Birbirinden faydalı kitaplar yayınlayan Poseidon Yayınları’nın sunduğu eserler kütüphanenizi zenginleştirir. Sosyal medyayı konu alan kitaplarla dijital çağda sosyal paylaşım sitelerinin kullanıcılar için taşıdığı anlamlara dair okumalar yapabilirsiniz. Teknoloji temalı eserlere kitaplığınızda yer vererek gelişen teknolojileri ve inovatif çalışmaları daha yakından takip edebilirsiniz. Ticareti temalı Poseidon Yayınları kitaplarını okuyarak alışverişlerini nasıl gerçekleştirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Markalarla ve pazarlama ile ilgili eserler, geleneksel ve yenilikçi yöntemleri bir arada okuyabileceğiniz ufuk açıcı kitaplara ulaşabilmenizi sağlar. Poseidon Yayınları’nın bastığı yabancı eserler, alanlarında yetkin çevirmenlerin titiz çalışmalarıyla kitaplığınıza ulaşır. Yayınevinin farklı ilgi alanlarına sahip okurlara hitap eden birçok kitabı bulunur. Poseidon kitapları kaliteli ve dayanım oranı yüksek hamurlara sahip kâğıtlarla basılır. Bu sayede, kitaplarınızı yırtılma sorunu yaşamadan keyifli bir şekilde okuyabilirsiniz. Poseidon, estetik ve dikkat çekici kapak tasarımlarıyla da okurların beğenisini kazanır.

Isıya Dayanıklı Kumaşlarla Yatınızın Dekorunu Değiştirin

Yat dekorasyonunda kullanılabilmeye uygun kumaşlar üreten Poseidon markası ile deniz taşıtınızın tasarımını değiştirebilirsiniz. Suni deriden imal edilen kumaşlarla yatınızın çeşitli noktalarını kaplayabilirsiniz. Gerdirilebilir kumaşlar oldukça dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü ve pratik bir ürüne sahip olabilmenizi sağlar. Döşeme malzemesi olarak yararlanabileceğiniz kumaşlar birçok alternatif renk ile tasarlanır. Yatınızda yaratmak istediğiniz dekora uygun renk tonlarına sahip olan kumaşları satın alarak deniz taşıtınızı daha zarif hale getirebilirsiniz. Alev almaz materyallerle özel olarak üretilen bu kumaşlar ısıya karşı dayanıklılık gösterir. Yatların yanı sıra çeşitli teknelerde, otomobillerde ve ofislerde de kullanılabilen kumaşlarla bulunduğunuz alanın tasarımını değiştirebilirsiniz. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan kumaşları ebatlarına göre satın alabilirsiniz. Kesilebilir olan kumaşları ihtiyaçlarınıza uygun ölçülerde keserek kullanabilirsiniz.

Diş Sağlığını Koruyan Teknolojik Ürünler

Poseidon ürünleri arasından ulaşabileceğiniz şarjlı diş fırçalarıyla dişlerinizi sağlıklı bir şekilde fırçalayabilirsiniz. Diş dostu fırçaların ağız yapısına uygun olarak tasarlanması, kullanım konforu elde ederek zaman kazanabilmenizi sağlar. Şarjları uzun süreli dayanıklılık gösteren bu ürünlerle gün içerisinde kısa bir sürede dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Bu ürünlerin hız kademesini gövdelerinde yer alan tuşlarla ayarlayabilirsiniz. Fırça kılı sertliklerine bağlı olarak dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Şarj tabanı parçasına sahip diş fırçalama makinelerini kısa bir sürede şarj ederek uzun süreli şekilde kullanabilirsiniz. Sessiz motor teknolojisini kullanan otomatik diş fırçalarını konforlu bir biçimde çalıştırarak dişlerinizin bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Su haznesi bulunan diş fırçalama makinelerindeki su yardımıyla dişlerinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Işıklı göstergesi bulunan şarjlı diş fırçalarının kullanıma uygun olup olmadığını bu göstergelerden öğrenebilirsiniz. Ergonomik biçimde dizayn edilen diş fırçalama makineleriyle ellerinizi yormadan dişlerinizi fırçalayabilirsiniz.

Şarjlı diş fırçalarının teknik özellikleri nelerdir?

Kablosuz şarj özelliği ile üretilen diş fırçalarını pratik bir biçimde şarj edebilirsiniz. Değiştirilebilir fırça başlıklarına sahip olan ürünleri ailecek kullanabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliğini kullanımınıza sunan diş fırçalarını zamanlayarak çalıştırabilirsiniz. Plaklarla ve diş eti problemleri ile mücadele etmek için şarjlı diş fırçalarının teknik yetilerinden yararlanabilirsiniz.

Poseidon heykellerinin özellikleri nelerdir?

Çalışma ortamınızı ya da salonunuzu daha şık hale getirmek için dekoratif Poseidon heykellerinin şık tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerle üretilen Poseidon heykelleri bu mitolojik kahramanı asasıyla beraber sunar. Gövdelerinde Poseidon’un adına da yer veren heykelleri boyutlarına göre tercih ederek sipariş edebilirsiniz.

Teflon bant ne işe yarar?

Poseidon marka teflon bantlarla doğal gaz borularınızı sarabilirsiniz. Bu bantların dış etkilere karşı dayanıklı olması, doğal gaz borularınızı koruyabilmenize yardım eder. Esnek yapılarıyla dikkat çeken teflon bantları elinizle ya da makasla keserek borularınıza sarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Poseidon

19 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kozmetik Kişisel Bakım
Kitap Film Müzik
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler