Pj Masks

Pj Masks

Pj Masks figürleri; Türkiye'de Pijamaskeliler olarak da bilinen çizgi film serisine ait ürünlerden oluşuyor. Bir çizgi film serisinden esinlenerek tasarlanan kahramanlar, Les Pyjamasques kitaplarından esinlenerek ortaya çıkmış oyuncaklardan oluşuyor. Çocukların çok sevdikleri ve keyifle takip ettikleri macera, altı yaşlarındaki üç çocuğun, kertenkele Pijamaskeliler'e dönüşmesiyle ortaya çıkıyor. Pj Masks oyuncakları; Kedi Çocuk, Baykuş Kız, Kertenkele Çocuk gibi iyi kalpli figürlerinden ve kötüler olarak bilinen Gece Ninjası, Kurt Çocuklar ve Romeo'dan meydana geliyor. Figürlerin yanı sıra karakterlere ait birçok aksesuar, kostüm, kırtasiye malzemesi, parti malzemesi ve daha birçok ürün markaların seçkilerinde yer alıyor. 

Kaliteli, Renkli ve Eğlenceli Setler

İyilerin ve kötülerin dünyasını ortaya koyan ve çocukları adeta bir maceraya sürükleyen Pj Masks oyuncakları çocukların tek başlarına ve grup halinde keyifle vakit geçirdikleri ürünlerden. Son derece renkli ve kaliteli materyallerden üretilen bu ürünler, dayanıklılıkları ve ilgi çekici tasarımlarıyla oldukça beğeniliyor. Pj Masks oyuncakları üç yaşından büyük çocuklara uygun tasarlanıyor. Çok çeşitli dizaynları bulunan ürünler içinde setler ilgi görüyor. 2'li, 3'lü, 6'lı, 10'lu setlerde karakterlerin figürleri ve araçları bulunuyor. Karakterlerin diecast araçları da çocukların tercih ettikleri seçeneklerden. Kaliteli metallerden oluşan araçlara karakterler monte ediliyor. Pijamaskeliler sürpriz paketler de son yılların en favori oyuncaklarından. Paketlerin her birinde farklı bir mini figür bulunuyor ve çocuklar paketten hangi figürün çıkacağı konusunda müthiş heyecan hissediyor. Sürpriz paketlerden çıkan oyuncakların koleksiyonunu yapan çocuk sayısı oldukça fazla.

Pj Masks Konseptli Doğum Günleri 

Çocuklar için Pj Masks konseptli doğum günü partileri düzenlemek isteyen anne babalar, karakterlere ait kostümleri ve maskeleri tercih ediyor. Bu konsept çocuklar arasında farklılık yaratıyor. Çok sayıda renk ve modeli olan bu kostümlerle çocuğunuz istediği PJ Masks karakterinin kılığına girebiliyor. Maskeler de doğum günü davetine katılan çocuklara hediye ediliyor. Partiye gelen misafirlere ayrıca Pijamaskeliler figürleri hediye olarak sunulabiliyor. Kostümler, özenli tasarım ve kesim detaylarıyla ön plana çıkıyor. 

Kırtasiye Ürünlerinde Pj Masks Farkı 

Pijamaskeliler figürlerini seven çocuklar, anaokulu ve ilkokul döneminde de bu karakterlerden vazgeçmiyor. Pj Masks figürlerinin yer aldığı baskılar okul çantalarını süslüyor. Pj Masks okul çantalarında aşağıda yer alan özellikler bulunuyor:

 • Geniş iç hacimli modeller, kitap, defter ve kalem kutusu koymak için idealdir.
 • Çantaların ergonomik sırt panelleri sayesinde çocuklar yorulmadan çantalarını kullanabiliyor.
 • Çantalar genellikle %100 polyester kumaştan üretiliyor.
 • Fermuarlı bölmelere sahip olan ürünler kolay kullanım olanağı sağlıyor. 
 • Çantaların büyük çoğunluğunda matara koyabilmek için file cep bulunuyor.
 • Yastıklamalı sırt askıları, kolay kullanım sağlıyor. 

Kırtasiye Ürünlerinde Yer Alan Ek Özellikler

 • Çantaların çekçek mekanizmalı olanları el bagajı olarak da kullanılabiliyor. 
 • Ürünlerin çekçek mekanizmaları çıkarıldığında sırt çantası olarak da kullanılabiliyor. 
 • Ürünlerde sağlığa zararlı madde ve boyalara yer verilmiyor. 
 • Beslenme çantalarında yer alan ısı yalıtımı sayesinde yiyecekler bozulmadan muhafaza ediliyor.
 • Beslenme çantaları çocuk sağlığı düşünülerek üretiliyor.

Pijamaskeliler kırtasiye malzemeleri arasında çanta ve beslenme çantalarının yanı sıra su mataraları da yer alıyor. Pj Masks figürlerinin yer aldığı kalem, silgi gibi ürünler de okula giden çocukları motive ediyor. Ürünler hediye olarak da mükemmel bir seçenek olarak değerlendirilebiliyor. Ürünlerin fiyatları oyuncağın cinsine, boyutuna, teknik detaylarına, donanımlarına göre değişiyor. Her bütçeye uygun ürün, markaların seçkilerinde çeşitli aralıklarla yer alıyor. Tüm Pj Masks ürünlerini inceleyerek, çocuklarınıza ve sevdiğiniz tüm miniklere bu figürlerden satın alabilir, hepsini mutlu edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...