Bebeklerin anne karnından itibaren edindiği emme refleksi, doğumdan sonra hayati bir önem taşır. Bebeklerin, anne sütüyle beslenmeleri önerilen ilk 24 aylık süreçte emme refleksi beslenme için çok büyük önem taşır. Bebekler için doğal bir refleks olan emme refleksi, birinci ya da ikinci aydan itibaren emzik kullanılarak desteklenebilir. Anne bebek ürünlerinde en iddialı markalardan biri olan Philips Avent emzik modelleriyle de ebeveynlere bebeğin her dönemine uygun sayısız emzik alternatifleri sunar. Philips Avent Yalancı Emzik Fiyatları ile ebeveynleri mutlu ederken, yalancı emzik ürünlerindeki kalitesiyle de bebeklerin en önemli ihtiyacına hizmet eder.

Philips Avent Emziklerle Bebeklerin Emme Refleksine Destekleyin

Emme refleksinin beslenmeye katkısının yanında bebeğinizin psikolojisi açısından da önemli bir rolü vardır. Yapılan tüm araştırmalar, emme refleksinin beslenmenin ötesinde bebekleri mutluluk verdiği ve güvende hissetmelerini sağladığını ortaya koymuştur. Bebeklerin emziklerini aldıktan sonra huzurlu bir şekilde uyuması, ağlarken yalancı emzikler yardımıyla hemen susması bu araştırmaları destekler niteliktedir. Bebekler için bu kadar önemli olan emme sürecine katkı bulunmak için geliştirilen emziklerde kaliteli çözümler üreten Philips Aven Yalancı Emzik ürünleri, anne ve babaların güvenle bebeklerine sunabileceği çözümler sunar. Rengarenk ve her biri kaliteli materyalden üretilen Philips Avent emzik modelleri ile bebeklerinizin her anına sağlıklı ve keyifli dokunuşlar yapın. 

Her Parçasıyla Kaliteli Emzik Modelleri

Philips Avent Yalancı Emzik modellerinde, bebeklerin farklı dönemleri için ayrı özelliklerde ürünler geliştirmiştir. Anne bebek ürünlerinde kalitesiyle ve ürün çeşitliliğiyle aranan markalardan olan Philips Avent, bebeğinizin sağlığı için zararlı materyaller içermeyen silikon materyalden üretilen emzik çeşitleri modellerine sahiptir. Emzik ürünleri, bebeğin ağzına yerleştirilen silikon ya da kauçuk materyalden üretilen emzik bölümü, emziğin yutulmasını engelleyen ağızlık bölümü ve emziği tutmayı sağlayan sap kısmı olmak 3 ana bileşenden oluşur. Emziğin her bir parçasında kullanılan materyal, tasarım şekliyle emziğin kalitesi bakımında belirleyici bir unsurdur. 

Yumuşaklık Seviyesine Göre Emzik Tercihi

Philips Avent Emzik modelleri silikon kısmının yumuşaklık ve sertlik seviyesine göre de gruplandırılmıştır. Bebekler, emme refleksinin kuvvetine göre, farklı yumuşaklık derecesine sahip olan emziklerle mutlu olurlar. Yumuşaklık derecesi bebeğinizin ağız ve damak gelişimini de doğrudan etkiler. Hem yumuşaklık seviyesi hem de doğru yaş grubuna ait ürünler kullanarak ağız ve damak gelişimine olumlu katkı yapabilirsiniz. Philips Avent emzik türlerinde, tam yuvarlak (damaksız) ve ezik uçlu (damaklı) emzik modelleri de bulunur. Ezik modeller bebeğinizin üst damağıyla daha uyumlu hareket ederken, tam yuvarlak uçlu emzikler ise daha güçlü emme refleksi için uygundur. Bebeklerinize hangi emzik modelini tercih edeceğinize karar verirken mutlaka doktorunuzun görüşlerine başvurmanız önerilir. 

Emzik Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Philips Avent yalancı emzik ürünleri, farklı model ve tasarımlarda üretilirken her modelin tüm yaş grubunda kullanılabilen ürünleri mevcuttur. Bebeğinizin hangi ayda olduğuna göre doğru yaş grubuna ait ürünler seçilmelidir. 
 • Yanlış yaş grubundaki ve bebeğiniz için uygun olmayan sertlikteki emzik türleri bebeğinizin çene yapısını olumsuz etkileyerek, ilerleyen yaşlarda ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. 
 • Emzikleri seçerken bebeklerinizin ilgi duyduğu renkler ve şekillere sahip emziklere yönelerek, bebeklerinizin emziği severek kullanılmasını sağlayabilirsiniz. 
 • Emzikleri kullanırken en fazla dikkat edilmesi gereken unsur da emziklerin temizlik ve bakımının hiç aksatmadan yapılmasıdır. Sıcak suda periyodik olarak kaynatılması önerilen emziklerin temizliği için üretilen özel temizlik ürünlerini de kullanmanızda fayda vardır. 
 • Uzmanlar, emziklerin kullanım sıklığına bağlı olarak ortalama 2-3 ayda bir yenilenmesini önerir. Bu süreyi uzatmak için birden fazla emzik kullanabilirsiniz.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Philips Avent Yalancı Emzik Fiyatları

104 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips Avent Yalancı Emzik
  2. Chicco Yalancı Emzik
  3. Nuk Yalancı Emzik
  4. Wee Baby Yalancı Emzik
  5. BabySoft Yalancı Emzik
  6. Baby Time Yalancı Emzik
  7. Bebedor Yalancı Emzik
  8. Mamajoo Yalancı Emzik
  9. Bibs Yalancı Emzik
  10. Bambino Yalancı Emzik
  11. Tommee Tippee Yalancı Emzik
  12. Suavinex Yalancı Emzik
  13. Neavita Yalancı Emzik
  14. Nip Yalancı Emzik
  15. Hanymish Yalancı Emzik
  16. Dr.Browns Yalancı Emzik
  17. Baby Soft Yalancı Emzik
  18. Nuby Yalancı Emzik
  19. BabyTime Yalancı Emzik
  20. Mam Yalancı Emzik
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Beden
 5. Yaş Aralığı
 6. Paket İçi Adet
 7. Emzik Özelliği
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Renk A-Z
 10. Güncel Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Philips Avent
DSACategoryId/2147483639/60002072/80383001/297822/philipsavent
Başa dön