Petlas Oto Lastikler

Kıbrıs Savaşı sırasında Türkiye’ye koyulan silah ambargosu bugün Türkiye’nin devleri arasında kabul edilen Petlas’ın doğuşuna neden oldu. Savaş uçaklarına lastik temin etmekte zorlanan Türkiye, 1975 yılında bu zorlu görevi yerine getirmesi adına Petlas’ı kurdu. Yaptığı araştırmalarla 1989 yılında ilk lastiğini üretmeye başlayan Petlas; bugün de yaptığı Ar-Ge yatırımlarıyla adından söz ettiriyor. Firma "Güvenli lastik" kavramını uluslararası standartlara taşımak için, son teknolojiyi takip etmeyi asla bırakmıyor. Petlas her tipteki kara taşıtı için lastik üretmenin yanı sıra, yüksek teknoloji gerektiren uçak lastiklerini de üretmenin gururuyla tüketicileri ile buluşuyor.

Petlas Oto Lastik Fiyatları

Petlas oto lastikler güvenliği elden bırakmadan ekonomi yapmak isteyen kullanıcıların hemen dikkatini çekiyor. Türkiye’de üretilmesinden dolayı üreticiye daha uygun fiyatlarla ürün sunabilen Petlas, uçak lastiklerinde edindiği güvenlik deneyimini, kara taşıtlarının kullanımına sunuyor. Hemen hemen her kara taşıtına ihtiyaç duyduğu yol çözümünü cömertçe sağlıyor.

Lastik fiyatları, genel olarak araçların ihtiyaç duyduğu özellikler, hangi mevsim kullanımına uygun olarak üretildiği, lastiğe kazandırılan ekstra özellikler gibi temel unsurlar konusunda değişiklik gösterir. Petlas’ın geniş ürün yelpazesi içerisinde, her keseye uygun fiyatlandırması, Türk kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği lastik markaları arasında yer almasını da sağlıyor.

Neden Petlas Oto Lastik Almalıyız?

Petlas uçak lastikleri üreterek başladığı kariyerinde edinmiş olduğu deneyimi, kara lastikleri üretiminde de aktif bir şekilde kullanıyor. Ar - Ge yatırımlarıyla tüketicilerine en yüksek kaliteyi sunmayı hedeflerken uygun fiyat parolasından hiçbir zaman vazgeçmiyor. Lastik-test deney merkezinde yüksek teknoloji güvenlik, dayanıklılık ve sağlamlık testlerinden geçirilen lastikler; Petlas’ın deneyimli mühendislerinden tam not aldıktan sonra satışa çıkarılıyor. Uluslararası standartları üretim ve testlerde her zaman ön plana koyan Petlas; dünya lastik piyasasında her geçen gün kalitesi ve geliştirmiş olduğu teknolojiler sayesinde adından söz ettiriyor.

Bilgi birikimini geliştirdiği teknolojilerle birleştiren Petlas; geniş ihracat yelpazesiyle dünyanın güvenini kazanmış bir firma. Petlas, üretmiş olduğu savaş uçakları lastikleriyle her zaman Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı denetimlerinden alnının akıyla çıkıyor. Sahip olduğu İSO 9001 kalite güvence sistemi belgesi ve AQAP-100 Endüstriyel Kalite Güvence Seviye Belgesi, Petlas kullanıcılarının yol güvenliğini garantiye alıyor.

Petlas oto lastikleri, kullanıcılarına uygun fiyatlı bir lastikle yüksek yol güvenliğinin mümkün olduğunun en büyük ispatı. Milli sermayenin en köklü kurumlarından biri olan Petlas’la hem kendi ekonominizi hem de ülke ekonomisini düşünerek kazançlı bir yol yatırımı yapabilirsiniz.

Petlas Asimetrik Lastikler

Petlas asimetrik lastikler; deneyimli Petlas mühendisleri tarafında ıslak ve kuru zemin performansını en üst seviyeye taşıyabilmek adına tasarlanmıştır. Asimetrik lastikler özel olarak hazırlanmış iç ve dış kısma sahiptir. Dış kısım barındırdığı büyük bloklar ve dar kanallar sayesinde, kuru zemin performansını en üst seviyeye taşırken, dönüşlerde de ekstra emniyet sağlar. İç tarafta yer alan küçük bloklar ve geniş kanallar ise ıslak ve karlı zeminde kar ve suyun tahliyesini daha etkili yapar. Aynı zamanda ıslak ve karlı zeminde yer tutuşunu büyük ölçüde arttırır. Geliştirilmiş sırt yapısı ile lastiğe, özellikle düz geçişlerde, ihtiyaç duyduğu denge kazandırılmıştır.

Asimetrik lastiklerde tam verim alınabilmesi için dış kısım olarak belirtilen lastik kısmının her zaman dışa bakacak şekilde takılması şarttır. Yol şartlarına mükemmel uyum sağlayan asimetrik lastikler; özellikle kar ve suyu bir arada barındıran zeminlerde ihtiyaç duyulan güvenliği bütünüyle sağlar. Görsel olarak, kullanıcılara desenlerin ters olduğuna dair bir izlenim uyandırsa dahi, yol şartlarına kusursuz uyum sağlaması için, farklı görülen bu tasarıma gerek vardır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Petlas Lastik Fiyatları

16
17
15
14
18
13
19
12
17,5
17.5
20
22,5
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 473 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/petlas