Oto teyp ve multimedya sistemleri; araçların ön konsolunda yer alan elektronik ses ve görüntü ekipmanlarıdır. Mp3, wav, ve flac gibi formatlara sahip dosyaları ve radyo dalgalarını sese dönüştüren araç içi sistemlerdir. Aynı zamanda dvd, vcd, bluray ve televizyon yayını gibi görselleri, panel üzerindeki ekrandan yansıtan ve navigasyon gibi özellikleri olan cihazlar da mevcuttur.

Philips Oto Teyp

Philips oto teypler ile wma ve mp3 formatındaki müzikleri, belli kategoriler altında dosyalayarak CD’lere aktarabilirsiniz. Aynı zamanda teyp üzerinde yer alan usb portu ve aux çıkışı sayesinde iPod, iPhone, Android cihazlar ve taşınabilir bellekler içindeki ses dosyalarını da müzik sisteminizde rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Philips Music Zone teknolojisi ile araç içinde daha güçlü ve ve daha çevresel müzik dinleme olanağına kavuşabilirsiniz. Sesin farklı hoparlörlere dağılımını ayarlayarak, müziğin istediğiniz noktaya daha canlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sol, sağ, ön ve arka gibi farklı bölgelere istenilen düzeyde ses vermek mümkündür.

Radyo kanalları arasında gezerken veya mp3 albüm listesi içindeki şarkıları seçerken, ses bir anda yükselebilir. Bu ses patlamaları, özellikle trafikte dikkatinizi dağıtabilecek bir durumdur. Farklı ses formatları arasında oluşan bu uyumsuzluğu gideren Philips oto ses sistemleri, tüm müzikleri aynı ses düzeyinde dinleyebilmenize olanak tanır. Ayrıca, bağlantı ve şarj ünitesine sahip Philips oto teypler ile telefonunuz şarja bağlı olmasına rağmen müzik keyfiniz kesilmeden yolunuza devam edebilirsiniz.

Philips Oto Teyp Fiyatları

Philips oto teyp fiyatları; modelin multimedya seçeneklerine, sahip olduğu teknolojilere ve ses çıkış gücü gibi özelliklerine bağlı olarak birbirinden farklılık gösterir. Kullanışlı bir arayüze ve kaliteli ses çıkışına sahip Philips oto teypleri içinden ihtiyacınıza uygun modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Araçlar üzerindeki fabrikasyon çıkışlı oto ses ve görüntü sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için yeterli değildir. Çok üst segmentte yer alan otomobillerin haricindeki çoğu araçta 4-6 hoparlör ve giriş seviyesinde bir oto teybi bulunur. Aracınızı kişiselleştirebilmek ve kusursuz bir müzik deneyimi yaşayabilmek için subwoofer, anfi, oto teyp ve özel hoparlör setleri ile aracınızı donatabilmek mümkündür. İyi bir donanımı tam anlamıyla besleyebilecek Philips oto teypler ile müzik zevkini kesintisiz olarak yaşayabilirsiniz.

Telefon, cd veya taşınabilir bellek üzerindeki çok sayıda albüm arasından istediğiniz şarkıya ya da müzik dosyasına geçebilmek için menü arama çubuklarını kullanabilirsiniz. Bazı Philips teyp modellerinde yer alan şarkı düğmesini çevirerek çok hızlı bir şekilde arama işleminden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca, bu buton sayesinde, favori şarkı ve albümleri tek tuş ile kaydedip istediğiniz zaman dinleyebilmek mümkündür.

Philips Oto Teyp Yorumları

Philips oto teyp cd vcd dvd mp3 çalarlar, hem tasarım ve pratikliği ile hem de yüksek ses kalitesi ve sahip olduğu yeni teknolojiler ile kullanıcılarının beğenisini topluyor.

Philips ses ve multimedya sistemlerinde bulunan Max Sound tuşu, frekansı düşük radyo kanallarını yüksek canlılıkta dinlemenizi sağlıyor. Teyp üzerinde bulunan Max Sound butonuna basıldığında, sistem anlık olarak bas ve tiz dengesini sesin şiddetine göre ayarlar. Bu sayede, ses düzeyi otomatik olarak dengelenir ve ses ayarları bozulma olmadan anında yükseltilebilir.

Hırsızlık ve güvenlik önlemleri için Philips marka oto teyp ve multimedya sistemleri sökülebilir ön panel ve karartma seçeneğine sahiptir. Bu sayede teybin sökülebilir ön konsolunu özel kutusuna koyarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca görüntülü multimedya sistemleri için geliştirilen karartma özelliği, aracınızın üzerinde yer alan ekranı karartarak dışarıdan görülmesini engeller.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Oto Teyp & Oto Mp3 Çalar

Konumseçilmedi
Usb Girşi
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080/philips