Cildiniz için hassas bir dokunuşla temizlik sunan Papia, ürünlerindeki yumuşak dokusuyla öne çıkıyor. Ciltte yumuşak bir his bırakan marka, her ihtiyacı karşılayacak ürünler üretiyor. Peçete, mendil, kağıt havlu ve tuvalet kağıdı gibi ürünleriyle sektörün öne çıkan markaları arasında yer alıyor. Marka, sektörde öncü olduğu kokulu ürünleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Banyo ve tuvaletlerin havasını değiştiren hoş kokulu kağıt ürünleriyle kullanıcıların beğenisini alıyor. 

Teninizde Yumuşak Bir His Deneyimi

Marka son derece hassas ürettiği ürünlerini, yumuşak ve cildi tahriş etmeyecek formda tasarlıyor. Keyifli bir kullanım deneyimi sunan ürünler, kaliteli olmalarıyla da öne çıkıyor. Papia 3, 4 ve 6 katlı kağıt ürünleri ile her tercihe hitap ediyor. Ürünlerinde B-Side teknolojisini kullanan marka ön ve arka olarak iki tarafı da yumuşak mendil, havlu ve tuvalet kağıtları üretiyor. Oldukça emici olan yapılarıyla da dikkat çeken ürünler kullanıcıların tercihi oluyor. Papia yumuşak yüzeyi ile bebekler için de uygun bir kullanım sunuyor. Hassas bir cilt yapısına sahip bebekler için hafif bir dokunuş sağlıyor. Tuvalet kağıdı, mendil ve havlu gibi ürünlerde konforlu bir kullanım tercih edenler için marka, ideal ürünler sunuyor. 

Papia Kullanım Avantajları

  • Çok katlı yapısı sayesinde uzun süreli bir kullanım sağlıyor. 
  • Yumuşacık yüzeyi hassas cilt yapısına sahip olanların bile kullanabileceği bir konfor getiriyor. 
  • Hoş kokulu ürünleri, bulunduğu ortama güzel kokular yayarak ortamın havasını değiştiriyor. 
  • Yüksek emiş özelliği ile ihtiyaç duyulan kullanımı sunuyor. 
  • Özel olarak tasarlanmış dekor havlu ve peçeteler sofralarınızı, mutfak ve banyolarınızı renklendiriyor. 

İdeal Fiyatlarla Konforlu Bir Kullanım

Kağıt temizlik ürünlerinde yumuşaklık arayanların tercihi Papia, ideal fiyatlarıyla da kullanıcıları memnun ediyor. Türkiye' de B-Side teknolojisinin öncüsü olan marka, hassas ciltlerin tercihi oluyor. Farklı paket seçenekleri, içerisinde bulunan ürün sayısına göre değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Ürünlerindeki kat sayısı da fiyatları belirleyen bir başka etken oluyor. Papia kağıt havlu, tuvalet kağıdı ve mendiller 3, 4 ve 6 katlı olarak değişiyor. Kat sayısı ile doğru orantılı olarak fiyatlar da artış gösteriyor. Markanın ürünleri emiş kalitesi, yumuşak dokusu ve katlı yapısı ile beklediğiniz kullanımı sağlıyor. 

Papia Kullanım Önerileri

  • Oldukça dayanıklı olan katlı yapısı sayesinde tek bir yaprak bile ihtiyacınızı karşılayabilir. 
  • Banyoda nemden ve giderlerden oluşabilecek kokuları yok etmek için parfümlü tuvalet kağıtları tercih edilebilir. 
  • Şık davet masaları için konseptinizle uyumlu dekor peçeteler masanıza renk katabilir. 
  • Mutfak havluları yumuşak dokularıyla banyolarda da el ve yüz kurulamada kullanılabilir. 
  • Cildi tahriş etmeyen hassas tasarımı ile çocuklarınız için de tercih edilebilir.

Aradığınız Hassas Dokunuş: Papia

Ürünlerini tasarlarken kadınları ön planda tutan marka, onların beklentileri doğrultusunda en iyisini yapmak için çalışıyor. Kendini daima yenileyen ve daha iyisini yapma peşinde olan marka, en hassas dokunuşu sağlayacak yumuşaklıkta ürünler üretiyor. Bazı ürünlerinde hoş kokulu parfümler de kullanan Papia, kullanıcılarının hijyen beklentisini karşılıyor. Ürünlerinde kaliteyi ve hijyeni önemseyen marka rahatlıkla kullanılabilecek kağıt temizlik ürünleriyle sektördeki başarısını ispatlıyor. Papia bir tuvalet kağıdından, kağıt havludan ya da bir mendilden beklediğiniz ne varsa karşılıyor. 

B-Side teknolojisi ile ürünlerini üreten marka, en yumuşak kağıt ürünleri sizlere sunuyor. En yenilikçi kağıt ürünleriyle daima kendini yenileyen Papia, ihtiyaç duyduğunuz kaliteyi deneyimlemeniz için farklı paket seçenekleriyle sizi bekliyor. Kullananların memnun kaldığı Papia kağıt temizlik ürünlerine siz de online olarak uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Papia

162 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler