünlerine de koleksiyonunda yer vermeyi ihmal etmiyor. 

Çocukların gelişim basamaklarının doğrultusunda doğru oyuncak çeşitleriyle desteklenmesi, el göz koordinasyonlarını iyileştirmede, zihinsel, duygusal ve bedensel kabiliyetlerinin geliştirilmesinde olumlu etkide bulunuyor. Tasarım ve üretim aşamalarında bunun bilinciyle hareket eden Pal Oyuncak, oyuncakların sadece çocukları oyalama görevi gören birer materyal olmaması gerektiğini düşünüyor. Ailenin tüm fertlerini çocuklarla kaliteli zaman geçirmesine yardımcı olan, eğlenirken bir şeyler öğrenmelerine katkıda bulunan, gelişimlerini kusursuz bir şekilde destekleyen oyuncak alternatiflerini ebeveynlere sunuyor. 

Sadece yaş grupları doğrultusunda değil çocukların gelişim ihtiyaçları ve ilgi alanlarını dikkate alarak ürünlerini çeşitlendiren Pal Oyuncak, şiddet temasını ürünlerinden uzak tutuyor. Çocukların hayal güçlerinin gelişimine katkıda bulunan, aileyi bir araya getiren ve birlikte kaliteli zaman geçirmelerini sağlayan ürün çeşitleri bulunuyor. Çocuklarının dünyalarında yer sahibi olmak isteyen ebeveynlere istedikleri araçları sunuyor, çocukların doğru oyuncak çeşitleriyle buluşmalarına aracı oluyor. 

Ağırlıklı olarak 0 ile 9 yaş arasındaki çocuklar için oyun materyalleri sunan Pal Oyuncak, kullandığı ham madde seçimine ekstra özen gösteriyor. Sağlığa zararlı hiçbir madde barındırmayan çevre dostu malzemeler tercih eden marka, tüm ürünlerinin uluslararası standartlara uygun olmasına dikkat ediyor. Diğer taraftan yaş gruplarına özel uluslararası güvenlik testlerine tabi tutarak çocukların herhangi bir tehlikeyle karşı karşıya kalmadan güvenle oynamalarını sağlıyor. 

Pal Oyuncak, bebeklerin bilinçsel ve bedensel yeteneklerine katkı sağlayacak farklı oyuncak çeşitlerine koleksiyonunda yer veriyor. Ses, ışık ve benzeri uyaranlarla zenginleştirilen oyuncaklar, uykuya dalmalarını kolaylaştırma, yürümeleri için destek olma gibi farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Diğer taraftan Türkçe konuşan oyuncaklar, dil ve konuşma becerilerini geliştirirken onlara yardım ediyor. Pelüş oyuncak çeşitleri, en tatlı uyku arkadaşları arasında yer alıyor. 

Çocuklar için geliştirilen puzzle çeşitleri, çocukların şekilleri öğrenmelerine destek oluyor. Sevdiği karakterlere yer verilen koleksiyon içinde rakamları, hayvanları, eşyaları ve benzeri şeyleri öğrenebileceği kart oyunları da bulunuyor. Koleksiyonda yer alan ürünler, saat okumaktan egzotik hayvan isimlerine kadar pek çok farklı şeyi en eğlenceli şekilde çocukların öğrenmesini sağlıyor. Yapı, inşa ve blok çeşitleri, çocukların ahşap bloklarla hayal ettikleri şeyleri yapabilmelerine yardım ediyor. Niloya koleksiyonu, sevdikleri karakteri oyunlarına katmalarına izin veriyor. 

Pal Oyuncak, çocukların hayallerini süsleyen uzaktan kumandalı oyuncak çeşitlerini de koleksiyonunda barındırıyor. Motosiklet ve yarış arabalarından oluşan seri, çocukların ilgi alanları doğrultusunda seçim yapmanıza imkan tanıyor. Diğer taraftan zeka oyunları, etkinlik kitapları ve setleri, çocukların gelişim seviyeleri doğrultusunda eğitici ve eğlenceli çalışmalar yapmanıza  yardım ediyor. 

Pal Oyuncak, yediden yetmişe her insanın hayatına oyun ve eğlence katma amacı güdüyor. Yetişkin puzzle setleri, yetişkinlerin kendileriyle baş başa kalabilecekleri eğlenceli bir zaman dilimi oluşturmalarına izin veriyor, odaklanma yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Hobi ve maket oyuncak setleri, üç boyutlu yapılardan gemilere kadar pek çok farklı maket üstünde çalışma şansı tanıyor. Diğer taraftan kendi özel koleksiyonlarını oluşturmalarına yardım ediyor. Çocukların yanı sıra yetişkinleri de düşünerek hazırladığı akıl oyunları setleri, iki ya da daha fazla kişinin birlikte zaman geçirmelerine yardımcı olan zeka oyunlarını barındırıyor.

Ailenin her ferdi için birbirinden eğlenceli oyun materyalleri bulabileceğiniz Pal Oyuncak, 150'yi aşkın oyuncak çeşidi arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Dünya çapında kabul gören ürün çeşitleri içinden sizin ve çocuğunuzun ilgisini çeken çok sayıda oyuncak bulabilir, eğitici ve öğretici seçimler yapabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Pal Oyuncak

159 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Yaş Aralığı
  6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön