Philips Avent Bebek Telsizi modelleri çeşitli teknolojik özellikleriyle bebeğinizi en iyi şekilde kontrol edebilmenize olanak tanıyor. Sesleri son derece pürüzsüz bir şekilde size ileten ürünler, LED'li ışıklandırma sistemleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Ses seviyesini kontrol edebilmenize olanak tanıyan Avent telsizler, enerji tasarrufu sağlayan modlarıyla da kullanımını daha pratik bir hâle taşıyor. 24 saate varan çalışma süresiyle kesintisiz bağlantı sunan ürünler, 300 metreye kadar dış mekan menzili de ortaya koyuyor. Bu sayede bebeğinizle bağlantınız hiçbir zaman kesilmiyor. Philips Avent Bebek Telsizi fiyatları modele göre farklılıklar gösterebiliyor. İndirim ve kampanya dönemlerinde de fiyatlarda büyük değişiklikler oluyor. 

Üst düzey özellikleriyle Philips Avent Bebek Telsizi modelleri, bebeğinizi her an duyabilmeniz için en uygun koşulları sunuyor. Sizlere de Philips Avent güvencesiyle içinizi rahatlatmak kalıyor.

Philips Avent

Philips'in bebek ürünleri markası olan Avent, annelerin içini rahatlatacak benzersiz ürünler ortaya koyuyor. Bebek biberonları, göğüs pompaları, bebek telsizleri, beslenme ve sağlık aksesuarlarıyla Philips Avent, bebek bakımını oldukça kolay bir hâle getiriyor. Bebeğinizi kolayca takip edebilmenize olanak tanıyan bebek telsizleri en ufak sesleri bile pürüzsüz ve kesintisiz bir şekilde sizlere ulaştırıyor. Diğer ürünler ise hem sağlıklı beslenmeye yardımcı oluyor hem de bütün zorlukları ortadan kaldırıyor. Yalnızca bebekler için değil çocuklar için de özel olarak ürettiği ürünleriyle Philips Avent, doğumdan itibaren ebeveynliğinizin her aşamasında sizlerle birlikte oluyor. 

Benzersiz Teknik Özelliklerle Teknolojiden En İyi Şekilde Yararlanın

 • Ürünlerde bulunan düşük pil seviyesi göstergesi, ürünün gücü azaldığında şarja takabilmenize veya pilini değiştirebilmenize yardımcı oluyor.
 • Ses seviyesi kontrolü, bebeğinizin sesini dilediğiniz seviyede duyabilmenize olanak tanıyor.
 • Ürünler, otomatik menzil dışında uyarısı sayesinde bebeğinizle her an bağlantıda kalmanıza imkan sağlıyor.
 • Gece ışığı, bebeğinize rahatlatıcı ışıklarla dolu bir ortam sunuyor. Böylece daha konforlu bir bebek odası ortamı oluşturuyor.
 • Yüzde yüz gizlilik sayesinde bebeğinizle aranızdaki iletişimi başkalarının duymasına izin verilmiyor.

Philips Avent Bebek Telsizinin Öne Çıkan Özellikleri

Philips Avent Bebek Telsizi, kristal netliğinde seslerle bebeğinizin çıkardığı en küçük sesleri bile işitebilmenize imkan sağlıyor. Tek bir düğmeyle sizin sesiniz de bebeğinize iletiliyor. Bu sayede yanında olmasanız bile bebeğinizi kolayca rahatlatabilmenize olanak tanınıyor. Geliştirilmiş DECT teknolojisine sahip olan ürünler, en küçük hıçkırığı bile duymanıza yardımcı olurken aynı zamanda yüzde yüz gizlilik de sağlıyor. Ürünlerde yer alan rahatlatıcı gece ışığı bebeğinizi sakinleştirmede etkin bir rol oynuyor. 

Philips Avent Bebek Telsizi modellerinde yer alan benzersiz akıllı ECO modu, kullanılan gücü otomatik olarak minimuma düşürüyor ve pilin kullanım ömrünü ikiye katlıyor. Bebeğin ne kadar yakınında olursanız olun kullanılan güç her zaman minimumda kalıyor. En düşük güçle en iyi bağlantı her an sizlerle birlikte oluyor. Ürünlerde bulunan 5 LED'li ışıklandırma sistemi ebeveyn ünitesi sessiz modda olsa bile bebeğin odasındaki ses düzeyini gösterebilmek amacıyla yanıyor. Ürünler, gücü azaldığında veya kapsama alanından uzaklaştığınızda uyarı veriyor. Böylece her an bağlantıda kalmanıza imkan sağlanıyor. Philips Avent Bebek Telsizlerinde bulunan ses seviyesi kontrolü, ses düzeyini dilediğiniz şekilde ayarlayabilmenize yardımcı oluyor. 50 metreye varan iç mekan menziline ve 300 metreye varan dış mekan menziline sahip olan ürünler, bağlantı konusunda mükemmel bir performans ortaya koyuyor.

Ürünler, 24 saate varan çalışma süresi sayesinde gün boyunca kesintisiz bir şekilde bağlantıda kalmanıza olanak tanıyor. Elektrikle veya pille çalışan ürünler, dilediğiniz güç seçeneğini kullanabilmenize imkan sağlıyor. Bu sayede Philips Avent Bebek Telsizleri, sizin ve bebeğiniz için en uygun koşulları ortaya koyuyor.

Siz de Philips Avent Bebek Telsizleri ile tanışın; bebek bakımını daha kolay ve eğlenceli bir boyuta taşıyın.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Avent Bebek Telsizi Fiyatları

4 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Philips Avent Bebek Telsizi
  2. Chicco Bebek Telsizi
  3. Yoyko Bebek Telsizi
  4. Weewell Bebek Telsizi
  5. Motorola Bebek Telsizi
  6. Loobex Bebek Telsizi
  7. Eycem Bebek Telsizi
  8. Switel Bebek Telsizi
  9. Alife Bebek Telsizi
  10. Beurer Bebek Telsizi
  11. Kiwi Bebek Telsizi
  12. Vtech Bebek Telsizi
  13. Angel Eye Bebek Telsizi
  14. Medisana Bebek Telsizi
  15. Avm-Elektronik Bebek Telsizi
  16. Baby Monitör Bebek Telsizi
  17. Bebevo Bebek Telsizi
  18. Ednet Bebek Telsizi
  19. Grundig Bebek Telsizi
  20. Hello Baby Bebek Telsizi
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı
 • Marka Philips Avent

Bebek Telsizi Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483639/301128/301154/philipsavent
Başa dön