Bozulan ekolojik dengeye karşı organik tarım yapan markalardan biri olan Raya Organik, zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Kuru gıdalardan kahvaltılıklara kadar birçok organik ürünü doğal beslenmek isteyen tüketicilere sunar. Bakliyat, kuru yemiş, un mamulleri kategorilerinde onlarca ürünü doğal lezzeti ile sofralarınıza getirir. Salça, sirke ve sos çeşitlerini ev yapımı tadında ürünler olarak sizlere ulaştırır.

Raya Organik Bakliyat Çeşitleri

Raya Organik markasının ürünleri arasında bakliyattan çaya kadar mutfakta ihtiyaç duyacağınız temel besin malzemeleri bulunur. Bakliyat kategorisinde bulgur, pirinç, nohut, mercimek, fasulye gibi temel gıda maddeleri 1 kg’lık ve yarım kg’lık paketler halinde satılır. Mercimek çeşitleri arasında yeşil ve kırmızı mercimekleri alıcıya ulaştırır. Bulgur ve pirinçler incelik ve kalınlıklarıyla mutfakta farklı alanlarda kullanıma hitap eder. Çorba karışımları geleneksel Anadolu lezzetlerini çeşitli tahıllar eşliğinde sizlere sunar. Mercimekten buğdaya kadar birçok malzeme içeren karışımlar, pratik bir şekilde lezzetli çorbalar hazırlamanıza imkân verir. Özellikle tarhana çorbaları, hazır karışımlar eşliğinde özlenen Anadolu’nun geleneksel lezzetlerini sofranıza konuk eder.

Un Mamulleri ve Kahvaltılıklar

Markanın un mamulleri arasında özenle yetiştirilen buğdaydan elde edilen tam organik buğday unu öne çıkar. Özellikle ekmek yapımında tercih edilen tam buğday unları, doyucu tariflerin anahtarı olur. Normal hamur işlerinde kullanılmak üzere üretilen buğday unları ise farklı tariflerde kullanıma daha elverişlidir. Kolay açılan ve kıvam alan unlar, tazeliği ile de dikkat çeker. Diğer un çeşitleri arasında ise daha özel tariflerde kullanılan nohut unu, mısır unu, pirinç unu ve yulaf unu çeşitleri yer alır. Özel un çeşitleri buğday unlarına nazaran daha küçük olan 300 ve 500 gramlık ambalajlarda satılır. Buğday unu çeşitleri ise en az 1 kg’lık paketler içinde alıcıya ulaşır.

Raya Organik, kahvaltılık çeşitleri arasında yumurta, bal, zeytin gibi temel besinlere yer verir. Ayçiçek yağı ile salamura edilen siyah ve yeşil zeytinler, Ege’nin mis gibi zeytinini tatmanıza imkân sağlar. Ballar genellikle çiçek ballarını kapsar. Doğal ve aromatik bir tada sahip olan çiçek balı, mutfakta her alanda kullanılabilir. Markanın ürünleri arasında anne bebek sağlığı için özel ürünler bulunur. Ürünlerin özellikleri şöyledir:

  • Raya Organik bebekler için mama yapımında tercih edilen yulaf unu çeşitlerine sahiptir. Sütle karıştırılarak geleneksel ev yapımı mamalar hazırlamaya imkân verir.
  • Bebekler için tarhana çorbası karışımları üreten marka, karışım içinde tamamen organik malzemeler kullanarak bebeğinizin sağlıklı büyümesini destekler.
  • Organik yumurtaları serbest dolaşım arazisinde yetişen tavukların yumurtalarından elde eder. Çocukları için sağlıklı beslenmenin anahtarı olan yumurtaları 15’li koliler halinde temin edebilirsiniz.

Kuru Yemişler ve Soslar

Kuru yemişler, hem sade haliyle tüketime hem de mutfakta kullanıma uygun ürünlerden oluşur. Besleyiciliği yüksek meyve kuruları arasında dut kuruları bulunur. Dut kuruları, 250 gramlık paketler halinde satılır. Çiğ bademler ise az yağı ve doyuruculuğu ile sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercihidir. Markanın sos koleksiyonu biber ve domates salçası, sirke çeşitleri, zeytinyağı, keçiboynuzu özü gibi yemeklere lezzet katan ürünlerdir. Özellikle sirkelerde çeşitliliğe sahip olan marka, üzüm ve elma sirkelerinin dışında daha nadir bulunan enginar sirkesi, alıç sirkesi gibi ürünleri de alıcılarına ulaştırır. Sos çeşitleri arasında nar özü gibi organik besinlere yer verir. Salatalarda kullanıma uygun olan nar sosları, sade haliyle tüketim için idealdir. Markanın sosları 500 gram, 680 gram gibi şişeler içinde satılır. Nar özü ise 250 ml’lik küçük koyu renk şişeler içinde lezzetini kaybetmeden alıcıya sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...