Peçete

Peçeteler, günlük hayatta birçok alanda ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor. Evlerde, iş yerlerinde ve tüm sosyal alanlarda kişisel hijyeni sağlamak için sıklıkla tercih ediliyor. Kullan at özellikleri sayesinde pratik kullanıma sahip olan ürünlerden biri oluyor. Bu tür ürünler aynı zamanda dekoratif şekillerde de tasarlanabildiği için sofralarınızda ve yemek sunumlarınızda dikkat çekiyor.

Misafirlerinizi ağırlarken sofranızda kullandığınız masa örtülerine ve yemek takımlarına uyumlu olan desenlerde ve renklerde üretilen peçetelerle siz de birbirinden şık sofralara sahip olabilirsiniz. Görsel açıdan en üst seviyede sofra sunumları hazırlayabilmeniz için geniş ürün çeşitliliğine sahip modellere göz atabilirsiniz.

Hem Estetik Hem Kullanışlı

Alternatif desenleri ve çok sayıda renk seçeneği bulunan peçetelerle siz de en yeni ev dekorasyonu stillerine uyum sağlayan sofralarda konuklarınızı özenle ağırlayabilirsiniz. Zarif görünümlerinin yanı sıra kullanışlı olmaları sebebiyle de sofraların olmazsa olmazı olan peçeteler, yemek masalarınıza ahenk katıyor. Tabak, çatal, kaşık ve bardaklarınıza uygun birçok modeli bulabileceğiniz peçetelerle konuklarınızın beğenisini kazanabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen tasarımlar ile siz de sofra şıklığınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Peçete fiyatları tercih ettiğiniz ürünün kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Sofra düzeninize modern bir hava katan özel ürünler ile kendi tarzınızı sofranıza yansıtabilirsiniz. Kullanım alanınızın tasarımına uygun olarak ya da ev tekstil ürünlerinizin dekorasyonuna göre seçeceğiniz peçeteler sofranız ve eviniz arasında bütünlük sağlıyor. Sevdiklerinizi ağırlarken yemeklerinizin lezzeti kadar sofranızdaki detayları da dikkate alıyorsanız, renkli tasarımlar ile enerjik sofralar hazırlayarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Sofra sunumunuzda peçeteleri yerleştirdiğiniz yer de oldukça önemli oluyor. Şık bir sofra stili için peçetelerinizi tabakların içine yerleştirebilir ya da çatal, bıçak ve kaşıkların altında tabağın yanında bulundurabilirsiniz. Özel davet masası hazırlamak için ise kullanabileceğiniz dekoratif peçete yüzüklerini tercih ederek masanızın tasarımını ön plana çıkarabilirsiniz.

Misafirlerinize estetik bir sunum yapmak için peçete halkalarından da yararlanabilirsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz peçete halkaları ile sunumunuzu güçlendirebilirsiniz. Çapraz katlama, çiçek şekli vererek katlama ve taç şeklinde katlama gibi alternatiflerden yararlanarak sahip olduğunuz tasarımlar ile sofralarınıza farklı bir duruş kazandırabilirsiniz.

Sofra Stilinde Peçetelerle Fark Yaratın

Sofranızın şıklığı misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamanız için dikkat etmeniz gereken detaylar arasında yer alıyor. Her stile uygun peçete tasarımlarıyla siz de sofralarınıza özgün bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Çiçekli, baskılı, işlemeli ya da parlak kumaşlardan tasarlanan ürünler arasından sofranızın bütünlüğüne uygun bir peçete seçerek misafirlerinizi özel hissettirebilirsiniz.

Leke tutmayan ve yıkanabilen kumaşlardan üretilen peçeler sayesinde sofra temizliğinizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde de yıkanabilen peçete modelleri ile temizliğinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kumaş peçetelerin yanı sıra kağıt peçeteleri de günlük sofralarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kağıt peçeteler de diğer modeller gibi farklı desenlerde ve boyutlarda sofralarınızı süslemenize imkan veriyor. Kullan at şeklinde tercih edebileceğiniz kağıt peçetelerle sofralarınızda aradığınız hijyeni sağlayabilirsiniz. Peçete fiyatları ürünlerin modeline ve içeriğinde kullanılan malzemenin türüne göre farklılaşıyor. Bu sebeple sofranız için peçete seçerken kağıt peçeteler ve kumaş peçeteler arasında fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz.

  • Peçeteler günlük kullanımda ya da sofralarınızda ihtiyaç duyduğunuz hijyeni sağlıyor.
  • Peçeteler evinizin dekorasyonuna uyum sağlayarak stilinizi tamamlıyor.
  • Misafirleriniz için hazırladığınız sofralara özenli bir görünüm kazandırıyor.
  • Yıkanabilen kumaş peçeteler temizlik açısından zaman tasarrufu yapabilmenize imkan veriyor.
  • Kullan at kağıt peçeteler pratik kullanımı ve hoş desenleri ile hem şık hem de kullanışlı bir sofra elde etmeniz için size yardımcı oluyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Peçete Fiyatları

11 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?