Play-Doh oyun hamurları, rengarenk çeşitleri ile çocukların yaratıcılığını geliştiriyor, motor kaslarının gelişimine destek oluyor. Ürünlerin yer aldığı paketlerde birden fazla kutu bulunuyor. Her kutu içinde farklı renklerde oyun hamuru sunuluyor. Play-Doh markası, çocukların sağlığına zarar vermeyen bileşenlerden ürettiği oyun hamurları ile çocuklar için her seferinde farklı bir oyuncak yaratılmasını sağlıyor. Bazı hamurların yanında verilen şekillendirici aparatlar ile hamuru şekillendirmek kolaylaşıyor. Aparatı kullanarak Play-Doh oyun hamuru türlerini şekillendirebilir, daha sonra bu şekilleri birleştirerek farklı bir nesne elde edebilirsiniz. Böylece çocuğunuz ile oyun oynamaya vakit ayırarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Play-Doh Oyun Hamuru Çeşitleri

Play-Doh oyun hamuru çeşitleri, özel kutusunda birçok renk ile birlikte sunuluyor. Beyaz, sarı, mavi, yeşil, kırmızı ve pembe gibi birçok renkte oyun hamuru kutuların içinde yer alıyor. Play-Doh set olarak sunduğu oyun çeşitlerinde, hamur ile farklı oyunları oynayabilmeyi de sağlıyor. Örneğin çocuklar dişçi seti ile kocaman, dişsiz bir ağızın içine hamurlardan oluşturulan dişleri yerleştirebiliyor. Fırça yardımı ile dişleri fırçalıyor, çekilmesi gerekenleri çekiyor, tedavi ediyor. Dondurma şatosundaki dondurmaları hamurdan yapabiliyor. Rengarenk pastalar hazırlayabilecekleri pasta seti de markanın ürünleri arasında yer alıyor. İnşaat kamyonuna hamurdan yaptığı inşaat malzemelerini yükleyip boşaltarak kendi oyununu kurgulayabiliyor.

İtfaiye setleri ve Disney’in prenses setleri gibi birçok oyun da çocukların kendi kurguladıkları hikayelerin kahramanlarını seçebilmelerini sağlıyor. Çocuklar, kutu içinden çıkan oyuncakları belirli bir düzende yerleştiriyor. Hamurlar ile eksik eşyaları kendi elleriyle yapıyor ve yerlerine koyuyor. Daha sonra da zihinlerinden yarattıkları hikayeler ile kahramanlarını harekete geçiriyorlar. Böylece hem el becerisi hem de zihinsel gelişime yönelik günlük aktivitelerini yerine getirmiş oluyorlar.

Play-Doh oyun hamurları içerisinde farklı dokularda ürünler de yer alıyor. Işıltılı oyun hamurları bunlar arasında görülebiliyor. Setlerin içinde hamurlara şeklini verecek aparatlar da sunuluyor. Hayvan figürleri, gökyüzüne ait figürler, geometrik şekiller bunlar arasında yer alıyor. Bu kalıplar ile hamurları kolayca kesip istenilen şekilde oyun hamuru elde edilebiliyor. Çizgi film ya da film karakterlerinden yola çıkarak hazırlanan Play-Doh oyun hamuru çeşitleri de bulunuyor. Bunlardan bazıları; Star Wars, My Little Pony, Hulk gibi karakterlerin içinde yer aldığı oyuncaklardan oluşuyor.

Play-Doh Oyun Hamuru Fiyatları

Play-Doh oyun hamuru fiyatları ürünlerin tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere, ürünlerin niteliğine göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun bir Play-Doh ürünü mutlaka bulunabiliyor. Belirli bir fiyat aralığında ürün arıyorsanız çocuğunuz için bütçenize uygun oyun hamurunu Play-Doh oyun hamuru çeşitleri arasından seçebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları, ürünlerin tekli ya da set halinde olup olmamasına göre de değişebiliyor. Figürlerden oluşan oyuncakların, aparatlarındaki farklı özellikler sebebi ile fiyatlarında değişkenlik görülebiliyor.

Play-Doh oyun hamuru modelleri, çocukların günlük yaşamda gördüklerini taklit edebilmelerini de sağlıyor. Büyüklerin yaptığı işleri hamur yardımı ile deneyimleyebiliyorlar. Tepsi içinde sunulan oyun hamurları, setin içerisindeki aparatlar yardımı ile hamurlardan yemek yapabilmelerine yardımcı oluyor. Kurabiye setleri ve tamir setleri bunlar arasında sayılabilecek ürünlerden bazıları olarak yerini alıyor. Setlerin içinde yer alan tava, tencere, tabak, pasta kalıpları gibi aparatlar, hamurdan yiyeceklerin hazırlanması, pişirilmesi ve servis edilmesini sağlıyor. Böylece çocuklar büyüklerinden gördüklerini, kendilerini tehlikeye atmadan oyuncaklar aracılığı ile gerçekleştirebiliyor.

Çocuklar, Play-Doh ile hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de gelişimlerine katkı sağlayan bir aktiviteye sahip oluyorlar. Çocuklarınızın zevkine, eğilimlerine ve yeteneklerine göre oyun hamuru setlerinden seçiminizi yapabilir, onun beğeneceği bir tanesini alabilirsiniz. Sevdiğiniz minikler için de hoş bir hediye olabilecek oyun hamurlarına hemen sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Play-Doh Oyun Hamuru Fiyatları

584 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 584 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/80123020/23020688/playdoh