Kitaplar, çocukların eğitimine destek verirken psikolojik olarak gelişimlerine de katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle çocuk kitabı seçerken öncelikli olarak kitaplar ebeveynler tarafından kontrol edilmelidir. Pearson Çocuk Kitapları, uzmanlar tarafından çocukların gelişimlerine yönelik olarak hazırlanmaktadır.

Çocuk kitabı seçerken, kitapların tasarımlarına da dikkat edilmelidir. Kitapta kullanılan resimler ve renkler çocukları etkilemektedir. Pearson Çocuk Kitapları, alanlarında deneyimli tasarımcılarla çalışılarak oluşturulmaktadır. Renkli içerikler sayesinde çocuklar kitap okurken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmektedir.

Pearson Çocuk Kitapları'nın Faydaları

Pearson Çocuk Kitapları, çocukların gelişimlerine özel olarak oluşturulmaktadır. Onların motor becerilerini ilerletmek amacıyla uzman kadro tarafından hazırlanmaktadır. Farklı yaş aralıklarına hitap eden birçok farklı kitap sunulmaktadır. Böylelikle her çocuğun anlamlandırma becerisine uygun olarak hazırlanan içeriklerle, onların hem eğlenirken hem de öğrenmeleri amaçlanmıştır. Pearson Çocuk Kitapları, uzman çizerler tarafından hazırlanan tasarımlarıyla çocukların öğrenme becerilerini geliştirmektedir. Çocukların motivasyonlarını yükseltecek şekilde hazırlanarak dikkat seviyeleri arttırılmaktadır.

Pearson ile Çocuklara Kitap Okumayı Sevdirin

Her çocuk birbirinden farklı özelliklere sahip olduğu gibi birbirinden farklı konulara da ilgi duymaktadır. Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırabilmek için öncelikle çocukların ilgi alanlarının öğrenilmesi gerekmektedir. Sevdiği ve merak ettiği konuları içeren kitaplar okumak çocuklara kitapları sevdirecektir. Pearson Çocuk Kitapları, birbirinden farklı seçenekleriyle farklı ilgi alanları olan çocuklar için bir hobi alanı oluşturur. Renklerden hayvanlara ve süper kahramanlardan gezegenlere çocukların merak ettikleri tüm alanlarda hazırlanan içerikleriyle çocuğunuzla birlikte eğlenceli vakit geçirmenize olanak sunmaktadır. 

Farklı İçerikleriyle Pearson Çocuk Kitapları

Pearson, uzman kadrosuyla çocukların gelişimlerini destekleyici kitaplar oluşturmaktadır. Çocukların eğitimleri açısından alanında profesyoneller tarafından hazırlanan hikaye kitaplarıyla çocukların hayal güçlerinin gelişmesi sağlanmaktadır. Uzman yazarlar ve deneyimli çevirmenler tarafından hazırlanan hikaye kitapları, çocukların eğlenirken davranışsal olarak ilerlemelerini de desteklemektedir. Farklı konuları ve tasarımlarıyla çocukların duyguları tanımalarına yardımcı olurken sosyal becerilerinin artmasında da katkı sağlar.

Pearson ile Kitaplara Dokunun

Pearson, çocuklar için öğrenmeyi eğlenceli hale getirecek dokunarak öğrenebilecekleri içerikler üretmektedir. Çocukların sadece okuyarak değil, duyarak ve dokunarak farklı duyularına aynı anda hitap eden kitaplarla, çocukların eğitimleri desteklenmektedir. Özellikle çevresini yeni yeni keşfetmeye ve tanımaya başlayan 0-2 yaş arasındaki çocuklar, Pearson ile kitaplarla oynarken öğrenebilmektedir. Şekillerden kelimelere ve sayılara kadar birçok farklı alanda çocukların oyun oynayarak gelişimleri desteklenmektedir.

Pearson ile Oynayarak Öğrenin

Pearson, çocukların etrafını ilk keşfetmeye başlamasından itibaren onların yanlarında bulunmaya başlar. Rengarenk içerikleriyle çocuklar oyun oynayarak öğrenir. Dikkat çekici resimlerle çocuklar kitapları ellerinden düşürmeden oynarlarken dikkatleri de artmaktadır. Çocuklar, Pearson oyunlu kitaplarıyla birbirinden farklı ortamlara girerken hayal güçlerinin doruklarında dolaşır. Böylece kitaplar, çocukların yaratıcı yanlarının gelişmesine yardımcı olur. Neşeli kitaplarıyla çocukların zihinsel olarak gelişimleri desteklenerek çevreyi anlamlandırmaları sağlanır. Pearson Çocuk Kitapları çocukların dil becerilerinin artması amacıyla özel olarak tasarlanmaktadır. Çocuğunuzla birlikte Pearson kitaplarıyla değerli vakit geçirirken onların eğlencelerine de ortak olabilirsiniz. 

Pearson ile Konuşan Kitaplar

Pearson Sesli Kitaplar ile kitaplar eğlenceli bir formatta sunulur. Farklı içerikleriyle kitap okumayı çocuklar için daha eğlenceli hale getirirken onların eğitimlerinde de yardımcı olur. Çocukların ilgi alanlarına yönelik olarak hazırlanan içeriklerle duygularının gelişmesinde katkı sağlar. Çocuklar, Pearson ile farklı alanlarda deneyim kazanır. İçerikleriyle olumlu kişilik özellikleri kazanmaları sağlanır. Uzmanlar tarafından hazırlanan kahramanlarla çocuklar, doğru karakterlerle kendilerini özdeşleştirir. Pearson Sesli Kitaplarla çocukların işitsel algılarının gelişmeleri artmaktadır. 

Pearson Çocuk Kitaplarıyla çocuklar hayata hazırlanırlarken yaratıcı güçleri de ortaya çıkar. Pearson ile çocuklar zihinsel olarak gelişirken ruhsal olarak da beslenir. Çocukların ilerki dönemlerinde daha başarılı birer birey olmaları yolunda Pearson onları destekler.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Pearson Çocuk Kitapları

115 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Yazar A-Z
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön