1. kalite kağıttan imal edilen ve para gibi değerli kağıtları saklayabilmenize yarayan para zarflarını kategori içerisinde bulabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli birçok ürünün sergilendiği hepsiburada.com geniş ürün ağında; ihtiyacınız olan para zarfı seçenekleri sizleri bekliyor. Değerli belge ve evrakları da saklayabileceğiniz, aynı zamanda muhafaza edilmelerini sağlayacağınız dayanıklı, kaliteli ve kullanışlı bu zarf seçenekleri bütçenize uygun fiyatlar ve fırsatlar ile ayağınıza geliyor.

Birçok farklı belgeyi saklamanıza ya da gönderimini yapmanıza yardımcı olacak para zarflarına kırtasiye ürünleri kategorisi içerisinde ulaşabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı ve korunaklı bu ürünler sayesinde değerli birçok kağıdı aşınmaya veya yıpranmaya karşı koruyabilir, gönderim işlemi sırasında sorun yaşamadan ulaşması gereken yere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve ölçülerde bulunan bu zarf seçeneklerinde minik boy seçeneklerine sahip olanları ile de metal paraları ya da koleksiyon eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Değerli belgelerin korunmasını ve düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayacak para zarflarının üzerine açıklama yazarak daha sonraki dönemde kolayca erişebilirsiniz.

Ofis ve kırtasiye ürünleri konusunda zengin çeşit ve uygun fiyatlar sunan hepsiburada.com ihtiyacınız olan ürün seçeneklerini sizlere sunuyor. Zarflar kategorisindeki para zarfları hakkında detaylı bilgileri ve ürünün özellikleri yine kategori içerisinde bulabilir, ihtiyacınıza uygun ürünü seçerek kolayca sipariş edebilirsiniz. Para, değerli belgeler ve evrakları saklayabileceğiniz, yapışkanlı ve 1.kaliteli para zarfı seçeneklerini Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası hepsiburada.com'da bulabilir, uygun fiyatlar sayesinde kolayca satın alabilirsiniz.

Para Zarfları

31 ürün var
 1. Markalar
  1. Oyal
  2. Yener
  3. Oyal Zarf
  4. Doğan Zarf
  5. Dilman
  6. Kraf
  7. SmartEnvelope
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80147044/15153/15154
BAŞA DÖN