Amatör ya da profesyonel, hiç fark etmez, spor yapmak sağlıklı bir yaşamın bel kemiğidir. Türkiye'de sporun bel kemiği ise, futboldur. Farklı yaş aralıklarından pek çok insanın aktif olarak ilgilendiği futbolun ise ayrılmaz parçalarından biri, ekipmanların vazgeçilmez ögesi olan kramponlar. İş arkadaşlarınızla hayatın monotonluğunu kırmak, okuldakilerle bitmemiş rekabetleri sonuca bağlamak veya ligde takımınızı üst sıralara taşımak için sahada ihtiyacınız olan en önemli şey doğru bir krampondur. Ayak esnekliğini ve zemin hakimiyetini üst derecelere taşıyan doğru bir krampon seçmek, sizi sahaların elle gösterilen oyuncularından yapma yolunda önemli bir adım olacaktır.

Puma Krampon

Puma, yıllardır spor malzemeleri üretmekte olup kalitesiyle her zaman akıllarda kalan markalardan olmuştur. Profesyonel sporculara sağladığı malzeme desteğinin yanı sıra, bu ürünlerin aynı zamanda gündelik kullanım için de tasarlanmasıyla ilgilenip profesyonel ürünleri halı sahalara indiriyor. Marka, pek çok sporcunun resmi sponsoru olarak biriktirdiği tecrübeyi, gündelik yaşamınıza ve amatör spor hayatına katıyor. Bir krampondan beklenen ayağı sarması, top hakimiyetine katkıda bulunması ve zeminle uyumlu bir şekilde hareket kabiliyetini artırmasıdır. Puma kramponlar pek çok farklı model ve çeşidi ile bu ihtiyaçların her birine cevap veriyor. Halı sahada arkadaşlarınızla oynarken veya ligde takımınızı üst sıralara taşımak için mücadele ederken, krampon, futbolun her aşamasında en önemli enstrümanınız olacaktır. Doğru seçilmemesi durumunda ayak bileklerinde ve dizde meydana gelecek pek çok sakatlığa yol açabilen krampon, spor hayatınızın devamlılığı ve sağlığınız açısından da büyük önem taşımaktadır. Size uygun doğru kramponla siz de sahada maharetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Puma Krampon Fiyatları

Marka, geniş fiyat aralığı sayesinde her bütçeye hitap edebilen bir yelpaze yaratmıştır. Her amaca uygun, farklı fiyatlarda kramponlardan size uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Amatör olarak futbolla ilgileniyorsanız ve çok da bir bütçe ayırmak istemiyorsanız dahi rahatça erişebileceğiniz bir model bulabileceğiniz kategoride, aynı zamanda profesyonel olarak futbolla ilgilenmek isteyen sporculara yönelik ekipmanlar da bulunmaktadır.

Puma Krampon Modelleri

İsteğe ve ihtiyaca göre farklı modeller halinde bulunan kramponlar pek çok farklı alanda kullanıma imkân sağlamaktadır. Halı, çim ya da toprak saha fark etmez, farklı modellerdeki kramponlar sizin isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilecek niteliktedir. Çim sahalar için uzun çivili modellerin yanında halı ve toprak sahalar için zemin hakimiyetini esas alan kısa çivili modeller de mevcuttur. Krampon alırken dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan birisi, kramponun kullanım alanıdır. Çim sahalarda uzun çivili krampon kullanılmasının nedeni, ayakkabı tabanının çime değil toprağa ulaşması gerekliliğidir. Toprağa saplanan çiviler zeminde kaymayı engeller, ayaklarınızın hareket kabiliyetini artıracağı gibi sakatlanmaların da önüne geçer. Futbolda en sık yaşanan sakatlanmalardan birisi ayak bileği kırıkları ve eklem dönmeleridir. Bu sakatlanmaya genellikle zemine göre yanlış ekipman, krampon seçimi neden olmaktadır. Halı sahalarda uzun çivili krampon kullanmak, ayağınızın zemine tamamen oturmasına engel olacağından dengenizi alışık olmadığınız bir konuma getirir ve böylelikle zaten yüksek hızlarda devam eden oyunda yaşayacağınız kontrolsüzlüğü daha da artırır. Benzer şekilde zemin ve ayak uyumunu sağlayabilmek için krampon, ayağınızın içerisinde sıkıca durmasını isteyeceğiniz bir ekipmandır. Birçok farklı modeliyle Puma, bu farklı ihtiyaçların her birine cevap verebilmektedir. Ayağınıza uygun kramponu seçebilmeniz açısından ürün çeşitliliği de sağlamaktadır.

Farklı fiyatlarda ve özelliklerde pek çok krampon modelinden birini seçerek siz de futbol hayatınızı daha heyecanlı ve hareketli hâle getirin. Takımınızı gururlandırmak veya arkadaşlarınızı alt edebilmek için, siz de şimdi kramponlardan birini sepetinize ekleyin ve sahaların tozunu attırın.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Puma Krampon Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 24 / 48 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384555/puma