Panda marka kırtasiye ürünleri, öğrenciler ve ofislerde çalışan beyaz yakalılar için oldukça kullanışlı ürün seçenekleri sunuyor. Dersliklerde tahtaları kolay bir şekilde temizleyebilme imkanı oluşturan Panda tahta silgileri, hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin kullanımına uygun olmasıyla daha verimli dersler işlemeye yardım ediyor. Dershanelerde ve özel kurslarda ders verirken kullanılan ayaklı yazı tahtaları, tekerleklere sahip olmalarıyla elle hareket ettirerek taşınabilme imkanı oluşturuyor. Bunun yanı sıra denge sağlayan ayak tasarımı, tahtanın devrilmesini engelliyor. Tahta üzerinde yer alan kalemlik bölümü ile yazı kalemleri bir arada toplanabiliyor. Kolay silinebilir olma özelliğinin yardımıyla tahtayı saniyeler içerisinde yeni konu anlatımları için uygun hâle getirmek olanak kazanıyor. 

Duvara monte edilebilen tahta modelleri de geliştiren Panda, sınıflarda ekstra alan kazanmaya katkı sağlayarak daha ferah bir ders ortamı oluşmasını destekliyor. Ders sınıflarında yer alması gereken Gençliğe Hitabe ve İstiklal Marşı için çerçeveli tasarımlar gerçekleştiren firma, MEB yönetmeliklerine uygun sınıf ortamları oluşturmaya yardımcı oluyor. Ayaklı mantar pano modelleri, okulların koridorlarında yer alarak duyuru asma işlevini yerine getiriyor. Devrilmeye karşı koruma sağlayan genişletilmiş ayak tasarımı ve tekerlek özelliği yardımıyla pratik bir kullanım imkanına erişiliyor. Panda haritalar, çocuklara ülkeyi ve dünyayı tanımaları; farklı yerler öğrenmeleri adına destek oluyor. Genel kültür seviyesini geliştiren haritalar sayesinde çok sayıda şehrin ve ülkenin yeri öğreniliyor. Çıtalı fiziki ve siyasi haritalar, şehir sınırlarını ve coğrafi yapıları öğrenmeyi kolaylaştırıyor. 

Matematik ve geometri derslerinde öğrencilerin soruları çözmesini ve hesaplama yapabilmesini kolaylaştıran plastik setler sayesinde cetvel, pergel, gönye gibi araçlara kavuşuluyor. Sınıf yönetimi konusunda sınıf başkanlarına ve sınıf öğretmenlerine kolaylık sağlayan haftalık plan panoları, sınıfların duvarlarına asılarak o haftaki ders programı ve getirilmesi gereken malzemeler hakkında öğrencilerin kolayca bilgi alabilmesi sağlanıyor. Sade çizelge tasarımı ile her gün için ayrılan bölümler, rahat bir şekilde okunabiliyor. Satranç kulüpleri için ideal olan ve çocuklara satranç oynamayı öğretmek isteyen yetişkinlerin yardımcısı olmayı başaran Panda satranç masalarıyla keyifli bir şekilde satranç oynanabiliyor. Katlanabilir yazı tahtalarının bir tarafında yer alan abaküs desteğiyle tahtada soru çözecek olan öğrenciler, daha pratik bir çözüm gerçekleştirebilme şansına erişiyor. 

MEB'in yangın talimatlarını içeren alüminyum çerçeveli panolar sayesinde olası bir yangın esnasında neler yapılması gerektiği okunarak bilinç kazanılabiliyor. Sınıflarda bulunması gereken materyallerden biri olan çerçeveli Türk bayrakları, Panda markasının solmayı önleyen dayanıklı baskılarıyla kolayca asılabiliyor. Farklı boyutlara sahip olan çok sayıdaki yazı tahtası ürününü hem asılabilir hem de taşınabilir seçeneklerle bir arada üreten Panda; sınıfların, okulların ve kursların ihtiyaç duyduğu en uygun yazı tahtası modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Hafif olmaları sayesinde konforlu bir şekilde taşınabilen Panda yazı tahtaları, aynı zamanda kaliteli zeminleri sayesinde güzel el yazıları oluşturabilmeye izin veriyor.

Sınıfın önemli dosyalarının, kazanılan madalya ve kupaların saklanıp sergilenecebileceği bir alan yaratmayı olanaklı kılan kilitli camekan panolar yardımıyla güvenli bir kullanım olanağı elde ediliyor. Kalın camları sayesinde kırılmaya dayanıklı olan bu panolar, aynı zamanda şık iç alan tasarımlarıyla göze hoş gelen sunumlar gerçekleştirebilmeye de yardımcı oluyor. İki anahtarla kullanıcılara ulaştırılan panoların bir anahtarı kaybedilse dahi diğer anahtar yardımıyla camekanları açmak, son derece basit bir hâl alıyor. Panda firmasının okul ve kurumlarda velileri, öğrencileri ve misafirleri bilgilendirmek için ürettiği ayaklı yönlendirme panoları sayesinde tuvaletlerin, kantinlerin, sınıfların, müdür ve öğretmenler odalarının nerede olduğu gibi bilgilere kolayca erişebilme şansı elde ediliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Panda

566 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Yurt Dışından Ürünler
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön