Mama Sandalyesi Oyuncağı

Oyun ve oyuncaklar, bebeklerin sağlıklı gelişimi için büyük bir önem taşıyor. Vazgeçilmez öğrenme yöntemleri arasında yer alan ürünler, bebeklerin yaratıcılığını ve hayal gücünü artırmak için ideal yardımcılar olarak ön plana çıkıyor. Kaliteli ve öğretici puset & mama sandalyesi oyuncakları da bebeklerin duygusal, sosyal, zihinsel ve fiziksel gelişimini pozitif yönde destekliyor. Dolayısıyla ebeveynlerin, bebekleri için en uygun oyuncakları seçerken yalnızca eğlendirici ve şirin görüntüye odaklanmayıp güvenilir ve kaliteli ürünleri tercih etmeleri ve aynı zamanda satın alacakları oyuncakların bebek gelişimine katkı sağlayan niteliklere sahip olduğundan emin olmaları gerekiyor.

Pusetler, annelerin hayatını kolaylaştıran ürünlerin başında geliyor. Açık havada bebeğinizle keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan puset, eğitici oyuncaklarla desteklendiğinde çok daha faydalı bir hâle gelebiliyor. Bu şekilde bebeğiniz, pusette ulaşabileceği yakınlıktaki oyuncaklarla dış dünyayı tanırken bir yandan da keyifli zaman geçirmiş oluyor. Aktivite spirali gibi oyuncaklar, pusetlere neşe katmak için birbirinden sevimli modelleri içinde barındırıyor.

Farklı özelliklere sahip oyuncak çeşitleri, bebeğinizin sağlıklı büyüme süreci bakımından da son derece yararlı bir kombinasyon oluşturuyor. Örneğin, yeni doğan bir bebek daha çok yumuşak ritmli müzik ve seslerden hoşlanıyor. Bebeğinizin pusetine iliştireceğiniz müzik çalan bir oyuncak, onun güvende hissetmesi açısından doğru bir çözüm oluyor. Uyumakta güçlük çeken bebekler yataklarına koyulan titreşimli ve müzikli oyuncaklar vasıtasıyla kolayca sakinleşebiliyor.

İki aylık bebekler, yavaş yavaş kavrama becerisiyle tanışmaya başlıyor. Bu noktada bebeğin dikkatini çekecek parlak renkli pelüş oyuncaklar ile kaslarını çalıştırmasını sağlayacak çıngıraklı oyuncak çeşitleri devreye giriyor. Üçüncü ay itibarıyla çevresiyle güçlü bir iletişim içine giren bebekler, bu dönemde keşfetmeye odaklı oyuncakları daha cazip bulmaya başlıyor. Rahatça kavrayabileceği dişlikler, pelüş hayvanlar, üç boyutlu ve renkli kitaplar, üç aylık bebeğe uygun oyuncaklar anlamında uygun alternatifleri oluşturuyor.

Dört aylık bir bebek, kas gelişimini büyük oranda tamamladığı için başını rahatlıkla dik tutabiliyor. Ayrıca, insanlarla etkileşim kurmaktan daha çok keyif almaya başlıyor ve dördüncü ay itibarıyla sosyal gelişimleri de büyük bir ivme kazanıyor. Renkli, sesli ve dokulu oyuncaklar, kolayca öğrenmesini mümkün kılarken, tekrarlanan oyun, müzik ve ritmler hafıza gelişimine katkıda bulunuyor. Yumuşacık dokulu toplar, el ve parmak kuklaları, dişlikler, üç boyutlu kitaplar ve çıngıraklar, dört aylık bebeklerin ilgiyle takip edeceği oyuncaklar arasında yer alıyor.

Beş aylık bebekler, nesneleri ağızlarına götürerek tanıma eğilimi gösteriyor. Düğmeli aktivite oyuncaklarının yanı sıra dokunduğunda ışık veren ve ses çıkaran oyuncaklar da bebeğinizin hem bilgi edinmesini sağlıyor hem de görme ve işitme duyularını harekete geçiriyor.

Altıncı ayına giren bebekler, hareketten hoşlandıkları için ilginç nesneleri takip etmeye başlıyor. Altı aylık bebeğiniz için emekleme oyuncakları, sesli kitaplar, el ve parmak oyuncakları ile "beni takip et" oyuncakları, en uygun seçenekleri oluşturuyor. Öte yandan altıncı ayı takiben ek gıdalarla da tanışmaya başlayan bebekler, mama sandalyesinde sıkça vakit geçirmeye başlamış oluyor. Mama yemeyi eğlenceli bir ritüele dönüştüren oyuncaklarla bebeğinizin beslenme saatleri çok daha keyifli bir hâl alıyor. Yedinci aydan sonra desteksiz bir şekilde oturmaya başlayan bebekler; oturarak oynayabilecekleri oyuncaklar, müzikli oyuncaklar ve aktivite kitapları ile bir yandan eğlenirken bir yandan da öğrenmenin tadını çıkarabiliyor.

Fisher Price, Baby Fehn ve Prego Toys gibi kaliteli ve güvenilir markaların puset & mama sandalyesi oyuncakları, kategoride onlarca farklı seçenekle zevkinize sunuluyor. Aslan, panda, tavşan gibi sevimli hayvan pelüşları, rengarenk aktivite küpleri, resimli kitaplar, müzikli ve titreşimli oyuncaklar, bebeğinizin ufkunu genişletirken aynı zamanda dış çevreyle olan bağlarını güçlendirmesini de bir hayli kolaylaştırıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Puset & Mama Sandalyesi Oyuncakları

95 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 95 ürün
DSACategoryId/2147483639/301132/80138065