Her yerde severek yapılan aktivitelerden biri olan bisiklete binmek, sağlıklı ve formda kalmaya yardımcı oluyor. Kaliteyi ve konforu bir araya getiren Peugeot bisiklet modelleri, farklı yaş gruplarında yer alan geniş bir kullanıcı kitlesi için özel seçenekler içeriyor. Bisiklete binmeyi keyfe dönüştüren Peugeot bisikletler, dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım fırsatı yaratıyor.

Fark Yaratan Tasarımlarıyla Peugeot Bisiklet Çeşitleri

 • Bisiklet kullanıcılarının şehir içinde bisiklet sürebilmeleri için dizayn edilmiş Peugeot şehir bisikletleri, günlük spor ihtiyacını karşılamaktan kısa mesafeler arası ulaşıma kadar birçok amaçla kullanılabiliyor.
 • Üst düzey kullanıcı hakimiyeti sağlaması sayesinde maksimum kullanım konforuna ve denge kontrolüne olanak sunan dağ bisikleti çeşitleri, düz olmayan zorlu zeminlerde bisiklet sürmek için ideal tercih oluyor.
 • Uzun mesafe yol gitmek için tasarlanan Peugeot yol & yarış bisiklet modelleri, yüksek hızlara ulaşabilmeleri ve diğer bisiklet türlerine göre daha hafif olmalarıyla öne çıkıyor.
 • Katlanabilir bisiklet modelleri, kolay taşınabilir ve rahat şekilde muhafaza edilebilir oldukları için sürüş kalitesinin dışında kullanım pratikliği de arayan kişilere fazlasıyla hitap ediyor.
 • Peugeot bisikletlerin ön ve arka vites sistemleri, kadro malzemeleri model özelinde farklılık gösteriyor.
 • Markanın bisiklet modelleri kullanıcılara V fren, hidrolik disk fren ya da mekanik disk fren sistem alternatifleriyle sunuluyor.

Kız ve Erkek Çocuklara Özel Peugeot Çocuk Bisikletleri

Peugeot, oldukça geniş ürün yelpazesinde kız ve erkek çocuklara özel olarak dizayn edilmiş bisiklet modellerine de yer veriyor. Çocuk bisikletleri, sürüş sırasında dengeli bir duruş sağlayan destek tekerlekleri sayesinde bisiklet öğrenmeye çalışan çocuklara yardımcı oluyor. Destek tekerlekleri, bisiklete binmeyi öğrenme sürecinin ardından sökülebiliyor. Tasarımlarıyla da göz kamaştıran Peugeot çocuk bisikletleri, çocuklara verilebilecek değerli hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Sürüş Yapılacak Alana Uygun Bisiklet Modelleri

 • Peugeot bisikletler ve malzemeleri içerisinde kadın, erkek ve çocuk kullanıcılara yönelik çeşitli kullanım şekillerine göre dizayn edilmiş zengin model seçenekleri bulunuyor.
 • Dağ bisikleti, şehir bisikleti, yol & yarış bisikleti, çocuk bisikleti ve katlanabilir bisiklet olmak üzere beş farklı kategoride kullanıcıların tercihine sunulan Peugeot bisikletler sayesinde sürüş yapılacak alana ve iklim şartlarına uygun bir model bulmak kolay hale geliyor.
 • Markanın bisiklet çeşitleri içerisinde 7, 14, 16, 21, 22, 24, 27 ve 30 vitesli modellerin yanı sıra vitessiz model seçenekleri de yer alıyor.
 • Kullanıcı boyu ve bacak uzunluğu gibi etkenler nedeniyle bisiklet seçimi yaparken jant ölçülerini de göz önünde bulundurmak gerektiğinden 16, 20, 24, 26, 27, 27.5, 28 ve 29 inç jant seçenekleri sunan Peugeot, farklı kullanıcı tiplerine uygun model sunmayı başarıyor.
 • Tek ve çok renkli model seçenekleri bulunan Peugeot bisikletler, teknik özelliklerin yanında görselliğe de özen gösteren kullanıcılara kişisel zevkleri doğrultusunda seçim yapma şansı sağlıyor.

 Hangi Bisiklet Modeli Daha İyidir?

 Kişilerin yaş, boy ve kilo gibi fiziksel özellikleri, hangi ortamda ve ne süreyle bisiklet kullanmak istedikleri gibi soruların cevapları, hangi bisiklet modelinin kendileri için daha iyi olduğunu bulmaları konusunda yardım ediyor.

 Peugeot Bisiklet Malzemeleri Nelerdir?

 Peugeot’un tüm modellerinde ortak olarak bulunan pedal, lastik ve sele gibi malzemelerin yanı sıra sadece belli modellerde sepet ve bagaj gibi malzemelere rastlamak da mümkün olabiliyor.

 Peugeot Bisiklet Fiyatları Ne Kadardır?

 Markanın her bisiklet modeli, tasarımı gereği farklı özelliklere ve teknolojilere sahip olduğu için Peugeot bisiklet fiyatları modele göre değişkenlik gösteriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Peugeot Bisiklet Fiyatları

27 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Jant
  1. 26 inç
  2. 28 inç
  3. 24 inç
  4. 16 inç
  5. 20 inç
  6. 27,5 inç
  7. 29 inç
 6. Markalar A-Z
  1. Peugeot Bisikletler
  2. Salcano Bisikletler
  3. Bianchi Bisikletler
  4. Kron Bisikletler
  5. Voit Bisikletler
  6. adidas Bisikletler
  7. Dynamic Bisikletler
  8. Nike Bisikletler
  9. Altis Bisikletler
  10. Puma Bisikletler
  11. Delta Bisikletler
  12. Hattrick Bisikletler
  13. Shimano Bisikletler
  14. Sram Bisikletler
  15. XLC Bisikletler
  16. HSGL Bisikletler
  17. Narr Bisikletler
  18. KNT Bisikletler
  19. Kaliteplus Bisikletler
  20. Vona Bisikletler
  21. Schwalbe Bisikletler
 7. Vites
  1. 21 Vites
  2. 24 Vites
  3. Vitessiz
  4. 16 Vites
  5. 27 Vites
  6. 7 Vites
  7. 14 Vites
 8. Bisiklet Tipi
 9. Renk A-Z
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Satıcı
 • Marka Peugeot
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/peugeot
Başa dön