Geliştirdiği bilgisayar çevre birimleriyle, hem oyun oynarken keyifli zaman geçirmek isteyen teknoloji meraklılarının hem de profesyonel oyuncuların takdirini kazanan Razer, oyun ve multimedya tutkunları için ortaya koyduğu kulaklık modelleriyle dikkat çekiyor. Oyuncuların gereksinimlerini en iyi şekilde bilen markalardan biri olan Razer kulaklık üretimi noktasında farklı yollar izleyerek mükemmel sesin elde edilebilmesini sağlıyor. Kulak içi ve taç yapıdaki kulak üstü kulaklık modelleriyle sektörün önemli markaları arasına yerleşen Razer kulaklık çeşitleri açısından son derece geniş bir ürün gamı bulunduruyor.

Razer Kulaklık Çeşitleri

Mobil oyunculuğa gönül veren ve mümkün mertebe kablolardan kurtulmayı hedefleyen oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayan kablosuz yapıdaki kulak içi kulaklık modelleriyle öne çıkan Razer, değiştirilebilir uçlarla gelen ürünleriyle üst düzey konfor ve yüksek kaliteli ses vadediyor. Düşük frekansları eksiksiz veren ve gerek oyunlardaki gerekse multimedya içeriklerindeki bas vuruşlarının mükemmel duyulabilmesini sağlayan kulak içi kulaklıklar, geniş neodim hoparlörleri (Sürücü) ile memnuniyet yaratıyor. Hareket esnasında değerlendirilebilecek şekilde yapılandırılan Razer kulaklık çeşitleri, hafif olmalarıyla da tercih ediliyor. Uçak imalatında kullanılan alüminyumdan üretilen modellerin bazıları ileri düzey dayanıklılık sergilerken, ses kalitesinden de ödün vermeyerek müzik ve oyun tutkunlarından tam not alıyor. Razer tarafından üretilen kimi kulak içi kulaklıklar, kulak içi monitör olarak geçiyor.

Kulak içi kulaklıklardaki başarısını kulak üstü kulaklık modellerinde de devam ettiren Razer; tasarım, renk ve teknik özellikleriyle büyük çeşitlilik sergileyen kulaklıklarıyla her türlü gereksinime yanıt veriyor. Kulak üstü formdaki Razer kulaklık çeşitleri, mükemmel oyun deneyimi yaşanabilmesi için çeşitli özelleştirmelerle geliyor. İnsanların işitebilecekleri frekans aralıklarında ses sinyali üreten ve 60 mm’ye kadar ulaşan sürücü genişlikleriyle bas, mid ve tiz frekansların rahatlıkla duyulabilmesini mümkün kılan kulaklıklar, kulağı kaplayan yapılarıyla dışarıdan gelen gürültüleri engelliyor. Kablolu ve kablosuz formda üretilen modellerin kablolu sürümleri, 1.5 metreye ulaşan kablo uzunluklarıyla bilgisayar ya da konsol kullanımının son derece keyifli ve konforlu gerçekleştirilebilmesine hizmet ediyor. Üzerinde mikrofona da yer veren kablolu kulaklıklar, kulaklıkların yan kısımlarında bulunabilen kontrol düğmeleriyle kullanıcılarına etkili kontrol imkanı sağlıyor. Özellikle profesyonel olarak müzik prodüksiyonuyla ilgilenen amatör ve profesyonel müzik üreticilerinin yönelebilecekleri Razer kulaklık modelleri, mix ve mastering işlemleri için uygunluk gösterirken, farklı frekanslardaki seslerin tane tane ve net işitilebilmesine de ortam hazırlıyor.

Razer Kulaklık Fiyatları

Kablosuz kulaklık konusunda da uzmanlığını konuşturan Razer, Bluetooth üzerinden bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet ve diğer aygıtlar ile iletişim kurarak ses sinyallerini alan ürünleriyle beğeni topluyor. Katlanabilir yapıda üretilen, bu sayede yolculuklarda pratik şekilde taşınabilen aygıtlar, hafif ve dayanıklı olmalarıyla da uzun soluklu kullanımlar için uygunluk gösteriyor. Razer’ın kendine özgü tasarım dilinin kullanıldığı kablosuz kulak üstü Razer kulaklık çeşitleri, dış sesleri etkin şekilde engelleyebiliyor ve kesintisiz bir oyun süreci yaşanabilmesine yardım ediyor. 20 saate yakın çalışma ve 300 saate yakın beklene süresi sunan modeller, üzerlerinde bulunan mikrofon vasıtasıyla sesli iletişim uygulamalarının da değerlendirilebilmesine imkan tanıyor.

Razer’ın geliştirdiği Surround ses adaptörü aracılığıyla sanal olarak çevresel 7.1 ses desteği verebilen kablolu kulaklıklar, oyunlardaki ve filmlerdeki çevresel etkilerin işitilebilmesine zemin hazırlıyor. Profesyonel olarak DJ’lik yapan ve bu süreç içerisinde değerlendirebileceği bir kulaklığa yatırım yapmak isteyenleri memnun eden Razer kullanıcıları, Spin yapmak ve Jam hazırlamak için uygun olan kulaklık modelleriyle karşılıyor.

Chroma LED aydınlatma, yüksek kaliteli ses çıkışı, ekstra özellikler ve harici ses yongası gibi imkanlarla oyun ve müzik tutkunlarının ihtiyaçlarına çözüm getiren Razer kulaklık fiyatları noktasında da kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Ürünlerin sunduğu özelliklere göre farklılık arz eden fiyatlar, orta ve üst segment ürünler düzeyinde seyrediyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Razer Kulaklık Fiyatları ve Markaları

74 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Kulaklık
Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulaklık Aksesuarları
Kulaklık Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Bağlantı
Toplam 36 / 74 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
KablosuzKablosuz ifadesi temelde kablo olmadan veri alıp gönderebilme özelliğine işaret eder. Akıllı ev sistemleri, otomobiller, otomatik sulama veya endüstriyel otomasyon sistemleri gibi birçok uygulamada kullanılan kablosuz özelliği, internet erişimi için de yaygınca tercih edilir. Teknolojik cihazların birbirleriyle irtibatını sağlamak adına tesis edilen internet alt yapısı, karmaşık ve büyük bir ağdır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan yerel bilgisayar ağları kablolu LAN ve kablosuz WLAN olarak ikiye ayrılır. Özellikle mobilitenin önemli olduğu dizüstü bilgisayarlarda veya akıllı cep telefonlarında kablosuz bağlantı özelliği yer alır. Bu haberleşme yöntemi modem üzerindeki antenlerle cihaz bünyesinde bulunan kart arasında gerçekleşir. Kablosuz haberleşmenin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için cihazla modemin uyumlu olması ve erişim şifresinin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Wi-Fi şeklinde de anılan kablosuz özelliği dünya çapında bazı standartlar kapsamında geliştirilmiştir. Bu standartlar The Institute of Electrical and Electronic Engineers (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) tarafından belirlenir. IEEE 802.11b standardı 2.4 GHz frekansında 11 Mbps hızla veri aktarımını mümkün kılar. Daha sonra geliştirilen IEEE 802.11g standardında ise kablosuz iletişim yine 2.4 GHz frekansında fakat ortalama 22 Mbps hızla yapılır. 2.4 GHz frekansını kullanan kablosuz cihazların çok sayıda olmasından dolayı tek bir yerde aynı anda birçok kablosuz bağlantı olabilir. Bundan dolayı Wi-Fi internet bağlantısı elektromanyetik girişimden etkilenerek bozulabilir. Kapsama alanını genişletmek ve veri aktarım performasını artırmak amacıyla kullanılmaya başlanan 5 GHz frekansı 2.4 GHz yayın kalabalığından da kurtuluş sağlamıştır. IEEE 802.11n standardı da MIMO (Multiple Input, Multiple Output) teknolojisi sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarını aynı anda kullanmayı mümkün kılmıştır. Dual band yayın da denilen bu yöntemle yaklaşık 130 Mbps veri aktarım hızına ulaşılabilmektedir. IEEE 802.11ac standardı ise sadece 5 GHz frekansında yayın yapmasına rağmen 1.3 GHz gibi çok yüksek değerde bir bant genişliği kullanabilir.
Detaylar
USBUSB, İngilizce "Universal Serial Bus" isminin kısaltmasıdır. Türkçeye "Evrensel Seri Veriyolu" olarak çevrilebilir. USB ilk olarak 1996 yılında klavye, fare, yazıcı vb. aygıt bağlantılarının tek tip hale getirilmesi ve veri akışının daha hızlı yapılabilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Bu bağlamda USB temel olarak dış donanımların ana yönetici makine ile bağlantı kurmasını sağlar. En bilindik şekliyle bilgisayar ana makine olarak ele alınabilir. Bunun yanında yazıcı, akıllı televizyon ya da dijital fotoğraf baskı makinesi de ana makinelerdir. USB, çok çeşitli bağlantı tipleri sayesinde