Karanlık ortamları aydınlatmak amacıyla üretilen el fenerleri, her evde bulunması gereken işlevsel ürünlerden bir tanesi. Elektrik kesildiğinde kapalı mekânlarda ya da orman ve kamp alanı gibi açık mekânlarda temel ihtiyaçlardan biri haline gelen el fenerleri, farklı modellerde bulunuyor. El fenerleri arasında profesyonel kullanıma hitap eden ürünlerin başında Police el feneri çeşitleri geliyor.

Police El Feneri

Police el feneri, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün polis memurlarına dağıtımını yaptığı fener çeşidi olarak biliniyor. Resmi el feneri modelleri ile benzer özellikler taşıdığı için polis tipi el feneri olarak adlandırılan fenerler; siyah küçük gövdesi ve güçlü teknik özellikleri ile standart kullanıma göre üretilmiş el fenerlerinden ayrılıyor. Yine normal el feneri çeşitlerine oranla farklı şarj etme özelliklerine sahip olan polis tipi fenerler, şok özelliği gibi birçok değişik özelliği de üzerinde taşıyor.

Güçlü aydınlatma özelliği ile polisler, askerler, özel güvenlik görevlileri, park çalışanları, site çalışanları gibi profesyonel çalışma ortamları için tasarlanan ürünler; farklı kullanım alanlarına da uygun oluyor. Doğa sporları ile ilgilenen profesyonel kampçılar için uygun olan veya elektrik kesintisinin fazla olduğu kırsal alan için ideal bir aydınlatma sunan ürünler, doğal afet gibi acil durumlarda büyük yardımcılar arasında yer alıyor. Aynı zamanda küçük tasarımı ile taşıması kolay el feneri modellerinden oluyor ve ergonomik tasarımı ile hem acil durumlarda kullanım için uygun özellikler taşıyor hem de profesyonel işlerde çalışanların ihtiyacına uygun bulunuyor.

Police El Feneri Modelleri

Police el feneri modelleri, işlevsel özellikleri ve tasarımları ile değişiklik gösteriyor. Klasik tipte siyah çelik gövdeli modeller, LED ışıkla çalışıyor. LED ışığı modeline bağlı olarak 500 metre ilerisini gösterebiliyor. Zoom özelliği ile ışığı dağıtma ve toplama imkânı sahip oluyor ve aydınlatma gücü ürün çeşidine bağlı olarak değişiyor. Fenerler arasında aydınlatma gücü 5 watt olup LED ömrü 100.000 saat olan ürünler askerlik, güvenlik görevlisi ve polislik gibi meslekler için tercih ediliyor. Aydınlatma gücü üç kademeli olan modeller ise parlak, orta ışık ve flaş olarak yanıyor ve ortamın karanlığına bağlı olarak kolayca ayrılıyor. Özellikle yüksek menzil gösterme özelliği ile doğada ve afetlerde ideal olan profesyonel fenerler, şarj edilerek kullanılıyor. Genellikle şarj aleti ve adaptör ile satılan el fenerleri, pil ile çalışma imkânı da sunuyor. İki ya da üç adet kalem pil ile çalışarak her yerde kullanılabilir olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda polis tipi profesyonel el fenerleri, küçük ebatları ile kolayca taşınabilir nitelikte bulunuyor. Cepte veya kemerde kolayca muhafaza edilebilen ürünler arasında kemer askısı ile birlikte satılan ürünler ise kendi askısında kolayca taşınıyor.

Police el feneri modelleri arasında günlük kullanıma hitap eden farklı ürün çeşitleri de yer alıyor. El feneri işlevinin yanında elektro şok cihazı özelliği taşıyan fenerler, standart el feneri görünümü ile kullanıcıya sunuluyor. Siyah çelik gövdesi ile polis tipi el fenerinden farklı olmayan ürünler, güvenlik amacıyla kullanımı ile öne çıkıyor. Saldırganı korkutup kaçırmak amacıyla üretilen ve şok vererek saldırganı geçici olarak uyuşturan cihazların yasal olarak taşınması sorun olmuyor. Şok özelliği taşıyan polis tipi fenerlerin yanında günlük kullanıma uygun olan daha sade ürünlere de erişilebiliyor. Elektrik kesintilerinde veya kırsal ortamda yeterli aydınlatmayı sağlayan ürün çeşitleri, işlevsel özellikler açısından da daha sade bulunuyor.

Farklı ürünleri bulacağınız polis tipi el fenerleri arasında fenerlerin temel işlevlerini, çalışma ve şarj özelliklerini detaylıca inceleyerek kullanım amacınıza uygun fener modelini kolayca temin edebilirsiniz.

Police El Feneri Fiyatları ve Modelleri

47 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Police
  2. Led Lenser
  3. Mag-Lite
  4. Watton
  5. Nitecore
  6. Panther
  7. Nite Core
  8. Square
  9. Fenix
  10. Coast
  11. Maglite
  12. Hiper Onas
  13. Wildlebend
  14. Gerber
  15. Kama
  16. Biggoutdoor
  17. Gold Silver
  18. MHK Collection
  19. Anka
  20. Duracell
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Police
DSACategoryId/60001546/2147483604/356609/358092/police
BAŞA DÖN