1984 yılında İngiltere’de kurulan Avent markasının 2006 yılında Philips bünyesine dahil olmasıyla anne- bebek kategorisinde faaliyet gösteren Philips Avent markası doğdu. Bu iki markanın sahip oldukları deneyim ve teknoloji ile profesyonel bir anne-bebek markası ortaya çıktı. Avent, dünya çapında biberon standartlarını belirleyen ilk bebek biberonunu pazara sunan şirkettir. Kokusuz ve tatsız ilk silikon emziklerin yanı sıra sterilizatör ve pistonsuz göğüs pompası gibi patentli yeni bebek beslenme ürünlerini de ilk defa üreten markadır. Bebek ürünleri alanında büyüyen marka, yaşam tarzı, sağlık ve teknoloji alanlarında bir dünya lideri olan Philips markası ile birleşerek Philips Avent olarak büyüdü ve bugün herkes tarafından tavsiye edilen bir marka haline geldi.

Yaşam standartlarını geliştirmeye çalışan Philips Avent, bir annenin sağ kolu olan kaliteli ve kullanışlı ürünlere sahiptir. Bebek bakımının çok daha pratik hale gelmesi için çözüm üretmektedir. Daha sağlıklı bir yaşama kolay ulaşmayı sağlamak üzere anne ve babalar için bebek bakımına yardımcı ürünler geliştirmiştir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Philips Avent'in başlıca ürettiği ürünler; emzikler, göğüs pompaları, biberonlar, biberon emzikleri, biberon ısıtıcıları, sterilizatörler, damlatmaz çocuk bardakları, yemek makineleri, yemek takımları, bebek telsizleri ve termometrelerdir.

Bebekleri nazikçe sakinleştiren yumuşak ve doğal dokulu Philips Avent emzikler, ortodontik olarak bebeği sağlıklı bir şekilde yatıştırmayı amaçlamaktadır. Üzerindeki hava delikleri sayesinde bebeğin cildinin hava almasını sağlayarak tahriş olmasını önler. Simetrik şekilli emzikler bebeğin büyüyen damak ve diş yapısına uyumludur.

Philips Avent manuel ve elektrikli göğüs pompaları her yerde anne için sütünü sağmasını kolaylaştıran bir numaralı ürünlerdendir. Annenin ihtiyacını konforlu bir şekilde gideren ürünler, hassas yapısı sayesinde kolaylıkla kullanılabilir. Sütün sağlıklı bir şekilde tamamen sağılabilmesi için tüm konfora sahiptir. Masaj başlığı cildi rahatlatarak sütün akışında rahatlatıcı etki yaratır. Cihaz, bebek emme hareketini taklit edecek şekilde tasarlanmıştır. Philips Avent ürünlerinin kolaylıkla temizlenebilmesi özellikle pompalar açısından oldukça önemlidir. Benzersiz tasarımlı göğüs pompaları, pompalama sırasında vücudun öne eğilmesine gerek kalmadan kullanılabilir. Bu tasarım, sütün daha kolay akmasını sağlar.

Anne göğsüne benzeyen geniş ağızlıklı Philips Avent biberonları, bebeğin emmesi sırasında gelen havanın doğruca bebeğin midesine gitmesini önler. Onun yerine biberondaki boruda birikmesini sağlayarak bu şekilde gazın ve kolik sancılarının önüne geçer. BPA içermeyen biberonlar, aynı zamanda yumuşaktır ve bebeğin ağzına uyumludur. Kolay akışları sayesinde bebeklerin karnı kolayca doyabilir. Biberon kullanmak zorunda kalan anneler için sunulan anne göğsüne en yakın yapıya sahip ürünler sayesinde, bebekler annesini emmekten vazgeçmeden biberonla da beslenebilir. Tüm beslenme ürünleri birbiriyle uyumludur. Kolay temizlenen, uzun süre dayanan malzemelerle üretilmiştir.

Philips Avent biberon ısıtıcıları acil durumlarda yardımınıza koşarken, istediğiniz sıcaklıkta süte birkaç dakikada sahip olmanızı sağlar. Dondurulmuş sütlerin buzunu çözmek için de kullanılır. Sterilizatörlerse bebeğinizi mikroplardan korur, mutfakta fazla yer kaplamaz. Sağlıklı bir bebek beslenmesinin vazgeçilmez ürünüdür. Hızlı bir şekilde tüm beslenme ürünlerini steril hale getirebilirsiniz.

Çocukların eline gönül rahatlığıyla verilebilecek, ters çevrildiğinde dahi akmayan Philips Avent suluklarla çocuklar, yetişkin gibi su içmeye ilk adımlarını atabilirler. Kolay tutulan ve akıtmayan eğitici bardakları çocuklarınıza güvenle alabilirsiniz. 

Philips Avent yemek makineleri ve eğlenceli yemek takımlarıyla çocuklar sağlıklı bir şekilde sütten katı gıdaya geçebilirler. Zahmetsizce ve kısa süre içinde lezzetli mamalar elde edebilirsiniz. Kaynatmaya gerek olmadan yiyecekleri sağlıkla buharda pişirmenizi sağlayan ürünler, püreden katı gıdaya geçişin her aşaması için uygun olarak dizayn edilmiştir.

Philips Avent bebek telsizleri ve termometreleriyle çocuğunuzu rahatlıkla kontrol edebilir, güvenliğinden ve sağlığından emin olabilirsiniz. Bebeğinizle aranızdaki güvenli bağlantıyı sağlayan görüntülü ve sesli telsizlerle gözünüz arkada kalmaz. Enerji tasarruflu ürünlerle sürekli pilin bitmesi sıkıntısı yaşamazsınız. Son teknoloji özellikleri içinde barındıran ürünler, kalitesiyle fark yaratmaktadır.

0-3 yaş arası çocukları için anne-bebek ihtiyaçlarını en kullanışlı çözümlerle buluşturan Philips Avent ürünleri, bebeğinizin her aşamasında sizinledir. Maksimum konfor sağlayan ergonomik tasarımlar, kullanım kolaylığıyla birleşerek yenidoğandan çocuklara kadar annelerin bir numaralı yardımcısıdır.

Bebeğinizin hayata sağlıklı bir başlangıç yapması için Philips Avent ürünlerini kullanabilir, konforlu ve rahat bir annelik deneyimi yaşayabilirsiniz. Bebeğinize her şeyin iyisi için Philips Avent ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Avent

2B takipçi
1Bürün
Vitrin
Tüm ürünler