Çocuklu aileler için güven veren bir marka olan Pilsan, ürettiği sağlıklı ve kullanışlı oyuncak modelleri ile saygı topluyor. Hem kız hem de erkek çocukları için birbirinden özel ürün modelleri geliştiren firma, dayanıklı oyuncaklarıyla uzun süreli bir kullanımı mümkün kılıyor. Farklı renk seçenekleri ile üretilen oyuncaklar, çocukların zevk ve beğenilerine göre tercih ediliyor. Yaş gruplarını göz önüne alarak geliştirilen modeller aracılığı ile çocukların yaşlarına en uygun oyuncaklarla oynayabilmeleri mümkün kılınıyor. Plastik ve tasarımın bir araya geldiği Pilsan oyuncaklarıyla çocuklar, yaratıcılıklarını konuşturabiliyor; hayal güçlerini geliştirebiliyor. Ürün paketleri üzerinde yer alan bilgilendirici işaret ve yazılar aracılığıyla ebeveynlerin bilinçlenmesi ve çocukları oyun oynarken onlara yardımcı olması sağlanıyor.

Pilsan'ın parkları evlere getiren top havuzu ürünleri ile çocuklar, eğlencenin doruğuna ulaşıyor. Oluşturulan havuzun içerisinde rahatça hareket edebilme olanağına erişen çocuklar, bu sayede enerjilerini verimli bir şekilde atabiliyor. Ezilmeye karşı dayanıklı olan toplar, uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşatıyor. Soğuk kış aylarında dışarıda oyun oynamanın zorlaşmasından dolayı evlere taşınan bu tür oyuncaklarla çocukların öğrenme ve eğlenme gibi iki önemli ihtiyacını karşılaması, olanak kazanıyor. Ürettiği şık kaydıraklarla da dikkat çeken Pilsan markası, çocukların en sevdiği park oyuncaklarından biri olan kaydırakların evlere kurulabilmesini kolay bir hâle getiriyor. Kaydırak modelleri, pratik kurulumları ve dengeli yapıları sayesinde güvenli bir eğlence alanı oluşturuyor.

Pedallı araba ve traktör modelleri, özellikler erkek çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. Ev ortamında ve sokakta kullanılabilen bu oyuncak arabaların pedallı olma özelliği sayesinde çocuklar, ayaklarını aktif bir şekilde kullanarak daha sağlıklı gelişirken koordinasyon yetenekleri de desteklenmiş oluyor. Yüksek hıza ulaşmamaları sayesinde ebeveynlere güven veren bu ürünler, sağlam plastik yapıları ile dayanıklı bir özellik gösteriyor. Akülü araba modelleri de üreten Pilsan markası, otomobil sürme deneyimini çocuk yaşta yaşamaya aracı oluyor. Uzun bir kullanımı mümkün kılan güçlü aküleri ile sabit bir hızda sürüş deneyimi yaşanabiliyor. Fren sistemleri de bulunan bu oyuncak arabalar aracılığıyla çocuklar,  geleceğe hazırlanıyor. Çocukların trafikte daha bilinçli olabilmeleri için akülü arabalar aracılığıyla dersler verilebiliyor.

Pilsan scooter ürünleri, ayak gücünü ve el becerilerini bir arada çalıştırabilmeye yardımcı olan özellikleri ile beğeni topluyor. Hem kız çocuklar için hem de erkek çocuklar için oldukça kullanışlı olan bu ürünlerle çocukların kısa mesafelerde eğlenceli anlar yaşaması olanaklı hâle geliyor. Akıllı fren sistemleri ile kolayca durdurulabilen scooter ürünleri, denge yetisi konusunda çocukların gelişimine destek olurken bisiklet kullanmayı öğrenmeye de altyapı oluşturuyor. Pilsan mama sandalyeleri, anne ve babalar için çocuklarının beslenme saatlerinde oldukça kullanışlı bir ürün olmayı başarıyor. Geniş masası ve güvenli oturma alanı sayesinde çocuklara yeme içme konusunda etkili bir eğitim verebilmeye yardımcı olan mama sandalyeleri, emniyet kemeri içeren tasarımlarıyla güven veriyor.

Soğuk havalarda ev ortamında eğlenmek için uygun bir Pilsan oyuncağı olan salıncak yardımıyla çocukların verimli bir şekilde zaman geçirmesine yardımcı olunuyor. Kolay ve güvenli kurulumuyla salon gibi geniş ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen bu salıncaklar yardımıyla park havası, evlere taşınıyor. Pilsan bloklar aracılığıyla çocukların hayal gücünün geliştirilmesi olanak kazanıyor. Farklı şekil ve boyutlarıyla sınırsız bir yaratıcılık alanı sunan bloklar yardımıyla binalar, yollar, şehirler inşa edilebiliyor. Şekilleri tanımak ve öğrenmek açısından oldukça yararlı olan bloklar, kırılmaya karşı dayanıklı olan yapılarıyla da göz dolduruyor. Birbirlerine sıkıca geçmeyi başararak yüksek boyutlu yapılar inşa etmeye çalışırken çocukların işlerini kolaylaştırıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pilsan

1136 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Spor Outdoor
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler