Sunumlarınız, sunum kumandası sayesinde parmaklarınızın ucunda olacak. Sunum kumandası ile sunumunuzu uzaktan tek bir eliniz yardımı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün kullanımı ve bilgisayar kullanım koşulları özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ayrıca, kablosuz menzili ve kablosuz çalışma frekansı ürünü kullanacağınız alana bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örneğin, çok büyük bir alanda sunum yapacaksanız kullanacağınız sunum kumandasının kablosuz çalışma frekansının yüksek olması gerekmektedir, eğer düşük kablosuz çalışma frekansına sahip bir sunum kumandanız varsa bu çok büyük alanda kullandığınızda verim alamayabilirsiniz. 

Sunum Kumandasının Genel Özellikleri Nelerdir?

Ürünün şarj süresi ile ürünü hangi sıklık ile kullandığınız önemli iki faktördür. Ürünün şarj süresi çok fazla ise, ürünü sık sık şarjdan çıkararak kullanmanız ürünün tam olarak şarj olmamasına neden olur ve ürünün kullanım ömrünü kısaltabilirsiniz. Pillerin de şarj edilebilir özelliğinin olup olmamasına dikkat etmelisiniz, eğer pilleri şarj edilebilir ise şarj ederek aynı pilleri tek seferde kullan at şeklinde kullanmak yerine daha uzun vadede kullanarak hem bütçenize hem de doğal çevreye destek olabilirsiniz.

İvmeölçer ve Jiroskop algılayıcı teknolojisi ile hareketlerinize bağlı olarak yön vermek istediğiniz sunum kumandasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu noktada ürününüzün algılayıcı özelliklerine (2D - 3D gibi) dikkat etmeniz gerekmektedir. LED ışıklı olan kumandalar ile hem kumandanın çalışıp çalışmadığını anlayabilir hem de sunum sırasında vurgulamak istediğiniz noktaları kumandanın LED göstergelerini kullanarak kolaylıkla vurgulayabilirsiniz. 

Sunum kumandası el anatominize uygun olarak tasarlanmaktadır. Sunum sırasında elinizi yormayacak şekilde hafif olarak üretilmiştir.

Ürünün içeriğine bağlı olarak değişen HDMI uzatma kablosu ile birlikte ürünü sunum yapacağınız bilgisayardan daha uzak bir noktaya kadar taşıyabilir hale getirebilirsiniz. 

Sunum Kumandası Nasıl Kullanılır?

Sunum kumandası kullanılması basit bir üründür. Bilgisayar ve sunum kumandası arasındaki bağlantıyı gerçekleştirdikten sonra bilgisayara gerekli konumları vermelisiniz. Bilgisayarınıza takılı olan sunum kumandası, bilgisayarınız tarafından tanımlanabilir nitelikte olduktan sonra sunum kumandasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sunumunuzun içeriğine bağlı olarak değişen görsel şölenleri ve içeriğindeki bilgileri, sunum kumandası yardımı ile rahatlıkla uzaktan yönlendirebilirsiniz. Böylece sunum yapacağınız alan içerisinde size de geniş bir alan sunarak kendinizi rahat hissetmenize olanak tanır, bilgisayarın çevresinde hareket etme zorunluluğunuzu ortadan kaldırır. Sunum sırasında, sunum kumandasını çok rahat bir şekilde avuç içinize yerleştirdikten sonra tek bir parmağınız ile tuşlara kolaylıkla konum vererek hareket ettirebilirsiniz. 

Sunum Kumandasını Nereden Satın Alabilirsiniz?

Sunum kumandasını online tüm teknoloji marketlerden satın alabilirsiniz. Büyük marketlerin teknolojik aletler bölümünde de bulabilirsiniz. E-ticaret yardımı ile online alışveriş yapabileceğiniz pek çok siteden internet bankacılığı desteği ile satın alabilirsiniz. Online alışveriş, pratik ve güvenilirdir. Kampanyaları takip ederek aynı ürünü çok daha ucuz fiyatlar ile satın alabilir, varsa beraberindeki hediye çekleri ile birlikte kullanabilirsiniz. 

Sunum Kumandası Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Sunum kumandaları, meydana geldikleri ürünün özelliklerine bağlı olarak değişen geniş bir ürün yelpazesine sahip kategoridedir. Bütçenize uygun bir sunum kumandasını bulabilme şansınız olduğunu unutmayarak pazar araştırması yapmalısınız. 

Sunum kumandasını meydana getiren tüm materyallerin deformeli olup olmamasına dikkat ediniz. Aksi takdirde ürününüz çalışmayabilir ya da ürün ile birlikte kullandığınız diğer ekipmanlara zarar verebileceğini unutmamalısınız. 

Sunum kumandasını, kullanma kılavuzunda belirtilen şekli ile kullanmaya özen gösteriniz. Ürünü direkt olarak güneş ısısında bırakmayınız, kuru bir şekilde temizleyiniz.

Satın aldığınız ürünün garanti süresini dikkate alınız, eğer ürününüzde herhangi bir deformasyon meydana gelirse garanti süresi dahilinde markanın sunduğu teknik destekten faydalanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sunum Kumandası

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 935 ürün
DSACategoryId/2147483643/285390/21028149