Para Zarf

Para gibi değerli kağıtları içerisine koyabileceğiniz para zarfları, penceresiz olarak üretilen zarf çeşitleri arasında yer alır. Daha çok ofis ve çalışma ortamlarında tercih edilen para zarfları diplomat zarfları ile de benzerlik gösterir. Hemen hemen her çeşidinde ölçüleri aynı olan para ve diplomat zarfları ekonomik fiyatlarla satışa sunulur. Değişik fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun olan ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. 

Kağıt Zarf Çeşitleri Nelerdir?

Buklet zarf, davetiye zarfı, mekanize zarf, torba zarf, CD zarfı, para ve diplomat zarfları en çok tercih edilen zarf çeşitleri arasında yer alır. Ofis gibi çalışma ortamlarında torba zarf ile para ve diplomat zarflarına büyük ölçüde gereksinim vardır. Kullanım amacınız doğrultusunda seçenekler arasından ihtiyaç duyduğunuz zarf çeşidini seçebilirsiniz. Önemli evrak ve materyalleri taşımak için zarf kullanabilirsiniz.

Dikkat çekmek isteyen kullanıcılar renkli zarf çeşitlerini tercih edebilir. Sarı, mavi, turuncu, kırmızı gibi değişik renk seçenekleri bulunan renkli zarflar oldukça ilgi çekicidir. Ofis ortamında kullanılan torba zarflar ise genelde beyaz, gri ve saman rengi gibi renk ve çeşitli ebatlarda üretilir. Yazışma gibi günlük işlerinizde torba zarfları kullanabilirsiniz. İş ortamlarında para ve diplomat zarflarını da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Para Zarfı Ne İşe Yarar?

Para zarfı genel olarak para taşımaya ve saklamaya yarayan bir zarf çeşididir. Beyaz ve kraft kağıt çeşitlerinde üretilen para zarfları ile önemli belgelerinizi de saklayabilirsiniz. Kaybetmek istemediğiniz belgeleri veya kağıt paraları para zarfı içerisine yerleştirebilirsiniz. Para gönderimi yaparken tercih edebilirsiniz. Para zarfları değerli kağıt ve belgelerin zarar görmesini önlemek için de kullanılabilir. Özellikle banka, muhasebe, tahsilat ve devlet kurumlarında tercih edilir. Banka kartlarınızı, hesap ekstrelerinizi, kredi kartlarınızı ve bilgilendirme mesajlarınızı para zarfı ile taşıyabilirsiniz.

Diplomat Zarfları Hangi Amaçla Kullanılır?

Düz modelde üretilen diplomat zarfları şirket içi ya da dışı resmi yazışmalarda kullanılabilir. Firmalar diplomat zarfların üzerine kendi logolarını, adres bilgilerini, şirket isimlerini ya da sloganlarını bastırabilir. Diplomat zarf kullanılarak yapılan yazışmalar şirketlere ayrı bir resmiyet ve kurumsallık kazandırır. Pencereli diplomat zarfları bankaların çok sık kullandığı zarf çeşitleri arasında yer alır. Pencere kısmı sayesinde evrakın kime ait olduğu açıkça görülebilir. Diplomat zarflar isteğe göre normal tutkallı ya da silikon bantlı olarak tercih edilebilir. Firma yazışmalarında diplomat zarf kullanan şirketlerin prestiji müşterilerin gözünde artabilir. Her firmanın üzerine kendi logosunu bastırabileceği diplomat zarflar firmalara farklılık kazandırır. Küçük bir ayrıntı gibi görülse de diplomat zarf kullanmak iş ortamlarında saygınlığın karşılıklı olarak artmasına neden olur. Diplomat zarflar, firmaların akılda kalmalarına yardımcı olur. Akılda kalmak istiyorsanız diplomat zarf kullanmayı tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda alacağınız diplomat zarflarını rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Değişik tasarım seçenekleri arasından istediğiniz zarfı kullanım amacınızı da göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. 

Para ve Diplomat Zarf Fiyatları Ne Kadardır?

Para ve diplomat zarflarının fiyatları kendi arasında değişiklik gösterebilir. Zarfların boyutları, zarf yapımında kullanılan kağıtların kalitesi, zarf adeti ve çeşidi fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Penceresiz diplomat zarfları ile davetiye zarfları son derece ekonomik fiyatlarda satışa sunulur. Birinci sınıf kalite kağıtlardan elde edilen pencereli diplomat zarflar fiyat olarak biraz pahalı olabilir. Her zarf türünün ekonomik seçenekleri mevcut olduğundan bütçenize hitap eden ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. 500 zarf gibi içerisinde fazla sayıda zarf bulunduran paketler sayesinde ekonomik açıdan tasarruf yapabilirsiniz. Tek seferde alacağınız kaliteli ve kullanışlı zarfları ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz. Değişik seçenekler arasından beğendiğiniz zarf ürünlerini ekonomik fiyatlarda satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Para Zarfları

573 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 37 / 573 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?