Oyun, çocukların dünyasının önemli bir bölümünü oluşturur. Bir eğlence aktivitesinden çok daha ötesidir çünkü çocuklar birçok şeyi oyun esnasında öğrenir. Oyunun zihinsel ve bedensel gelişimin yanı sıra ruhsal gelişime de katkısı bulunur. Öyle ki, çocuklara uygulanan en etkili terapi yöntemlerinden biri oyun terapisidir çünkü kendilerini oyun esnasında oldukça iyi ifade ederler. Piramigo ahşap oyuncak çeşitleri, çocukların hem keyifli zaman geçirmelerini hem de farklı birçok konuya dair çeşitli bilgiler edinmelerini sağlar.

Kavramları Öğreten, Rengarenk Oyuncaklar

Tüm gün boyunca bebekle ilgilenmek ebeveyn açısından hayli yorucu olabilir. Hele ki yürümeye başlayıp hareketlendikleri dönemde bebekleri kontrol etmek oldukça zor bir hâle gelir. Bu durumda en iyi alternatif bebeğin oyuncaklarla vakit geçirmesini sağlamaktır. Piramigo ahşap oyuncaklar rengarenk tasarımlarıyla bebeklerin ilgisini çekmekle kalmaz, aynı zamanda kavramları öğrenmelerine de yardımcı olur. Bebeklerin görsel hafızaları çok kuvvetlidir ve çok küçükken bile gözlem yeteneği ile birçok şeyi kavrayabilirler. Hayvanlar, şekiller, basit nesnelerden oluşan oyuncaklarla ebeveynin de katılımıyla farklı oyunlar türetilebilir. Bebekler bundan hem çok mutluluk duyarlar, hem kavramları öğrenirler, hem de konuşma çağına geldiklerinde çok daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olurlar. Bebekler için ebeveynleri ile beraber oyun oynamak çok kıymetlidir. Ruhsal gelişimlerinde bunun çok büyük etkisi vardır ve Piramigo ahşap oyuncaklar ebeveynlerle bebeklerin keyifli vakit geçirmelerine destek olur.

Okula Da Destekçi, Eğitici Oyuncaklar

Bütün çocuklar eğitim hayatında alınan derslere aynı düzeyde ilgi duymayabilir. Bazılarına matematik gibi özel çalışma gerektiren dersler çok kolay ve ilgi çekici gelmeyebilir. Böyle durumlarda öğrenmeyi eğlence ile bir araya getirmek oldukça faydalı olabilir. Piramigo ahşap oyuncak çeşitleri arasında çarpım tablosu, harfler, organlarımız, trafik işaretleri gibi farklı derslerin dahilinde olan konulara dair oyuncaklar bulunur. Bu tür oyuncaklar çocukların ilgisini çeker ve sıkılmadan öğrenmelerini sağlar. İngilizce öğrenmeye katkıda bulunan oyuncak çeşitleri de mevcuttur ve oyun da işin içine dahil olduğu için çocuklar İngilizceyi öğrenmeye daha istekli hâle gelebilirler. Tüm bu oyuncaklarla hem boş vakit değerlendirilmiş, hem bolca eğlenilmiş, hem de okuldaki derslere katkısı olacak verimli bir çalışma yapılmış olur.

Çeşitli Yetenekleri Pekiştiren Oyuncaklar

Piramigo ahşap oyuncaklardan bazıları müziğe yöneliktir ve çocukların farklı sesler çıkarabilmelerini sağlar. Bu hem beyin gelişimi açısından önemlidir hem de çocuklarda bir sanat dalına dair ilgi uyandırabilir. Oyuncak da olsa enstrüman çalmak çocuklar için oldukça keyif verici olabilir ve özgüven kazanmalarıyla beraber çocukları gerçek enstrümanı çalmaya teşvik edebilir. Sudoku, yapboz gibi oyuncaklar çocukları oyun esnasında düşünmeye yönlendirir ve dikkatlerini pekiştirir. Hafıza oyunları akılda tutma becerilerini ön plâna çıkarır. Bowling tarzı oyuncaklar hedefi tutturma, labirent gibi oyuncaklar ise mantığı kullanarak hedefe ulaşma becerilerini geliştirir. Denge sağlama oyuncakları detaylı düşünmeyi ve belirli fizik kurallarını ortaya koymayı öğretir. Mutfak setleri, bakım aletleri gibi setler de gerçek hayata dair belirli işleri oyun oynayarak gerçekleştirme imkânı sunar.

Piramigo ahşap oyuncakların sunduğu avantajlar:

 • Doğal bir maddeden yapıldığı için çocuklarınızın oynamasında herhangi bir sakınca bulunmaz.
 • Bebeğinizin kavramları öğrenmesine ve bir yandan da eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanır.
 • Çocuğunuzun eğitim hayatını destekleyen ve eğlenirken öğrenmesini sağlayan oyuncaklar vardır.
 • Bazı oyuncak çeşitleri çocuğunuzun motor becerilerini geliştirirken yeteneklerini de pekiştirmelerine yardımcı olur.

Piramigo Ahşap Oyuncak Fiyatları oyuncağın niteliğine ve içeriğine göre değişkenlik gösterir. Eğlendirmesi, çeşitli faydalarda bulunması ve uzun vadedeki katkıları düşünüldüğünde çocuğunuz için yapabileceğiniz en gerekli ve makul harcamanın oyuncak olduğu söylenebilir.

Siz de çocuğunuzu mutlu etmek, keyifli ve verimli vakit geçirmesini sağlamak için Piramigo ahşap oyuncaklara hızlıca göz atabilir ve çocuğunuz için uygun olanını hemen sipariş edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Piramigo Ahşap Oyuncak Fiyatları

91 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Yaş Aralığı
 4. Markalar A-Z
  1. Piramigo Ahşap Oyuncaklar
  2. Kanz Ahşap Oyuncaklar
  3. Dede Ahşap Oyuncaklar
  4. Chicco Ahşap Oyuncaklar
  5. Vardem Ahşap Oyuncaklar
  6. Bemi Ahşap Oyuncaklar
  7. Melissa&Doug Ahşap Oyuncaklar
  8. Birlik Oyuncak Ahşap Oyuncaklar
  9. Sunman Ahşap Oyuncaklar
  10. Can Oyuncak Ahşap Oyuncaklar
  11. Wooden Toys Ahşap Oyuncaklar
  12. Hamaha Ahşap Oyuncaklar
  13. Ağaçtanya Ahşap Oyuncaklar
  14. Playwood Ahşap Oyuncaklar
  15. Learning Toys Ahşap Oyuncaklar
  16. Locco Ahşap Oyuncaklar
  17. Maketçiniz Ahşap Oyuncaklar
  18. Gül Hediyelik Ahşap Oyuncaklar
  19. Montessori Gemisi Ahşap Oyuncaklar
  20. Balatoyz Ahşap Oyuncaklar
  21. Akademiloji Ahşap Oyuncaklar
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Piramigo
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/23032026/piramigo
Başa dön