Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profesyonel Koçluk-Umut Ahmet Tarakçı

Park Kitap
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109
Profesyonel Koçluk-Umut Ahmet Tarakçı

Profesyonel Koçluk - Nuri Murat Avcı – Umut Ahmet Tarakçı

Bu kitap House Of Human Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık tarafından uluslararası standartlara uygun, yerel profesyonel koç yetiştirilmesini hedefleyen" Profesyonel Koçluk Eğitimi"nde kullanılan bilgi, metot ve uygulamaları içermektedir.

Kitapta, etkin dinleme, güçlü soru sorma, şekillendirici geri bildirim (yakamoz yaklaşımı), bütünsel koçluk yöntem ve teknikleri (KAMÇI, RÖNESANS, DEVYM), metafor ve beden dili kullanımı programları, koçlukta liderlik, duygusal zekâ ve yaratıcılık konuları ile seçim ve hareketleri tasarlama metotlarını bulabilirsiniz.

Profesyonel Koçluk kitabının birinci amacı koçluk için ihtiyaç duyduğunuz yetkinlikleri öğrenmenizi sağlamaktır; ikinci amacı koçluk yolculuğunda size rehberlik etmektir; üçüncü ve belki de en önemli amacı kendinizi tanımanızı sağlamaktır.

Koçluk yolculuğu uzun soluklu, birçok uygulamaya ihtiyaç duyan, farklı açılar ile bakmayı gerektiren, sabır ve yaratıcılık isteyen bir süreçtir. Kitabın, koçluk yolculuğunuzda size destek olması ve yol göstermesi dileği ile...
 

 

  

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön