Dünyanın önde gelen teknoloji ve elektronik markalarından biri olan Philips, kullanıcılarına mükemmel ses deneyimi sunan kulak içi kulaklıkları ile bu alanda en çok tercih edilen markalardan biri olarak anılıyor. Kusursuz ve belirgin ses arayanların genel olarak tercih ettiği kulak içi kulaklıklar, her kesimden tüketicinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Tüketicilerinin tüm beklentilerini karşılayan modelleri pazara sunan Philips, uzun süreli kullanımlarda dahi ağırlık hissi vermeyen hafif kulak içi kulaklık modelleri ile kullanıcılarına optimum ses deneyimi vadediyor.

Ses cihazları konusundaki deneyimini, profesyonelliğini ve yenilikçiliğini kulak içi kulaklarına da yansıtan Philips, müziksiz yaşayamayan tüketicilerde büyük bir memnuniyet yaratıyor. Kullanıcılarına iyi ses sunmak için birbirinden farklı tasarım modellerine imza atan marka, sektörde birçok yenilikçi ürün geliştirerek farkını ortaya koyuyor. Müzikseverlerin tüm gereksinimleri dikkate alınarak kulak içi kulaklık üreten Philips, şık tasarımlara sahip kulaklıkları ile hayranlık uyandırıyor. Sunduğu kulaklık modellerinde birçok yeniliği de birlikte getiren ürünler ses kalitesi ile fark yaratıyor.

Son dönemlerde en dikkat çekici ve kullanıcılar tarafından sıkla tercih edilen modelin başında kulak içi kulaklıklar geliyor. Kulaklık denildiğinde de kullanıcılar tarafından ilk akla gelen Philips, sunduğu kaliteli ve şık kulak içi kulaklıkları ile kullanıcıların gönüllerini kazanıyor. Telefon, müzik çalar, bilgisayar ve televizyon gibi birçok cihaz ile uyumlu Philips kulak içi kulaklık modelleri kullanıcılara büyük bir rahatlık sağlıyor.

Philips Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

Philips kulak içi kulaklık çeşitleri kablolu ve kablosuz şekilde bulabilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen ve geliştirilen kulak içi kulaklıklar gerek dayanıklılık gerekse zarif tasarımları ile göz kamaştırıyor. Birbirinden iddialı modellere sahip Philips kulak içi kulaklıklar özelliklerine ve tasarımına göre farklı kategoriler altında yer alabilir. 6 mm’ye kadar genişliğe sahip Philips kulak içi kulaklıklar bass, mid ve tiz sesleri kusursuz bir şekilde sunuyor. Ayrıca 5 mm jak girişine uyumlu olduğu gibi iOS işletim sistemli cep telefonların Lightning aparatları ile de kullanılabiliyor. Uzun süreli kullanım avantajı sunan bluetooth kulak içi kulaklık modelleri aynı zamanda ses kalitesi açısından ciddi bir performans gösteriyor. Kullanıcıların günlük hayatta, sporda veya yolculuklarda kullanabileceği kulak içi kulaklıklar üreten Philips uygun fiyatlı ürünleri ile diğer markalara göre cazip geliyor.

Kaliteli ve ergonomik yapıları ile aynı zamanda da mükemmel kullanıcı deneyimi sağlıyor. Mikrofonlu kulak içi kulaklık çeşitleri müzik dinlemenin yanında ile şarkı değişimi, gelen çağrıları yanıtlama gibi özellikleri sayesinde kullanıcıların hareketli yaşantılarına uyum sağlıyor. Toplu taşımada veya iş yerinde çevrenizdeki kişileri rahatsız etmek istemeyenler özellikle de ses yalıtımı güçlü olan modelleri tercih edebiliyor. Plastik ve kauçuk gibi yumuşak malzemeden imal edilen ürünler, kullanıcının iç kulağına rahatsızlık vermiyor. Kulak içi modellerde kullanılan parçalar genel olarak değiştirebilir ürünlerden oluyor. Zira bu modellerde kullanılan parçalarının sıklıkla değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemli.

Kulak İçi Kulaklık Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Philips kulak içi kulaklıkları tiz seslerden derin basslara kadar mükemmel ses arayanlara göz alıcı modeller ile yanıt veriyor. Kulak içi kulaklık modelleri özellikle de bass alanında oldukça iddialıdır. Philips’in inovatif ürünlerine sahip kablolu ve kablosuz kulaklıklar, derin ve etkili basslar duymak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Kulak içi kulaklık modellerinin en büyük özelliği dış sesleri açığa çıkartmadığı gibi sesi hapsetme özelliği sayesinde dinlediğiniz müziğin de dışarı çıkmasını engeller.

  • Kulaklarımızın sağlığına zarar verecek ucuz ve kalitesiz bir kulaklığın gürültü kirliliğinden başka hiçbir şeye yaramayacağını unutmamalısınız.
  • Ses kalitesini ve frekansları kusursuz bir şekilde ortaya çıkaran ve beklentilerinizin karşılayan kulak modellerini tercih etmelisiniz. Kalitesiz kulaklıklar kulağınıza ciddi zarar verebilir, duyma sorunları yaşayabilirsiniz.
  • Tercih edeceğiniz kulaklığın daha çok hangi alanlar için tasarlandığına dikkat etmek gerekiyor. Spor aktiviteleri için özel üretilen, günlük kullanım için tavsiye edilenler, mikrofonlu fonksiyonu ve cep telefon ile uyumlu olan çeşitler içinden size en uygun olan kulaklığı seçmelisiniz.
  • Ayrıca yüksek sesli müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız kulak içi kulaklık ile modelleri dış seslerin içeri girmesini engeller.
  • Kulak içi kulaklık seçerken ürünün malzeme kalitesi ve ergonomisine dikkat etmeniz sağlınız için oldukça önemlidir.
  • Sevdiğiniz müzik için tarzınıza uygun kulak içi kulak modellerini tercih etmelisiniz.

Philips Kulak İçi Kulaklık Modelleri

Kablolu ve kablosuz olarak üretilen ve müzikseverlere büyük bir rahatlık sunan Philips kulak içi kulaklık modelleri çeşitli özellikleri ile geliyor. Ayrı şarj üniteleri ya da Micro-USB aparatları ile şarj edilebilen kablosuz kulaklıklar ve kısa süreli şarj edilmelerine rağmen uzun süreler boyunca kesintisiz kullanılabiliyor. Telefon görüşmelerinizi rahatlık sunan mikrofonlu kulak içi kulaklıklar üzerlerinde bulunan kontrol tuşları ile sevdiklerinizle kesintisiz bir iletişim sunuyor. Sorunsuz iletişim ve sağlayan pek çok Philips kulak içi kulaklıkları görüşme sırasında otomatik olarak stereo-mono ses geçişi yapabiliyor.

Bluetooth teknolojisi ile iletişim kurabilen ve aktif kullanım sırasında kulaktan çıkmayan kulak içi kulaklıklara hayat veren Philips tüketicilerin takdirini kazanıyor. Kulaktan kolayca çıkmamasına özen gösterilerek geliştirilen yenilikçi tasarım kulaklıklar kullanıcısına da herhangi bir rahatsızlık vermemesi ile öne çıkıyor. Uzun kullanım süresi vadeden kulaklıklar uzun süren antrenmanların verimli geçmesine yardım ediyor. Ter ve yağmur gibi dış etmenlere karşı dayanıklılık gösteren Philips Bluetooth Spor Kulaklık ve Philips ActionFit Sportif Kulakiçi Kulaklık modelleri spor tutkunlarının olmazsa olmaz ürünleri arasında yerini alıyor. Philips Dynamic Bass Mikrofonlu Kulak içi Kulaklık modelleri bassı derinden hissetmek isteyen tüketiciler için özel geliştirildi. Ayrıca özel olarak geliştirilen Philips kulak içi kulaklıklar dış sesleri tamamen ya da kısmen keserek kullanıcıların müziğe odaklanılabilmeleri sağlıyor. Birbirinden farklı renk ve tasarım zenginlikleri sayesinde her türlü zevke hitap eden Philips kulak içi kulaklık çeşitleri yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

Philips’in özel olarak geliştirdiği kulaklıklarda konuşma için mikrofon da yer alıyor. Bilgisayarda vakit geçirenler kullanıcıları için de tavsiye edilen mikrofonlu kulak içi kulaklıklarda mikrofon aparatı küçük bir mandal sayesinde yakaya tutturabiliyor. Kullanıcıların kullanım alanına ve istedikleri fonksiyonlarına göre tercih yapabilecekleri ürünler, belirgin ses verme fonksiyonu ile Philips kalitesinde buluşuyor. Philips’in şık ve yenilikçi kulak içi kulaklıklarını tabletlerde, bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve birçok farklı cihazda uyumlu kullanılabilirsiniz. Hem kablolu hem de kablosuz seçenekleri bulunan Philips kulak içi kulaklık çeşitleri, araç kullananlar veya eller serbest konforu arayanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor. Tüm bluetooth bağlantısı gerektiren cihazlara uyumlu olarak geliştiriyor.

En Uygun Philips Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

Ürünlerinin tasarımına ve kullanılan materyallerin özelliklerine göre Philips kulak içi kulaklık fiyatları değişkenlik gösteriyor. Ayrıca kabloların çabuk yıpranmasına karşı korumalı olup olmaması, kablolu ya da kablosuz olması, mikrofon içerip içermemesi fiyatı belirleyen diğer faktörlerdir. Philips kulak içi kulaklık modelleri kullanıcılarına birinci sınıf ses kalitesi sunarken müzik dinlemeyi, telefonla konuşmayı daha çok keyifli bir hale getiriyor. Teknoloji trendlerini yakından takip eden marka modern ve şık tasarımlı kulaklıkları ile günlük stilinize de uyum sağlamayı başarıyor. Mikrofonlu ve mikrofonsuz alternatifleri bulunan Philips kulak içi kulaklık modelleri birbirinden farklı renkleri sayesinde dikkat çekmeyi sevenleri cezbediyor. Müzik dinlerken, telefonda konuşurken ya da oyun oynarken en gerçekçi sesleri alabilmeniz için en uygun Philips kulak içi kulaklık fiyatları HepsiBurada’nın zengin seçkisinde satışa sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Kulak içi Kulaklık

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Bağlantı
Toplam 24 / 54 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004547/philips