Philips Avent emzirme ürünleri ailesi, emzirme sürecinin her adımında anneleri desteklemek ve konforlarını artırmak için tasarlanır. Göğüs pedi, göğüs kalkanı ve Niplette gibi göğüs bakımı aksesuarı emzirmeyi kolaylaştırır. Emzirmeye bağlı oluşan çatlak, tahriş, acıma ya da sızıntı gibi sorunların üstesinden göğüs bakım ürünleri ile gelebilirsiniz. Erişilebilir Philips Avent göğüs pedi ve koruyucu fiyatları ile ihtiyacınız olan bakım ürünlerine anında sahip olabilir, emzirme sürecinizi konforlu hale getirebilirsiniz.

Göğüsleriniz İçin Mükemmel Bakım

Emzirme sürecinde göğüslerinizi rahatlatıp korumak için doğru araçlara sahip olmak, konforunuzu artırır. Philips Avent göğüs pedi ve koruyucuları emzirmeye devam etmenizi sağlayarak daha uzun süre emzirmenize yardımcı olur. Philips Avent göğüs ucu koruyucu, emzirme esnasında acıyan ya da çatlamış göğüs uçlarını korumak için ultra hassas, yumuşak ve kokusuz silikon malzemeden üretilir. Emzirme sırasında acıyan göğüs uçlarını etkin bir şekilde korur ve üstün göğüs bakımı sağlar. Philips Avent göğüs ucu koruyucu, sadece göğüs ucunda acıdığında ya da çatladığında bir sağlık uzmanının tavsiyesiyle kullanılır. Göğüs ucu koruyucu, bebeğinizle cilt temasınızı engellemez. Bebeğinizin teninizi ve kokunuzu hissetmeye devam ederek emmesini sağlar. Göğüs uçlarınız iyileştiğinde ise bebeğiniz sorunsuz bir şekilde yeniden göğsünüze dönebilir. Bu sayede anne sütünün sürekliliğini destekler.

Çift Kapak İle Konfor ve Koruma

Philips Avent göğüs kalkan seti annelerin ihtiyaç duyduğu konfor ve korumayı bir arada sunar. Göğüs kapakları, sızan sütü toplamak ve göğüs uçlarını kıyafetlerin neden olabileceği sürtünmeden korumak için sutyenin içine takılarak kullanılır. Deliksiz tasarıma sahip olan Philips Avent süt toplama kalkanını, emzirme sırasında ya da göğüs pompasını kullanırken fazla sütü toplamak için kullanabilirsiniz. Havalandırmalı tasarıma sahip kapakları, göğüs uçlarını korumak ve tahriş olmuş ya da çatlamış göğüs uçlarının daha hızlı iyileşmesini sağlamak için tercih edebilirsiniz. Kapağın göğsünüze nazikçe basınç yapan tasarımı şişkinliği azaltmaya yardımcı olurken, delikler hava dolaşımı sağlar. Cildinizin nefes almasına yardımcı olur. Kapaklar ultra yumuşak silikon destek yastıklarıyla birlikte gelir.

İçe Dönük Göğüs Uçları İçin Niplette

Kadınların yaklaşık %10'unu etkileyerek psikolojik sıkıntılara neden olan içe dönük veya dışa uzanmayan göğüs ucu yapısı; hem anne hem de bebek için emzirmeyi zorlaştıran en önemli faktörlerden biridir. Normal koşullarda bebeğin emme hareketin göğüs ucunu dışa döndürür. Göğüs ucunun dışa dönmemesi durumunda, Philips Avent Niplette basit ve rahat bir çözüm olarak size yardımcı olabilir. Philips Avent Niplette içe dönük göğüs uçları için basit ve etkili çözüm sunar. Annelerin konforlu bir şekilde emzirmesine yardımcı olur. Benzersiz tasarımı, emzirme için uzun süreli ve etkili bir çözüm sunar. Birkaç haftalık sürekli kullanımdan sonra bile göğüs ucu dik pozisyonunu korur. Klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar ile cerrahi olmayan pratik bir çözüm sunar. Cihazda valf ve şırınga yuvasına monte edilmiş sızdırmaz kenarlara sahip şeffaf göğüs ucu kalıbı bulunur. Hamilelikten önce veya hamileliğin ilk 6 ayında kullanılması idealdir.

 Sızdırmazlık İçin Tek Kullanımlık Göğüs Pedleri

 • Emzirme uzmanlarıyla birlikte geliştirilen Philips Avent göğüs pedleri yumuşak bir hisse sahiptir.
 • Nefes alabilen, doğal malzemeler cildinize uyum sağlar. 
 • Maksimum kuruluk için benzersiz dört katmanlı yapıya sahip pedler yumuşak üst katmana ve göğüs ucu oyuğuna sahiptir.
 • Ekstra rahatlık için tasarlanan ultra emici katman, dolgunluk ve yumuşaklık sağlar.
 • Ultra emici katman, sızan sütü hapsederek sızıntıyı ve lekeleri önlerken, nefes alabilen dış katman göğüs ucunun tahriş olmasını engeller.

Philips Avent Göğüs Pedi Öne Çıkan Özellikler

 • Philips Avent Tek göğüs pedleri gün boyunca kuru ve rahat kalmanızı sağlar. 
 • Süt sızıntıları için rahat ve güvenilir bir çözüm sunar.
 • Pedler elbisenizin altında görünmez.
 • Kıvrımlı ve ince formu ile doğal göğüs yapısına uyum sağlar.
 • Yapışkan bant pedin hareket etmesini ya da kaymasını önler.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Avent Göğüs Pedi ve Koruyucu Fiyatları

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips Avent Göğüs Pedleri Koruyucular
  2. Kraft Göğüs Pedleri Koruyucular
  3. Chicco Göğüs Pedleri Koruyucular
  4. Lansinoh Göğüs Pedleri Koruyucular
  5. Wee Baby Göğüs Pedleri Koruyucular
  6. Mamajoo Göğüs Pedleri Koruyucular
  7. Dalin Göğüs Pedleri Koruyucular
  8. Bebedor Göğüs Pedleri Koruyucular
  9. Uni Baby Göğüs Pedleri Koruyucular
  10. Bambino Göğüs Pedleri Koruyucular
  11. Hanymish Göğüs Pedleri Koruyucular
  12. Nuk Göğüs Pedleri Koruyucular
  13. Baby&Me Göğüs Pedleri Koruyucular
  14. Philips Göğüs Pedleri Koruyucular
  15. Silverette Göğüs Pedleri Koruyucular
  16. Silverlayt Göğüs Pedleri Koruyucular
  17. Ameda Göğüs Pedleri Koruyucular
  18. Fresh'n Soft Göğüs Pedleri Koruyucular
  19. MYCey Göğüs Pedleri Koruyucular
  20. SilverNurse Göğüs Pedleri Koruyucular
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Philips Avent
DSACategoryId/2147483639/23020380/301140/philipsavent
Başa dön