dijital kamera, akıllı telefon, güç ünitesi ve harici bellek gibi pek çok yan donanımı ana makineye bağlar ve ana makine ile yan donanım arasındaki bilgi ve elektrik akımının seri bir şekilde aktarılmasını sağlar. Bilgisayarınızın üzerinde USB bağlantı uçlarının kolaylıkla monte edilebileceği USB girişleri bulunur. Birden fazla USB bağlantı ucu çeşidi olduğundan genellikle bilgisayar üzerinde birden fazla USB girişi mevcuttur. USB 2.0 ve USB 3.0 versiyonları birbirlerine görüntü olarak çok benzer. Bu nedenle USB 3.0 girişi mavi renk ya da "Super Speed" anlamına gelen "SS" harfleri ile belirtilir. USB 3.1 ve USB 3.2 hem USB 2.0 hem de USB 3.0 girişine fiziksel olarak bağlanabilir. Bilgisayara bağlanmak istenen yan donanımın USB ucu bu girişlerden uygun olanına takılır. USB ile bilgisayarınıza bir cihaz bağladığınızda cihazın kurulumu için bilgisayarı yeniden başlatmanız ya da cihaz kurulumu için bilgisayarınıza bir yazılım yüklemeniz gerekmez. USB ile bağlanan tüm donanımlar, bağlantı kurulduğu anda kullanıma hazırdır. Veri işleme hızının yüksek olması sayesinde USB ile bağlanan cihazların eş zamanlı kullanımı da kolaydır. Örneğin direkt olarak harici bellek üzerinde çalışmak bilgisayarınızın masaüstünde çalışmaktan farklı değildir.  USB bağlantıları A, B ve C tipi olarak ayrılır. A tipi bağlantı uçları yassı dikdörtgen şeklindedir ve genel olarak hem elektrik hem de veri aktarımı için kullanılır. B tipi bağlantı uçları ise köşeleri genişletilmiş kareye benzer ve yazıcı ve hard disk bağlantılarında tercih edilir. C tipi bağlantı uçları A ve B tipilerinden daha küçüktür ve daha hızlı veri aktarımı sağlar. A tipi bağlantının teknoloji geliştikçe yeni ve hızlı bir sürümü geliştirilmiştir. İlk sürümler olan USB 1.0 ve 1.1 ile saniyede 12 MB aktarım yapmak mümkünken USB 2.0'da bu sayı saniyede 60 MB'dir. Yüksek hızlı USB 3.0 bağlantısında yakalanan 4,8 Gbps hız, saniyede 600 MB veri aktarımını mümkün kılar. USB 3.1 ise 10 Gbps, yani saniyede 1,22 GB aktarım hızına erişebilmektedir. En son sürüm olan USB 3.2, veri aktarımını 20 Gbps hıza kadar çıkarabilmektedir.
Detaylar
Örgü KabloElektrik akımını iletmede kullanılan, üzeri yalıtkan bir maddeyle kaplı iletken tellere kablo denir. Bir kablonun uzun süre dayanıklı ve sorunsuz kullanımı adına dış etkenlerden korunması oldukça önemlidir. Örgü kablo türünde kullanılan kaplama yöntemi, kabloların en iyi şekilde izole edilebilmesi amacıyla kullanılır. Kablolar izole edilmedikleri takdirde elektromanyetik alana maruz kalır. Bu durumda kablodan geçen sinyal bozulabilir, kablonun içinde bulunduğu sistem aksayabilir ya da tamamen çalışmaz hale gelebilir. Kablolarda ekranlama olarak da adlandırılan çeşitli izolasyon yöntemleri ise bu tür durumların olma olasılığını ortadan kaldırır. Yüksek iletkenlik değerine sahip, kabloyu dış elektriksel cisimlerden koruyacak bir kılıf türü, arıza ve yıpranmaların önüne geçmede birebirdir. Kablolarda temel kaplama yöntemleri sargı, folyolama ve örgüdür. Örgülü kaplama yönteminin en büyük faydası kablonun fiziksel dayanıklılığını artırmak olarak öne çıkar. Örgü kabloda elektrik sinyali korunduğu gibi iletişim de çok daha kaliteli ve güvenli hale gelir. Esneklik kazanan kablo çok daha rahat hareket ettirilir ve sert bir şekilde büküldüğünde dâhi zarar görmez. Örgü kablolarda kabloyu kapsama oranı %40 ile %98 arasındadır. Bu da izolasyon kalitesini artırır. Örgülü kaplama yöntemi her çapta tele uygulanabildiği gibi özellikle otomasyon ve robotik alanlarında kullanılan kablolarda daha çok tercih edilir. Bir diğer kaplama yöntemi ise örgü ve folyonun bir arada kullanıldığı koruma yöntemidir. Örgü folyo kombinasyonunda izolasyon oranı %100'dür. Örgü ve folyonun birlikte kullanılması mekanik dayanıklılığı artırır. Bunun yanı sıra kablo içerisinde yer alan teller çok daha etkili şekilde kavranmış olur. Örgü kablolarda fiber örgü ya da tekstil örgü gibi kılıf malzemeleri kullanılabilir. Farklı renklerde olabilen örgü kablo çeşitleri hem dekoratif hem de hafif olmalarıyla da oldukça kullanışlıdır.
Detaylar