Playskool, kız ve erkek çocuklarına özel olarak geliştirdiği çok sayıda eğlenceli ve öğretici oyuncak sunar. Siz de çocuğunuzun oyuncak koleksiyonuna birbirinden eğlenceli oyuncaklardan ekleyerek ona küçük sürprizler yapabilirsiniz. Sağlığa zararlı maddelerin kullanılmadığı için ebeveynlere büyük güven veren Playskool marka oyuncaklar, çocuğunuzun zihinsel ve fiziksel gelişimine de katkı sağlar. Oldukça dayanıklı olan Playskool oyuncak modelleri, kırılmalara karşı sağlam bir yapı sergileyerek verimli bir şekilde kullanılabilir. Çocukların el yapılarına göre dizayn edilen ürünler, ergonomik tutuş için idealdir. Plastik ağırlıklı malzemelerin yoğunlukta olduğu oyuncaklar, oldukça hafif olmalarıyla da çocukların rahatça oynayabilmesi için uygundur.

Hayvan Sevgisi Kazandıran Oyuncaklar

 • Playskool markasının hayvan figürleriyle tasarladığı kullanışlı oyuncaklar sayesinde çocuğunuz hayvanları küçük yaşlardan itibaren tanıyıp sevmeye başlar.
 • Hareket edebilen parçalara sahip modeller, çok yönlü bir şekilde kullanılabilmeleriyle çocukların oyunlarına eğlence katar.
 • Oyuncaklar el becerilerini geliştirmeye yardımcı ürünler ile hem hesaplama hem de bilgi birikimini artırma gibi alanlarda da çocuğunuza katkı sağlar.
 • İçeriklerinde toplara da yer veren oyuncak setleriyle çocuğunuz hareketli oyunlar oynayıp enerjisini kolayca atabilir.
 • Ev ortamında ya da park ve bahçe gibi alanlarda kullanılabilen oyuncaklar sayesinde çocuğunuz arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşar.

Yürümeyi Öğrenmeye Yardımcı Oyuncaklar

Çocuğunuzun yaş grubuna göre satın alabileceğiniz Playskool ürünleri içerisindeki yürümeye yardımcı oyuncaklar, çocuğunuzun ilk adımlarını atmasına yardımcı olur. Çocuğunuzun hem tutunmak hem de içerisine oturarak ayaklarını çalıştırmak için yararlanabileceği arabalar ile ebeveyn kontrolünde verimli bir şekilde pratik yaptırılabilir. Tutamak bölümünün çocuğunuzun el yapısına uygun şekilde dizayn edilmesi, tutunmayı ve denge sağlamayı kolaylaştırır. Tekerleklerin hem halı hem de çim ve parke gibi farklı yüzeylerde rahatça dönebilmesi sayesinde evde ya da açık alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kornalı arabalar ile çocuğunuz eğlenceli vakit geçirip sesleri kullanmayı da öğrenebilir. 

Çocuğunuz İçin Eğlenceli Oyun Arkadaşları

Yumuşak yüzeye sahip kumaşları ile beğeni toplayan Playskool oyuncaklar, çocuğunuza eğlenceli bir oyun arkadaşı hediye etmenizi de sağlar. Hem uyurken hem de oyun saatlerinde çocuğunuzun yanından ayırmayacağı oyuncaklar, çocuğunuzun en yakın arkadaşları olur. Pelüş oyuncaklar, sevimli tasarımları ile çocukların ilgisini çekerek onları güldürmeyi de başarır. Sağlam dikişleri sayesinde açılmayan ve darbelere karşı dayanıklı olan pelüş oyuncaklar, uzun süreli bir kullanım da sunar. Hareket edebilen ve pil desteği ile uzun süre kullanılabilen eğlenceli oyun arkadaşlarına çocuğunuzun oyuncak sepetinde yer vererek zengin bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Süper kahraman setleriyle ise özel karakterleri ve onların taşıtlarını bir arada içeren oyuncaklara erişebilirsiniz. 

Hem Eğlendiren Hem de Öğreten Set Oyuncaklar

Çocuğunuz birçok parçadan oluşan set halindeki oyuncaklar ile oyun kurmayı öğrenir. Mutfak temalı setler ile yemek yapma, yiyecekleri tanıma ve mutfak gereçlerini kullanma gibi konulardaki yeteneğini geliştirir. Oyun battaniyeleri satın alarak çocuğunuz için özel bir oyun alanı yaratıp burada güven içerisinde vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hareketli parçalara ve ses çıkaran ürünlere sahip setler çocuğunuzun ilgisini çekmeyi başararak dikkat becerisini geliştirir. Bulmaca ve puzzle temalı oyuncaklar, çocuğunuzun zekasını geliştirmeye yardımcı olan ürünlerdir. Parçaları farklı renklerde üretilmiş oyuncak setleri ile çocuğunuza renkleri tanıtabilirsiniz. Kamyon, araba ve itfaiye gibi farklı araçları çocuklara tanıtan oyuncaklar, çocuğunuzun taşıtları tanımasını sağlar. Farklı geometrik şekillere sahip oyuncak setleri çocuğunuzun kare, yuvarlak ve üçgen gibi şekilleri tanımasını sağlar. Kaplardan oluşan oyuncak setlerini sipariş edip çocuğunuzun motor becerilerini geliştiren eğlenceli ürünlere sahip olabilirsiniz. Farklı boyutlardaki kaplar rahatça iç içe geçirilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Playskool

54 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk
 6. Yaş Aralığı
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön