Her evin ihtiyacı olan, saçları kurutmanın yanı sıra şekillendirme de sağlayan saç kurutma makineleri Philips kalitesi ise evlerinize geliyor. Her evi profesyonel bir saç bakım merkezine dönüştüren ürünler, farklı özellikleri, ısı ve motor güçleri ile çeşitleniyor. Seyahat boyu katlanabilir tasarımlar yolculuklarında konfor arayanların seçimi olurken, profesyonel modeller saçlarını evde yapmak isteyenler için uzman yardımcı görevi alıyor. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için üretilen tasarımlar, saçın nemini kaybetmeden kurumasına yardımcı oluyor, saça uygun ısıda kurutma etkisi sunarak kötü kazaların önüne geçiyor. 

Philips saç kurutma makinesi modelleri arasında iyonik özellikli modeller dikkat çekiyor. Saçın kuruması ile ortaya çıkan elektriklenme problemine çözüm üreten iyonik eklentiler saça dalga boyunda yayılan iyonlar sayesinde yatıştırıcı etki vadediyor. Saçları bastırmadan, hacim sorunu yaşatmadan sakinleştiren iyonik makineler, yüksek motor güçleriyle kısa sürede kurutma sağlıyor. Saç kurutma makineleri üzerinde soğuk fön sağlayan özellikler de yer alıyor. Saç modelinin kalıcı olmasını sağlayan soğuk hava ile sıcak fön bitirilerek kalıcılık artırılıyor. Saç kurutma makineleri üzerine takılabilen başlıklar sayesinde farklı şekillendirmeler yapılıyor. Dar başlık fön etkisini artırırken, kıvırcık saçlar için vigolar kullanılıyor. Enerji tasarrufu sağlayan doğa dostu modeller de çeşitler arasında kendine yer buluyor. Saç kurutma makinelerinin çıkardıkları seslerin gürültü seviyesi, askı eklentisi bulundurup bulundurmaması da seçim esnasında kriter oluşturuyor. Makinelerin kablo uzunlukları da kullanışlı olması açısından için önem arz ediyor. Ev kullanımı için uygun olan makinelerde 2 veya 3 metre kablolar standart kabul edilirken, profesyonel modellerde kablo uzunlukları 5 metreyi bulabiliyor. 

Philips Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Ürünlerin özelliklerine göre Philips saç kurutma makinesi fiyatları değişiklik gösteriyor. Portatif ve katlanabilir makineler genellikle standart kurutma makinelerine oranla daha düşük fiyatlarla alıcı buluyor. Kimi makineler seyahat esnasında kolay taşınabilmesi için yanında kılıf ve kaplar da bulunduruyor. İyonik makineler, klasik modellere göre daha pahalı olurken, motor gücü yükseldikçe kurutma makinelerinin de fiyatı yükseliyor. Hafiflik gibi diğer kıstaslar da fiyat dışında seçim etkenlerinden bir diğeri oluyor. Hafif makineler kullanıcıları yormadan kurutma işleminin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Saç şekillendirme işlemleri genellikle saçı yıpratırken, yıpranma karşıtı etki sunan makineler, fiyattan umulan kalite beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Philips kalitesi ile donatılan kurutma makineleri, rengarenk görünümleri ile banyolara hareket katıyor. Takıp çıkarılabilir uçlar kolaylıkla monte edilerek kullanıcıların farklı isteklerine yanıt veriliyor. Makinenin ince veya kalın telli olmasına göre kurutucuların ısı ve hız ayarı değiştiriliyor, kişiselleştirilebilir ayarları ile en iyi hizmet garantileniyor. Makinelerin kolay temizlenebilir olması ömürlerini uzatıyor, ara ızgaranın zaman zaman tozdan arındırılması gerekebiliyor. 

Kurutma hasarına karşı koruyucu etki sunan makineler, iyonik özellikli modeller, şekillendirici başlıklar ile çeşitlenen kurutma makineleri, ergonomi harikası tasarımlarla evlerinize misafir olmayı bekliyor. Kaymayan materyallerden imal edilen tutamaç kısımları sayesinde hızla ve kolaylıkla kurutma gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcılar kurutma esnasında saçlarına bakım yağları ve serumlar sürerek yoğun bakım sağlayabiliyor. Verilen şekilleri sabitlemek için spreyler, köpükler, saç kremleri ve jöle kullanılabiliyor. Saçın kurutulmadan toplanması saç diplerinde rutubet yaratacağından saç sağlığını olumsuz etkiliyor. Saçın sağlıklı formunu devam ettirebilmesi için uzman makinelerce kurutulması tavsiye ediliyor. Makinelerin yüksek ısı ayarları daha hızlı kurutma ve etkili şekillendirme sunarken, düşük ısıda kurutma özellikle yaz aylarında kullanıcıların tercihi oluyor. Çoklu ayar seçimleri bulunan daha profesyonel makineler sundukları üstün hizmetlerle hem kadın hem de erkek kullanıcıların gözdesi oluyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Saç Kurutma Makinesi Ürünleri

Marka
Konumseçilmedi
Güç
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012128/philips