Pepee

Pepee, Bebee, Şuşu ve Şila gibi birbirinden renkli ve sevimli karakterlerin oluşturduğu Türk çizgi filmi Pepee çocuklar tarafından oldukça sevilir ve büyük bir ilgiyle takip edilir. Aile, doğa, hayvan sevgisi gibi birçok olumlu ve örnek davranışı çocuklara aşılayan, onlara adeta birer rol model olan Pepee ile arkadaşlarının ekranlardan evinize doğru bir yolculuğa çıkmasını ve çocuğunuzu birbirinden güzel Pepee ürünleriyle havalara uçurmayı ister misiniz? Çocuğunuz, hayranlık duyduğu Pepee ile oyun arkadaşlığı kurarak hayali karakterlerin gerçeğe nasıl dönüştüğüne şahitlik eder ve bu muhteşem olayın büyüsüne kapılır.

Oyuncak bebek, peluş oyuncaklar, okul malzemeleri ve diş bakım ürünleri gibi birbirinden çeşitli kategorilerden oluşan Pepee ürünleri arasından seçim yaparak çocuğunuza harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi çocuğunuza dilerseniz sevdiklerinizin çocuklarına bu renkli ürünleri doğum günü ve yılbaşı gibi özel günlerde hediye ederek onların minik kalplerini unutulmaz bir mutlulukla doldurabilirsiniz.

Pepee Oyuncakları Tam Çocuğunuza Göre

Her yaştan çocuğa hitap eden Pepee ile sevimli dostlarının peluş oyuncakları çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesi ve keyifli vakit geçirmesi için oldukça idealdir. Çocuğunuzun yanından hiç ayırmak istemeyeceği Köpüş, Möcük ve Maymuş gibi karakterlerin peluş oyuncakları ile çocuğunuza erken yaşta hayvan sevgisini aşılayabilirsiniz. Şarkı söyleyen ve etrafa yaydığı ışıklarla görsel bir şölen yaratan Pepee bebekleri de çocuğunuz için seçebileceğiniz ideal oyuncaklar arasında yer alır. 

Çocuğunuzun gelişiminde önemli bir yeri olan aktivite saatleri Pepee ile eğlenceli bir hâl alır. Pepee hamur setleri ile çocuğunuz rengârenk hamurlara kutu içinde yer alan aksesuarlarla farklı şekiller verirken eğlencenin tadını doyasıya yaşar. 3 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak üretilen hamur setleri ile çocuğunuzun el kasları ve hayal gücü de gelişir. Farklı sayıda parçadan oluşan puzzle setleri, Pepee boyama ve etkinlik kitapları, kumaş aktivite oyun seti gibi ürünler de çocuğunuzun hem keyifli vakit geçirmesi hem de sağlıklı bir şekilde gelişimi için tercih edebileceğiniz alternatifler arasındadır.

Okula Pepee ile Gitmek Hem Çok Havalı Hem Çok Eğlenceli

Üzerinde Pepee'nin birbirinden güzel resimlerinin basılı olduğu okul çantası, beslenme kabı, güzel yazı defteri, resim defteri, anaokul çantası, kalem çantası, beslenme çantası ve matara gibi çeşitli okul malzemelerinden dilediğinizi çocuğunuzun okul ihtiyacı doğrultusunda seçebilirsiniz. Okul dönüşü çocuğunuzun derslerini tekrarlaması ve ödevlerini rahat bir şekilde yapması için Pepee çalışma masasını çocuğunuzun odasına yerleştirerek ona rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Pepee sarkıt lamba ve abajur modelleri ise çocuğunuzun ders çalışırken göz sağlığını koruması için oldukça ideal aydınlatma unsurlarıdır.

Zorlu geçen bir okul döneminin ardından güzel bir tatili sonuna kadar hak eden çocuğunuza tatilde Pepee eşlik etsin isterseniz kız ve erkek çocuklar için özel olarak üretilen deniz şortu ve güneş şapkası gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Pepee'li şişme lastik topla denizde eğlenceli saatler geçiren ve tüm enerjisini atan çocuğunuz, sahil kenarında dinlenme saatlerini Pepe'li özel taburesinde veya sandalyesinde geçirir. 

Soru 1: Pepee patentli ürünler çocuğumun sağlığına zarar veren herhangi bir madde içerir mi?

Cevap 1: Kesinlikle hayır. Pepee ürünleri üretilirken çocuğunuzun sağlığını olumsuz etkileyecek zararlı hiçbir materyal kullanılmaz. Satın aldığınız ürünleri çocuğunuz gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Soru 2: Pepee ürünleri arasından çocuğum için nasıl bir seçim yapmalıyım? 

Cevap 2: Öncelikle çocuğunuzun ihtiyacını belirlemeli ve buna göre bir seçim yapmalısınız. Örneğin kas gelişimi ve hayal gücünün gelişimi için oyun hamurlarından, çocuğunuzun dikkat dağınıklığı varsa ışıklı ve sesli oyuncaklardan tercih edebilir, okul çağındaki çocuklarınız için Pepee'li çanta, defter ve kalem kutusu gibi ürünlerden birini seçebilirsiniz. 

Soru 3: Pepee ürünleri ne işe yarar?

Cevap 3: Tüm çocukların severek takip ettiği ve güzel davranışları ile bilinen bir karakter olan Pepee'ye hayranlık duyan çocuğunuz onu kendine rol model alır. Pepee ürünlerinden birini çocuğunuza hediye ederek bu hayranlığı pekiştirebilir, çocuğunuzun ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pepee

43 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar