Geliştirdiği bilgisayar çevre birimleriyle, hem oyun oynarken keyifli zaman geçirmek isteyen teknoloji meraklılarının hem de profesyonel oyuncuların takdirini kazanan Razer, oyun ve multimedya tutkunları için ortaya koyduğu kulaklık modelleriyle dikkat çekiyor. Oyuncuların gereksinimlerini en iyi şekilde bilen markalardan biri olan Razer kulaklık üretimi noktasında farklı yollar izleyerek mükemmel sesin elde edilebilmesini sağlıyor. Kulak içi ve taç yapıdaki kulak üstü kulaklık modelleriyle sektörün önemli markaları arasına yerleşen Razer kulaklık çeşitleri açısından son derece geniş bir ürün gamı bulunduruyor.

Razer Kulaklık Çeşitleri

Mobil oyunculuğa gönül veren ve mümkün mertebe kablolardan kurtulmayı hedefleyen oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayan kablosuz yapıdaki kulak içi kulaklık modelleriyle öne çıkan Razer, değiştirilebilir uçlarla gelen ürünleriyle üst düzey konfor ve yüksek kaliteli ses vadediyor. Düşük frekansları eksiksiz veren ve gerek oyunlardaki gerekse multimedya içeriklerindeki bas vuruşlarının mükemmel duyulabilmesini sağlayan kulak içi kulaklıklar, geniş neodim hoparlörleri (Sürücü) ile memnuniyet yaratıyor. Hareket esnasında değerlendirilebilecek şekilde yapılandırılan Razer kulaklık çeşitleri, hafif olmalarıyla da tercih ediliyor. Uçak imalatında kullanılan alüminyumdan üretilen modellerin bazıları ileri düzey dayanıklılık sergilerken, ses kalitesinden de ödün vermeyerek müzik ve oyun tutkunlarından tam not alıyor. Razer tarafından üretilen kimi kulak içi kulaklıklar, kulak içi monitör olarak geçiyor.

Kulak içi kulaklıklardaki başarısını kulak üstü kulaklık modellerinde de devam ettiren Razer; tasarım, renk ve teknik özellikleriyle büyük çeşitlilik sergileyen kulaklıklarıyla her türlü gereksinime yanıt veriyor. Kulak üstü formdaki Razer kulaklık çeşitleri, mükemmel oyun deneyimi yaşanabilmesi için çeşitli özelleştirmelerle geliyor. İnsanların işitebilecekleri frekans aralıklarında ses sinyali üreten ve 60 mm’ye kadar ulaşan sürücü genişlikleriyle bas, mid ve tiz frekansların rahatlıkla duyulabilmesini mümkün kılan kulaklıklar, kulağı kaplayan yapılarıyla dışarıdan gelen gürültüleri engelliyor. Kablolu ve kablosuz formda üretilen modellerin kablolu sürümleri, 1.5 metreye ulaşan kablo uzunluklarıyla bilgisayar ya da konsol kullanımının son derece keyifli ve konforlu gerçekleştirilebilmesine hizmet ediyor. Üzerinde mikrofona da yer veren kablolu kulaklıklar, kulaklıkların yan kısımlarında bulunabilen kontrol düğmeleriyle kullanıcılarına etkili kontrol imkanı sağlıyor. Özellikle profesyonel olarak müzik prodüksiyonuyla ilgilenen amatör ve profesyonel müzik üreticilerinin yönelebilecekleri Razer kulaklık modelleri, mix ve mastering işlemleri için uygunluk gösterirken, farklı frekanslardaki seslerin tane tane ve net işitilebilmesine de ortam hazırlıyor.

Razer Kulaklık Fiyatları

Kablosuz kulaklık konusunda da uzmanlığını konuşturan Razer, Bluetooth üzerinden bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet ve diğer aygıtlar ile iletişim kurarak ses sinyallerini alan ürünleriyle beğeni topluyor. Katlanabilir yapıda üretilen, bu sayede yolculuklarda pratik şekilde taşınabilen aygıtlar, hafif ve dayanıklı olmalarıyla da uzun soluklu kullanımlar için uygunluk gösteriyor. Razer’ın kendine özgü tasarım dilinin kullanıldığı kablosuz kulak üstü Razer kulaklık çeşitleri, dış sesleri etkin şekilde engelleyebiliyor ve kesintisiz bir oyun süreci yaşanabilmesine yardım ediyor. 20 saate yakın çalışma ve 300 saate yakın beklene süresi sunan modeller, üzerlerinde bulunan mikrofon vasıtasıyla sesli iletişim uygulamalarının da değerlendirilebilmesine imkan tanıyor.

Razer’ın geliştirdiği Surround ses adaptörü aracılığıyla sanal olarak çevresel 7.1 ses desteği verebilen kablolu kulaklıklar, oyunlardaki ve filmlerdeki çevresel etkilerin işitilebilmesine zemin hazırlıyor. Profesyonel olarak DJ’lik yapan ve bu süreç içerisinde değerlendirebileceği bir kulaklığa yatırım yapmak isteyenleri memnun eden Razer kullanıcıları, Spin yapmak ve Jam hazırlamak için uygun olan kulaklık modelleriyle karşılıyor.

Chroma LED aydınlatma, yüksek kaliteli ses çıkışı, ekstra özellikler ve harici ses yongası gibi imkanlarla oyun ve müzik tutkunlarının ihtiyaçlarına çözüm getiren Razer kulaklık fiyatları noktasında da kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Ürünlerin sunduğu özelliklere göre farklılık arz eden fiyatlar, orta ve üst segment ürünler düzeyinde seyrediyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Razer Kulaklık Fiyatları ve Markaları

66 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Kulaklık
Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulaklık Aksesuarları
Kulaklık Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Bağlantı
Toplam 24 / 66 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/razer